Christmas Campaign: Financial Insights
JezusMaryja1
Kosciol katolicki w swoich najwyzszych pasterzach /dzis to juz tylko NAJEMNICY masonscy/ zostawia wiernych samym sobie lub stara sie ich zmodernizowac, czyt. poddac obrobce masonskiej.
Tymoteusz
Marek Miśko do kapłanów i kard. Kazimierza Nycza :

drive.google.com/…nr6Vs02QJUJP4mSLDCj-aFIVW/view
MementoMori+++
Wypowiedzi prymasa i episkopatu , dyspensy od mszy świętych , świętokradcze komunie na ręke , zakaz klękania , odżegnywanie się od wiernych świeckich . Prosi się aby zostawić tych najemników . Bo najwyraźniej ci protestujący to chyba ich wierni , bo nas nie dobrze traktują ci pasterze . Wiernych olewają , Boga olewają a przecież to oni powinni wychodzić i bronić owiec. Zachowują się jak królowie …More
Wypowiedzi prymasa i episkopatu , dyspensy od mszy świętych , świętokradcze komunie na ręke , zakaz klękania , odżegnywanie się od wiernych świeckich . Prosi się aby zostawić tych najemników . Bo najwyraźniej ci protestujący to chyba ich wierni , bo nas nie dobrze traktują ci pasterze . Wiernych olewają , Boga olewają a przecież to oni powinni wychodzić i bronić owiec. Zachowują się jak królowie . Zamieszki pod ich kościołami, a nawet nie wyjdą na zewnątrz, bo tak zajęci sobą że co się będą narażać, mają ważniejsze sprawy .
Wieczne Odpoczywanie Amen
mam marzenie...

aby biskup, jeden
obojętnie który

położył ręce
wzniósł oczy w pokorze
poprosił
o
koniec udręki
dla wiernego sparaliżowanego
i
aby on powstał
dając świadectwo
potęgi
wiary
i Boga Wszechmogącego..
Quas Primas
Ot.... owoce soboru wat II!!!
Dodajmy, że śmierdzące owoce!
Marzy im się Miłosierdzie bez żadnej skruchy i nawrócenia.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,To jest decyzja polityczna. To nie Kościół tę wojnę wywołał. Naprawdę nie chcieliśmy tej wojny.'' Czyli Kościół nie wie, czy jest za życiem, czy przeciw? To jakie jest Kościoła jednoznaczne zdanie? Niech wasza mowa będzie tak, tak, nie, nie, a co nadto jest od złego pochodzi! Brak jasności wypowiedzi i za dużo bełgotliwych słów, wskazuje od kogo ta mowa pochodzi!!!