Clicks8
NewsLetters
Мартири Христові (лист для єпископів та священиків) «Коли на вас зійде Святий Дух, будете Моїми свідками (мартирес)» (Ді. 1,8). Шановні єпископи та священики Католицької Церкви! Ми знаходи…More
Мартири Христові (лист для єпископів та священиків)

«Коли на вас зійде Святий Дух, будете Моїми свідками (мартирес)» (Ді. 1,8).

Шановні єпископи та священики Католицької Церкви!

Ми знаходимося на початку апокаліптичного періоду. У жовтні 2019 року ідол ‒ «мерзота запустіння» (Мт. 24,15) ‒ осквернив головний храм Католицької Церкви. Недійсний папа публічно виступив за закони про гомо-шлюби, а Ватикан видав документи, якими просуває чіповану «вакцинацію для всіх». Процес відступництва протягом півстоліття приховано прогресував і досяг свого апогею в особі Хорхе М. Бергольйо ‒ Франциска. Духовна темрява прокляття висить, як темна хмара, над Католицькою Церквою. Через неї воно сьогодні діє на все християнство і на все людство. Ісусова Матір у всіх появах повторювала те, що є найнеобхіднішим для нашого спасіння: «Покаяння, покаяння, покаяння!» На жаль, Її голос не був почутий. Відпале християнство накликає на себе і на людство кару. Вона почалася безглуздою пандемією, а за нею має слідувати вакцинація, чіпування, редукція, вогненне озеро! Ватикан своєю діяльністю та документами повністю підтримує процес самознищення. На противагу цьому сміливі лікарі ‒ експерти з вірусології, епідеміології, бактеріології і т.д. ‒ виступили за правду і проти брехні. Зрадницька церковна ієрархія зловживає послухом і страхом та змушує правовірних єпископів і священиків робити кроки до власного самознищення. Сили темряви і брехні паралізували правди віри та Божі Заповіді.

Ще у Страсну п’ятницю 2009 року голова Єпископської конференції Німеччини, архиєпископ Цолліч, публічно проголосив найбільшу єресь ‒ начебто Христос не помер за наші гріхи, а лише зі солідарності зі страждаючими. Ватикан не покарав його.

У 2008-2011 роках ми, східні правовірні єпископи, в Божому авторитеті закликали єпископів по всьому світу визнати віру і відректися сучасних єресей. Ми попередили єпископів, до яких звернулися, що той, хто навіть після третього заклику не визнає віру і не відречеться єресей, своєю пасивністю доводить, що перебуває в єдності з єресями і накликав на себе Божу анатему. Ми лише оприлюднили цю духовну реальність. Якби єпископи визнали віру, Бог дав би світло і силу для духовного пробудження. Однак багато єпископів до сьогодні залишаються під анатемою, а тому перебувають у духовній темряві.

Шановні єпископи, настав час ламання хліба. Одні з вас будуть кривавими або безкровними мучениками, а інші ‒ юдами. Або будете спасенними, або навіки засудженими. Ватикан першим пропихає чіповану вакцинацію для всіх. Якщо будете слухняними відступнику, то будете зраджувати Христа і свої душі. До того ж, через ваш поганий приклад на вашій совісті будуть довірені вам душі. Якщо будете мовчати сьогодні, коли ви зобов’язані перестерігати, то станете причиною вічної погибелі багатьох. Як вистоїте перед Божим судом?

Ви зобов’язані відкинути систему запрограмованої смерті. Це вимагає героїзму. Але ви, єпископи та священики, не маєте для цього світла і сили. Чому? Тому що перебуваєте під прокляттям.

Що робити для того, щоб на початку цього апокаліптичного часу ви стали свідками, мартирами, героями віри, які можуть навіть пожертвувати життям? Ви потребуєте Святого Духа. А умовою прийняття Святого Духа є покаяння. «Покайтесь і приймете дар Святого Духа!» (Ді. 2,38). Бог дає новий шанс ‒ через покаяння єпископів, священиків і Божого люду Він «знищить заслону, що покриває всі народи…» (див. Іс. 25,7).

Як сьогодні ви маєте почати каятися?

Визнати спасительну віру і відректися єресей. Нехай кожен єпископ і кожен священик зробить це або публічно у своєму храмі, або особисто перед двома свідками.

Визнання віри та відречення від єресей:

1) Відрікаюся духа історично-критичного неомодернізму!

2) Відрікаюся духа синкретизму, духа Nostra aеtate, тобто духа пошани до поганських культів і до їхніх демонів, та їхньої реалізації в міжрелігійному діалозі (Асиж...)!

3) Відрікаюся духа гендерної ідеології, який просуває одностатеві шлюби та збочення ЛГБТК.

4) Відрікаюся духа, який легалізує викрадання дітей ювенальною юстицією і спричиняє їхню подальшу психічну, сексуальну та фізичну тиранію!

5) Відрікаюся сатани та демонів, насамперед тих, які сьогодні діють через різні приховані форми магії, ворожіння і спіритизму (гомеопатія, акупунктура, гіпноз, ворожіння на маятнику…) та духа Нью Ейдж!

6) Відрікаюся духа масонства та НСП, який програмує моральний, духовний та фізичний автогеноцид людства, сьогодні, насамперед, у формі чіпованої вакцинації, пропагованої і Ватиканом!

7) Відрікаюся всіх церковних демонів, особливо духа фарисейства, садукейства, церковного лібералізму, а також демона Пачамами, який був інтронізований у Ватикані.

Я вірю і визнаю, що за мене і за мої гріхи Господь Ісус Христос помер на хресті і на третій день воскресреально та історично!

Приймаю Господа Ісуса за свого Спасителя і віддаю Йому своє життя!

Приймаю заповіт з хреста, виражений Христовими словами до учня: «Ось Мати твоя!»

Приймаю в повноті Святого Духа, щоб бути мартирем Христовим, як апостоли!

Підпис єпископа, священика ______________
Дата ____________

Шановні єпископи та священики, дайте благословення на заснування молитовних сторож (див. youtube.com/watch?v=pyaOf102__Y, vkpatriarhat.org/?p=36628) і самі візьміть для себе годину молитви.

Кризу сім’ї і Церкви зупинить спільна молитва батьків та дітей. Найкращий час для цієї молитви, перевірений роками ‒ з 20:00 до 21:00. О 21:00 деякі єпископи та священики дають благословення. Ця так звана Свята година з 20:00 до 21:00 є спільною основою всіх молитовних сторож. Наступні 23 години дня займуть 23 члени молитовної групи; кожен має свою годину молитви. Є чотири молитовні групи, які чергуються по тижню, щоб була забезпечена безперервна молитва (пор. Лк. 18,1 і наст.). Молитовна сторожа триває тиждень, а наступні три тижні чергуються наступні три молитовні групи.

Шановні єпископи та священики, в цей час Бог дає вам і довіреним вам душам три середники для спасіння:

1) відректися сучасних єресей;

2) визнати правовір’я;

3) прийняти і поширювати зобов’язання до молитви.

Там, де будуть молитовні сторожі, Бог врятує Своїх вірних від вогненного озера.

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

28.10.2020

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (ВВП) ‒ це спільнота монахів, священиків та єпископів, що мешкають у монастирях. Очолює ВВП Патріарх Ілля з двома єпископами-секретарями: + Тимотеєм і + Методієм. ВВП виник з необхідності захищати основні істини християнської віри від єресей і апостазії. Псевдо-папу Бергольйо ВВП не визнає і не підпорядковується йому.