Poseł Anna Maria Siarkowska staje okoniem wobec Prawa i Sprawiedliwości, z list którego dostała się do Sejmu. Zbuntowana wobec partii polityk sprzeciwia się segregacji sanitarnej czy paszportom covidowym.
olek19801

Siarkowska staje okoniem wobec PiS. Poseł przeciwna segregacji sanitarnej i paszportom covidowym

Anna Maria Siarkowska. (fot. PAP) Poseł Anna Maria Siarkowska staje okoniem wobec Prawa i Sprawiedliwości, z list którego dostała się do Sejmu. …
Jan Zbigniew wojan
Dr Horban mówi że jeśli chcemy aby dziadkowie i babcie nie były potencjalnie narażeni na zakażenia to powinny być zaszczepione dzieci w szkołach albo koło szkoły gdzieś tam ..... Normalnie zmiana definicji nastąpiła !!!! Producenci twierdzą, że szczepionki zapobiegają tylko ciężkim przebiegom choroby, ale nie przed ich roznoszeniem czy transmisją, ale on jest lepszy od producentów i daje …More
Dr Horban mówi że jeśli chcemy aby dziadkowie i babcie nie były potencjalnie narażeni na zakażenia to powinny być zaszczepione dzieci w szkołach albo koło szkoły gdzieś tam ..... Normalnie zmiana definicji nastąpiła !!!! Producenci twierdzą, że szczepionki zapobiegają tylko ciężkim przebiegom choroby, ale nie przed ich roznoszeniem czy transmisją, ale on jest lepszy od producentów i daje gwarancje że jeśli dzieci się zaszczepi to starsi nie będą się zarażali - normalnie ten typ z ludzi robi idiotów - sprawdza się podejrzenie, że chcieli jeszcze w czerwcu szczepić dzieci ! To są przestępcy !

"Po przebytej infekcji i po zgonie ponowne infekcje są praktycznie niespotykane..." Tak tłumaczą “naukowcy” po studiach na Oxycorcie, lub Acardzie, a kierunkach takich jak WiFi, czy AjWaj !

Komentarz z uzupełnieniem. Jaka obłuda narracyjna. Łatwiejsze podróżowanie, to przecież podróżowanie bez paszportów, kodów QR, kart dostępu, aplikacji telefonicznych i danych biometrycznych. Kto utrudnia i paraliżuje wszelkie podróże, działalność gospodarczą ? Kto wprowadza obostrzenia i ograniczanie praw człowieka to przecież działalność współczesnych ideologów imperialnych globalizmu, czyli rasistowskich członków rządu światowego obrzezanych. Nie ma żadnych podstaw ani powodów, żeby stosować tak ogromny terror wobec obywateli Europy i świata. Koncerny zbrojeniowe usaizrael nato, w tym laboratoria zajmujące się produkcją broni bakteriologicznej pod postacią wirUSA z USA i Chin, pozbawiają ludzi wszelkich praw podstawowych do życia, pracy i rozwoju. / Pochodzący nie z wyboru urzędnik śmierci i zagłady ludzkości z UE proponował Europejczykom w tym Polakom, aby państwa członkowskie koordynowały stopniowe "znoszenie" ograniczeń w "swobodnym" przepływie osób, biorąc pod uwagę okupantów z usaizraelunia nowe "WSPÓLNE NARZĘDZIE"". Tym narzędziem unijnym ma być cyfrowy certyfikat COVID - powiedział w Brukseli Didier Reynders, komisarz UE ds. "sprawiedliwości". Kto takiego bandytę tam powołał i kto to jest ? Jak widzimy, nie bez przyczyny unia zamówiła kolejne 2,5 miliarda dawek. Jeśli kampania szczepień przyniosła "sukces" to szykują się na jesień roku Pańskiego 2021 następne ataki szczepieniami truciznami prowadzące do uśmiercania współczesnej populacji narodów. Prawdopodobnie będą to łapanki we wsiach, miastach, osiedlach i terror do przymusowego zabijania szczepionkami truciznami genetycznymi mRNA dzieci, dorosłych i starców jeśli jeszcze gdzieś się znajduje. Europa się wyludnia i starcy są zabijani wszędzie. W Belgii, Holandii stosuje się eutanazję na życzenie, lub z przyczyn ekonomicznych. Czynności ludobójcze zabijania będą wykonywać wojskowi, policja "polska" lub funkcjonariusze i wojskowi obcych okupacyjnych wojsk usaizrael nato na co pozwala ustawa 1066 i uzupełniające w tym sanitarna opracowane przez rząd PiS oraz podpisane przez Pana polskiego prezydenta Andrzeja Dudę.
~WARS- 31.05.21r. (15:23)
/skopiuj i poślij dalej w Internet/

“Zdrada, zdrada, zdrada - podstępne, zimne oczy gada !” Dlaczego nam to robią ? To w podzięce za przyjmowanie ICH z dobroci serca podczas kiedy cała Europa ICH wyrzucała ! Wiją się jak prawdziwe żmije, no i jeszcze te gadzie ślepia !
starski
Gdyby była naprawdę przeciwna to by nie była "posłem PiS". Oni jej nie wyrzucą, ona nie odejdzie - taki teatrzyk. Coś jak było z kowidowymi kenkartami - minister mówi "nie planujemy", premier tego samego dnia mówi "planujemy" - pis ma mowę dla prawie każdego, a robią swoje, czyli to, co im każą hitlerowcy.
MementoMori+++
O. Piotr Rostworowski OSB/EC mawiał : "Wypowiedzenie prawdy wymaga wielkiego męstwa, ale równie wielkiego męstwa wymaga jej przyjęcie, a ponieważ nie wszyscy je posiadają, więc będą prześladować tego, który ją mówi, będą próbować go odstraszyć, ewentualnie zniszczyć. Gdyby ludziom było łatwo prawdę przyjąć, to nie byłoby potrzeba tyle męstwa do jej powiedzenia. Ale musimy mieć męstwo przyjmowania…More
O. Piotr Rostworowski OSB/EC mawiał : "Wypowiedzenie prawdy wymaga wielkiego męstwa, ale równie wielkiego męstwa wymaga jej przyjęcie, a ponieważ nie wszyscy je posiadają, więc będą prześladować tego, który ją mówi, będą próbować go odstraszyć, ewentualnie zniszczyć. Gdyby ludziom było łatwo prawdę przyjąć, to nie byłoby potrzeba tyle męstwa do jej powiedzenia. Ale musimy mieć męstwo przyjmowania, aby prawdzie spojrzeć w oczy."
olek19801
Warto przeczytać książkę Leszka Misiaka "Tracimy Kościół, czyli zawał Polski" . Życie dopisało jeszcze rozdział plandemiczny, którego nie ma w tej książce (została wydana wcześniej). Autor stawia mocne tezy, niektóre poparte faktami, inne wynikają z różnych wypowiedzi ciekawych osób. Włącznie z komentarzami z sieci. Jedno wynika z tej pozycji: plan wrogów Polski został w większości zrealizowany. …More
Warto przeczytać książkę Leszka Misiaka "Tracimy Kościół, czyli zawał Polski" . Życie dopisało jeszcze rozdział plandemiczny, którego nie ma w tej książce (została wydana wcześniej). Autor stawia mocne tezy, niektóre poparte faktami, inne wynikają z różnych wypowiedzi ciekawych osób. Włącznie z komentarzami z sieci. Jedno wynika z tej pozycji: plan wrogów Polski został w większości zrealizowany. Przeraża skala manipulacji i oszustw ludzi KK i świata polityki w Polsce (ze związkami z zagranicą).
Ta książka porusza, niepokoi, zatrważa ale też pobudza do refleksji. Zmienia pespektywę i jest zimnym prysznicem dla jeszcze śpiących i niezorientowanych w obecnej rzeczywistości. Co możemy zrobić dla naszej Ojczyzny?
Każdy z nas musi sobie to pytanie postawić.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
olek19801
W Nim nieustająca nadzieja...
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Na pierwszym miejscu jest konstytucja. Wszystkie akty normatywne niższego rzędu muszą być z nią zgodne. Dotyczy to ustaw, regulaminów, rozporządzeń, zarządzeń i źródeł prawa miejscowego – podkreśla Siarkowska.
MementoMori+++
Jacyś dyktatorzy którzy stoją na czele UE przywłaszczyli sobie całą Europę , fundują aborcje, sodomie, walkę z Bogiem, walkę z Kościołem, walkę z ludzkością pod pretekstem walki o domniemane zdrowie. Podobnie postępowali naziści i komuniści. Ta utopia oparta na dyktatorskich i szatańskich urojeniach również runie. Oby do jak największej ludzi doszło że współuczestnictwo w zbrodni obciąży ich …More
Jacyś dyktatorzy którzy stoją na czele UE przywłaszczyli sobie całą Europę , fundują aborcje, sodomie, walkę z Bogiem, walkę z Kościołem, walkę z ludzkością pod pretekstem walki o domniemane zdrowie. Podobnie postępowali naziści i komuniści. Ta utopia oparta na dyktatorskich i szatańskich urojeniach również runie. Oby do jak największej ludzi doszło że współuczestnictwo w zbrodni obciąży ich sumienie tak bardzo, że nawet gdyby nikt ich nie skazał, to i tak przerastające poczucie winy prędzej czy później ich oświeci nadejdzie i sobie z nim nie poradzą i ich zniszczy.

16 Czyż nie wiecie, żeście świątynią Boga i że Duch Boży mieszka w was? 17 Jeżeli ktoś zniszczy świątynię Boga, tego zniszczy Bóg. Świątynia Boga jest świętą, a wy nią jesteście. 1 Kor 3