Clicks54
uk.news

Дивне апостольство Папи Франциска по телефону призвело до хаосу

23 вересня портал Clarín.com повідомив, що 42-річний гомосексуал з Аргентини Серхіо Декуйпер, який перебуває у шлюбі і живе в Іспанії, звинуватив Папу Франциска в "покриванні".

Ось його історія: його дядько, 85-річний о. Хосе Франциско Декуйпер, "поглумився" над ним у ванній його бабусі і дідусі в місті Парана, коли йому було 5 (дослівно) років. Священик Декуйпер страждає від хвороби Альцгеймера і не може виступити на захист своїх інтересів.

Папа Франциск опустився до того, що поспілкувався з баламутом по телефону і навіть особисто.

Все закінчилося тим, що Декуйпер звинувачує Папу Франциска в "покриванні" і "запереченні". У своєму відкритому листі він просить Папу Франциска "проявити креативність" і відправитися з ним в місто Парана (дослівно).

Дружина Декуйпера, яка народила йому дітей, дізналася, що її чоловік страждає від "глибокої травми". Зараз він вважає себе "гомосексуалом".

У якості "доказів злочину" Декуйпер наводить свій сон, в якому йому "5 років від роду". Його сон обривається на вході у ванну кімнату. Він каже, що його "пам'ять відновилася" лише в 2019 році.

Він написав Папі Франциску, який подзвонив йому 17 березня 2019 року. Вони розмовляли півгодини, після чого Папа Франциск сказав, що "вірить йому". Він додав, що "таке часто зустрічається", що йому потрібно пройти деякі процедури і нікому не говорити про це.

Після цього, 4 травня 2019 Папа Франциск прийняв Декуйпера особисто, попросив його не спілкуватися з "лукавими" журналістами. Коли Декуйпер сказав, що є "гомосексуалом", Папа Франциск повідомив йому, що його "завдання полягає в створенні шлюбу, тому він не повинен розлучатися".

9 вересня, в ході Генеральної аудієнції, Декуйпер зустрівся з Папою Франциском вдруге, тоді понтифік переплутав його з іншою уявною жертвою з Парани.

#newsWgehqmqrcf