ELOHIM.
Eks-ksiądz Łukasz Kachnowicz dokonał comingoutu www.instagram.com/p/B0i8fF5AVcG/
elieli
Pewnie jak sie ożeni to znów nie wytrzyma i wystąoi w mediach.
Bogna Fler
To medialni kapłani, bardziej promowali siebie niż Boga. Bardziej szli za tym, co czują, co im się wydaje - wychowani na emocjach. Za mało modlitwy i zwykłej przyzwoitości, odpowiedzialności za raz podjętą decyzję, przypieczętowaną sakramentem. Ci księża (nie chcę nazywać zdrajcami ale zwyczajnie bardzo słabymi ludźmi), w żadnym ,,związku" nie wytrwają, bo szukają siebie i tak, jak teraz Boga, …More
To medialni kapłani, bardziej promowali siebie niż Boga. Bardziej szli za tym, co czują, co im się wydaje - wychowani na emocjach. Za mało modlitwy i zwykłej przyzwoitości, odpowiedzialności za raz podjętą decyzję, przypieczętowaną sakramentem. Ci księża (nie chcę nazywać zdrajcami ale zwyczajnie bardzo słabymi ludźmi), w żadnym ,,związku" nie wytrwają, bo szukają siebie i tak, jak teraz Boga, tak przy pierwszym kryzysie pozostawią i osobę z którą się zwiążą. Wtedy każda wymówka wyda się im uzasadniona. Smutne.
ELOHIM.
Problem moim zdaniem jest bardzo prozaiczny. Nie każdy jest wstanie wytrzymać tak niskie zarobki duchownych.
Szukający PRAWDY
Czasami tutaj na glorii ksiądz ten wypowiadał się w różnych tematach o katolicyzmie i powiem szczerze "najłagodniej" głupoty mówił... bardziej mu do protestanta niż do katolika.
Elkam
"Już siekiera do korzenia drzew jest przyłożona."