Clicks34
uk.news

Рекордна підтримка громадських гомосексуальних союзів від Папи Франциска

21 жовтня Папа Франциск виступив з новою заявою на підтримку (аморальних - прим. ред.) гомосексуальних цивільних союзів, та визнав таким чином, що він завжди підтримував їх, що є правдою.

Берґольой підтримав цивільні союзи в 2010 році, коли він був архієпископом у Буенос-Айресі. Під час бурхливого обговорення з єпископами, він виступив на захист одностатевих союзів, та заявив, що робить це тільки тому, щоб відповісти на їх критику тих, хто не хоче визнавати фіктивні шлюби. Проте, такі союзи - це перший крок на шляху схвалення фіктивних шлюбів.

Пізніше Берґольйо розповів гей-активісту Марсело Маркесу, що "права гомосексуалів повинні бути визнані", додавши, що він підтримує цивільні союзи, але не шлюби, незважаючи на те, що між ними немає різниці.

У березні 2014 Папа Франциск розповів Corriere della Sera, що країни "намагаються юридично оформити різні формати спільного проживання", щоб гарантувати можливість отримання послуг в сфері охорони здоров'я та інших пільг: "Ми повинні вивчити всі ситуації, оцінити кожну з них". Такі слова - це прояви лицемірства, адже "різні формати спільного проживання" можна оформити і без посилань на підлогу.

Газети вийшли з такими заголовками: "Папа Франциск вважає, що церква може схвалити одностатеві цивільні союзи" і "Папа Франциск пропонує визнати цивільні союзи", а Папа Франциск не став поправляти їх.

У 2017 році, в своїй книзі-інтерв'ю Політика і суспільство, Папа Франциск заявив, що між шлюбом і одностатевим співжиттям може бути тільки термінологічна різниця: "Шлюб укладається між чоловіком і жінкою. Цей термін гранично точний. Давайте називати співжиття одностатевих цивільних союзом".

Зображення: © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsNvxaxnvdas