CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
"Będziesz pan wisiał" - informacja z Holandii. Szubienica dla ministra zdrowia Hugo de Jonge.

Królestwo Niderlandów. Kilka tysięcy osób demonstrowało w niedzielę w Amsterdamie przeciwko rządowej strategii walki z Covid-19. Nie obyło się bez kontrowersji – uczestnicy przynieśli szubienicę dla ministra zdrowia.

Protestujących było mniej niż się spodziewano, w zależności od źródła od 6 tys. (…More
"Będziesz pan wisiał" - informacja z Holandii. Szubienica dla ministra zdrowia Hugo de Jonge.

Królestwo Niderlandów. Kilka tysięcy osób demonstrowało w niedzielę w Amsterdamie przeciwko rządowej strategii walki z Covid-19. Nie obyło się bez kontrowersji – uczestnicy przynieśli szubienicę dla ministra zdrowia.

Protestujących było mniej niż się spodziewano, w zależności od źródła od 6 tys. (według gminy Amsterdam) do 25 tys. (według organizatorów). Na frekwencję najprawdopodobniej wpłynęła pogoda – od piątku w stolicy Holandii bez przerwy pada deszcz.

Protest przebiegał spokojnie. Jego uczestnicy, m.in. przeciwnicy segregacji sanitarnej oraz obecnej polityki walki z tzw. pandemią koronawirusa, twierdzili, że media cenzurują ich protesty.

Z informacji podanych przez portal NOS i dziennik „NRC” wynika, że na placu Dam, w centralnej części miasta, ustawiona została szubienica. Jak napisał na Twitterze dziennikarz publicznej telewizji Rudy Bouma, znajdował się na niej napis, że jest ona przeznaczona dla ministra zdrowia Hugo de Jonge.

Część demonstrantów paradowała z gwiazdą Dawida (oczywiste nawiązanie do tego jak w czasie II wojny światowej traktowano Żydów i jak teraz traktuje się niezaszczepionych).
Edward7
USA - 1969 zgonów płodów-dzieci zarejestrowanych po zastrzykach COVID-19, ale kryminalni CDC zaleca kobietom w ciąży wykonanie zastrzyku.

Brian Shilhavy, Health Impact News
CDC opublikowało dziś więcej danych w VAERS ( system zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepień), które pokazują, że obecnie wśród kobiet w ciąży, które otrzymały szczepionkę na COVID-19, występuje obecnie 1969 zgonów …More
USA - 1969 zgonów płodów-dzieci zarejestrowanych po zastrzykach COVID-19, ale kryminalni CDC zaleca kobietom w ciąży wykonanie zastrzyku.

Brian Shilhavy, Health Impact News
CDC opublikowało dziś więcej danych w VAERS ( system zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepień), które pokazują, że obecnie wśród kobiet w ciąży, które otrzymały szczepionkę na COVID-19, występuje obecnie 1969 zgonów płodów. ( Źródło .) Dla kontrastu, przeprowadziłem dokładnie to samo wyszukiwanie w VAERS dla wszystkich szczepionek innych niż COVID-19 z ostatnich 30 lat i zwróciłem wynik 2183 zgonów płodów kobiet w ciąży po szczepieniach w ciągu ostatnich 30 lat . ( Źródło .) Tak więc liczba zgonów płodów po szczepieniu COVID-19 w ciągu ostatnich 10 miesięcy była prawie taka sama, jak w przypadku VAERS od ponad 30 lat!
A jak CDC zareagowało na te dane? W zeszłym tygodniu CDC opublikowało zalecenia dla wszystkich kobiet w ciąży, aby uzyskać szczepionkę COVID-19!
(...)
Wszyscy przyznają i zgadzają się, że VAERS jest znacznie zaniżona, ale teraz mamy analizę ekspercką na temat tego, jak zaniżone zdarzenia niepożądane pochodzą od dr Jessiki Rose . Jej ostrożne szacunki oparte na dokładnej analizie danych wskazują, że zdarzenia zarejestrowane w VAERS należy pomnożyć przez X41. Oznaczałoby to, że ostrożne szacunki prawdziwej liczby zgonów płodów wyniosłyby 80 729, gdy ich matkom wstrzyknięto zastrzyk COVID-19. Budzić ludzi !! Obserwujemy, jak na naszych oczach rozwija się eugeniczny plan kontrolowania światowej populacji, i jest czystym szaleństwem, że każda ciężarna kobieta dobrowolnie zgadza się na zastrzyk z COVID-19, który ryzykuje jej życie i życie jej nienarodzonego dziecka.
Rochelle Walensky i jej kohorty z CDC, a także przestępcy z FDA, NIH i wielu innych rządowych organizacji zdrowia muszą zostać natychmiast aresztowani, aby powstrzymać ten atak na obywateli Stanów Zjednoczonych za pomocą eksperymentalnych zastrzyków z terapii genowej.

Historie kobiet w ciąży, które wzięły zastrzyk na COVID-19
Aleksandra Laigle
Według jej strony na Facebooku, Alexandra Laigle najwyraźniej podjęła decyzję o zaszczepieniu się na COVID-19 podczas ciąży w oparciu o „Badania wstępne”, aby mogła przekazać przeciwciała swojemu nienarodzonemu dziecku. Dzięki kanałowi COVID Vaccine Injuries Telegram za zachowanie tych zrzutów ekranu. W chwili dzisiejszej publikacji większość tych zdjęć dziecka została usunięta, chociaż jedno wciąż pozostaje tutaj .

Pielęgniarka pediatryczna chwali się zaszczepieniem na COVID podczas ciąży – dziecko urodziło się martwe 8 dni później

Pani Mary Pat Voll jest pielęgniarką pediatryczną w Altamonte Springs na Florydzie, według jej strony na Facebooku. Opublikowała zdjęcie, na którym trzyma kartę szczepień, z podpisem „w ciąży i zaszczepiona” 22 lutego. Napisała, że wzięła pod uwagę wszystkie fakty i odrzuciła „teorie spiskowe” przed wykonaniem pierwszego i drugiego strzału. Pani Voll była wówczas w 21 tygodniu ciąży. Jej dziecko urodziło się martwe osiem dni później, zgodnie z kolejnym postem na Facebooku. Pełna historia tutaj .

Lekarz rezydent Wisconsin ma poronienie 3 dni po wstrzyknięciu eksperymentalnego zastrzyku mRNA COVID ...dalej - healthimpactnews.com/…fda-and-cdc-recommend-pregnant-women-get-the-shot/
starski
Pisuarski reżim kowidiański nie zachęci wprost, są zbyt tchórzliwi, ale metodą elkała podają dają na głównej stronie swojej reżimowej szczekaczki właśnie taką wiadomość: amerykańska CDC zachęca ciężarne do szczepienia.