Karol Karol
499

Skandal !!! 😂 🤪 😍 😘 🥳 👏 👏 👏

Skandal na święcie Matki Bożej. Dorośli zakrywali dzieciom oczy

Nagi incydent miał miejsce w sobotę 3 września w położonej ok. 100 km od Madrytu miejscowości Barajas de Melo.
Podczas tradycyjnego festynu ku czci Matki Bożej de la Vega grupa tancerzy z odsłoniętymi genitaliami zainscenizowała stosunek seksualny.
Spektakl był częścią oficjalnego programu obchodów święta, zorganizowanego przez socjalistyczne władze gminy i sfinansowanego z pieniędzy podatników. W związku z tym, z prośbą o wyjaśnienia do burmistrza Milagrosy Llorente zwróciła się centroprawicowa partia PP.
Podczas występu DJ-a w pierwszym dniu uroczystości, widzowie oglądali, jak towarzyszący mu tancerze odtwarzają sceny seksu z odsłoniętymi genitaliami. Było to coś całkowicie zbędnego podczas święta patrona – napisano w oficjalnym komunikacie ugrupowania.

Skandal w Hiszpanii. Na święcie na cześć Matki Bożej wystąpili nadzy tancerze
Zwrócono także uwagę, że festyn ku czci Matki Bożej de la Vega jest świętem długo wyczekiwanym przez miejscowych oraz przyjezdnych. Dodano, że wydarzenie obchodzone jest w gronie rodzinnymi. Tutaj dorośli musieli zasłaniać dzieciom oczy. – W środę miało miejsce tradycyjne składanie kwiatów dla Matki Bożej de la Vega, a czwartek jest dniem patronki miejscowości. PP oczekuje, że władze gminy nie przygotowały innych "nieodpowiednich w treściach" niespodzianek – zaznaczyli politycy.
Tradycje i święta w naszych miastach i gminach powinny być wzbogacane o działania, które czynią nas lepszymi, a nie takimi, które upodlają. Burmistrzowie ponoszą za to odpowiedzialność – podkreślono w komunikacie PP.

Władze miasta przepraszają. "Nie zastosowali się do przekazanych instrukcji"
W związku z oskarżeniami, władze miasta Barajas de Melo wydały specjalne oświadczenie. Przeproszono w nim za "niestosowny" występ grupy tanecznej. Podkreślono także, że tancerze nie zastosowali się do przekazanych instrukcji. Do wpisu w mediach społecznościowych dołączono także oświadczenie firmy organizującej występy.
Gdy podpisywaliśmy umowę z wykonawcami, jasno ustaliliśmy, że występ ma być odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych. Zarówno rada miasta, jak i nasza firma nie były świadome tego, co się wydarzy. Przepraszamy za to, co się stało – czytamy w oświadczeniu.

Obejrzyj także: Modelka mówi, co się dzieje na sesjach. "Wyszłam, czułam się z tym bardzo źle"

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
a biskup miejsowy to gdzie był? pewnie zaakceptował.
szkoda że nie piszą jak radioaktywność dzisiaj skoczyła

psychiatra miał by co robic z tymi uczestnikami
"Ten , który stworzył oko i ucho , patrzy i slucha."
Oczywiście. Po to organizują takie cyrki.
tej imprezy, tancerzy czy jakichkolwiek grup nie zamawia Kościół, tylko władze miasta. Barajas de Melo - tutaj władze są lewicowe. Myślę, że mieli niezły ubaw doprowadzając do takiego skandalu. Wiedzieli co to za grupa taneczna - znana z występowania nago. To że wystawiania golizny nie było w umowie, to nic nie szkodzi, bo grupa jako taka jest z tego znana.
to jest ta nowoczesnosc zachodu ktora nasza opozycja chce instalowac w polsce
Ile jest "Matek Boskich" i ktora z niech jest najwazniejsza?!
To bardzo nieładnie! Powinni się rozbierać dopiero przy dzieciach na plebanii, tak jak w Polsce. Wtedy by zgorszenia nie było.
trochę historii dla zgorszonych: Katolicyzm zmontowano w 325 r. jako system władzy cesarskiego Rzymu pod fałszywym szyldem "Jezus" i jako narzędzie walki z żydami. Nieistniejące od ok. 1700 lat chrześcijaństwo było judaizmem. Edyktem cesarza z 391 r. ta religia stała się obowiązkowa na terenie cesarstwa i ziemiach okupowanych pod karą śmierci. Katolicyzm i jego odłamy, wprowadzano ogniem i mieczem przez 1600 lat od 395 r. ; ok.180 mln pomordowanych: w wojnach krzyżowych, likwidacja inteligencji, likwidacja chrześcijan i pism chrześcijańskich, wymordowanie gnostyków i Katarów, inkwizycja, polowanie na czarownice, kolonializm, holokaust, zniszczenie kultur narodowych Europy i obu Ameryk, niewolnictwo, ostatnie 1000 lat to głównie wojny chrześcijańsko - chrześcijańskie. Katolicyzm na ziemiach polskich wprowadzono praktycznie dopiero w XVI w. siłą; innowierca nie mógł nic kupić ani sprzedać, zabierano cały majątek i wszelkie prawa. Każda religia oparta na Torze, Biblii czy Ewangeliach to odłamy judaizmu a wyznawcy stają się żydami, członkami Iz-Ra-Ela i świadkami Jehowy. Gdzie jesteście Polacy ??? (żyd to wyznawca Jahwe a nie rasa czy narodowość , Iz-Ra-El to wierzący w jednego boga Atona wychodźcy z Egiptu pod wodzą Echnatona. Po zdobyciu ziemi obiecanej Atona nazwano Jahwe a Echnatona Mojżeszem. Bogiem Jezusa był Jahwe)
Przecież w Hiszpani nikt już do kościołów nie chodzi, to jakie to święto? To był z pewnością występ popularnej tam grupy dwubinarnej wyznającej otwarty seks na wolnym powietrzu - nic zdrożnego.
składane są kwiaty dla Matki Bożej de la Vega, natomiast socjalistyczne władze gminy Barajas de Melo, ostro sobie zadrwiły robiąc taki cyrk i to z pieniędzy publicznych, to jest szokujące co lewica może zrobić by tylko wykpić, wygryźć nawet tradycję

Spektakl był częścią oficjalnego programu obchodów, który zatwierdziły socjalistyczne władze gminy.