Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks40
lt.news

Kardinolas Miuleris sakė kalbą Vokietijoje – tačiau niekas apie tai nežinojo

Kardinolas Gerhardas Miuleris (Gerhard Müller) lapkričio 4 d. kalbėjo Marijos Laacho benediktinų vienuolyne, Vokietijoje, tačiau joje dalyvavo vos 45 klausytojai, tinklalapyje Gloria.tv rašė Klausas Elmaras Miuleris (Klaus Elmar Müller) (lapkričio 9 d.).

Renginį organizavo agentūra, kuri išsinuomojo vietą. Įėjimo mokestis: 15 eurų. Miuleris buvo nuovokus, tikriausiai bandė įtikti šeimininkui, tėvui Nikodemui Schnabeliui OSB (Nikodemus Schnabel OSB).

Paklaustas, kaip Bažnyčioje galėjo įvykti „tradicijų pažeidimai“, dvasininkas dvejojo atsakyti. Pagyvenęs dalyvis įsiterpė: „Tai buvo tarybos klaida“. Bet Mülleris nereagavo į šį komentarą.

Vėliau Miulerio buvo paklausta apie Romos reikšmę. Jis pradėjo kalbėti apie Petrą ir Paulių, prašydamas paremti Vatikaną aukomis.

Pagyvenęs vyras vėl sureagavo ir pažėrė savo kritišką nuomonę: „Aš nieko nemokėsiu Pachamamos bažnyčiai“.

Kai moderatorius bandė jam trukdyti, vyras pridūrė: „Negali būti, kad reikia skaityti Gloria.tv, kad žinotum, ką iš tikrųjų galvoja Jo Eminencija“.

Tai įkvėpė kardinolą pagaliau pasisakyti. Staiga dvasininkas tapo gyvastingas ir kalbus, po to Pachamamos kultą palygino su Votano ir Toro pagoniškųjų dievų garbinimu ir paaiškino, kaip šventasis Bonifacas buvo evangelizuotas.

Paveiksliukas: Gerhard Ludwig Müller, © Mazur, CC BY-SA, #newsMnfblnpelt