Christmas Campaign: Financial Insights
Clicks333

BÓG OJCIEC: Przyjdzie czas, kiedy modlitwa Credo, która potwierdza, Kim Ja Jestem, zostanie tak zmieniona, aby czcić zamiast Mnie fałszywych bogów

KSIĘGA PRAWDY

poniedziałek, 26 maja 2014 roku, godz. 16.22

Moja najdroższa córko, przyjdzie czas, kiedy modlitwa Credo, która potwierdza, Kim Ja Jestem, zostanie tak zmieniona, aby czcić zamiast Mnie fałszywych bogów.

Gdy będzie wprowadzana jedna światowa religia, będzie się to odbywało ostrożnie, tak aby nie robić wrażenia, że Ja, Ojciec Przedwieczny, nie jestem już dłużej czczony. Kiedy Ja nie będę już czczony, wtedy ta nowa modlitwa stanie się obrzydliwością i nie może być odmawiana, jeśli Moje dzieci chcą pozostawać ze Mną i pragną Życia Wiecznego. Znacznie lepiej będzie, jeśli pozostaniecie w milczeniu, niż wypowiecie jedno słowo bluźnierstwa, które zostanie wprowadzone we wszystkich kościołach na całym świecie, oddających cześć Mnie, waszemu Ojcu, i uznających Mojego Syna, Jezusa Chrystusa, waszego Zbawiciela.

Słowa, które czczą Imię Moje i Mojego Syna, zostaną przekręcone, a wyrażenia, które odnoszą się do Mojego Syna, będą zawierały terminy takie jak „Jezus Światła”. Ta nowa modlitwa będzie kładła nacisk na wyższość człowieka, jego odpowiedzialność za zapewnienie dobrobytu swoim braciom i serdeczne przyjęcie, jako jedno, wszystkich religii, aby czcić Boga.

Wszystkie odniesienia do Mojego Syna, jeśli chodzi o sposób, w jaki Mój Syn ma być czczony, zostaną zastąpione przez ten nowy tytuł, który zostanie Mu nadany. Powiedzą światu, by czcił piękno ziemi, cuda świata stworzonego przez Boga, Który jest Jeden dla wszystkich i Który uznaje każdy rodzaj kultu. To będzie czas, kiedy ten świat połączy się w jeden świat jako religia pogańska. Ponieważ tak wiele wyrażeń religijnych zaśmieci to nowe wyznanie wiary, tylko ci, którzy są pobłogosławieni rozeznaniem, w pełni zrozumieją, co się dzieje.

Jakże daremne okażą się ich wysiłki, bo ci, którzy narzucają tę ciemność Moim dzieciom, będą cierpieli za to, że odrzucili swojego Stwórcę. A kiedy ta modlitwa zostanie wzięta za dobrą monetę, inna obrzydliwość zostanie narzucona – wprowadzenie na nowo zredagowanego Słowa, które nie przyniesie niczego oprócz zgniłych owoców.

Z czasem zostanie utworzony specjalny symbol, który będzie reprezentować nowego bożka uczynionego ręką człowieka, tak by się wydawało tym, którzy będą proszeni o jego noszenie, że robią coś dobrego w okazywaniu wzajemnej solidarności.

Powiedzą im, że wszystkie te rzeczy są dla dobra wszystkich, a waszym pierwszym obowiązkiem jest poszukiwanie doskonałości człowieka. Powiedzą wam, że to jest ważne, zanim można będzie stanąć wobec Boga. Nie możecie pełnić Woli Boga, jeśli nie dążycie do sprawiedliwości, aby uwolnić ludzkość z niewoli prześladowań religijnych, biedy i wojen.

Nacisk zostanie położony na wszystkie rzeczy związane z Moim dziełem stworzenia – ziemią, narodami, ludźmi i przywódcami politycznymi. Powiedzą, że wszyscy zostaną tak powiązani w jedno, aby lepiej służyć Bogu. Będą oni służyli jednak wyłącznie królowi kłamstwa, który wprowadzi te wszystkie rzeczy.

I mimo że świat będzie oklaskiwał te nowe, pozornie innowacyjne osiągnięcia w światowych sprawach, ludzkość zostanie zmuszona do pogaństwa. Pogaństwo przyniesie ze sobą przerażającą ciemność duszy. Ponieważ to wszystko jest wymierzone przeciwko Mnie, to Ja powielę ich obrzydliwości – na ziemi, po której chodzą, w wodzie, którą piją, w górach, po których się wspinają, na morzach, które przemierzają i w deszczu, który ożywia ich uprawy.

Walka między potężnymi, pysznymi i złymi spośród ludzi a Mną, ich Ojcem Przedwiecznym, ich Stwórcą, będzie zacięta.

Wasz Ojciec Przedwieczny
Bóg Najwyższy

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…m-ja-jestem-zostanie-zmieniona
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…dges-who-i-am-will-be-changed/

_________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Arcybiskup prosi Franciszka "by zmienił Credo"

JEZUS: Jako pierwsze mają być zniszczone sakramenty, potem Msza, następnie Biblia

JEZUS: Zmiana w formie Mszy wkrótce zostanie przedstawiona w Moim Kościele

Nowy mszał ze zmianami (w konsekracji) Franciszka

JEZUS: Masoneria kościelna sięgnęła obecnie najwyższego poziomu władzy w Moim najświętszym Kościele na ziemi

________________________________________________________________