Clicks73
Bob
1

Globalne media potwierdzają stosowanie geoinżynierii

Globalne media potwierdzają stosowanie geoinżynierii

autor: B (2019-10-07 07:45)

Źródło: CNBC, pixabay.com

Media na całym świecie zagadkowo zrezygnowały z negowania istnienia chemtrails, a w zamian zaczęły twierdzić, że zjawisko to jest jak najbardziej prawdziwe. Geoinżynieria, od dawna nazywana „teorią spiskową”, nagle stała się rzeczą, która rzekomo wpływa pozytywnie na zmiany klimatu i globalne ocieplenie.

W ostatnim czasie media zaczęły przyznawać, że geoinżynieria jest prawdziwa i co więcej – jest dobra dla środowiska. Popularne serwisy informacyjne twierdzą, że metoda ta jest używana do „chłodzenia” naszej planety. W rzeczywistości chemtrails to narzędzie służące elitom do kontroli pogody, a co za tym idzie do kontrolowania całej populacji.

Domniemane środki mające na celu zatrzymać ocieplanie się Ziemi to m. in. bar i aluminium, które w rzeczywistości powodują przewlekłe choroby u części populacji. Mimo to, media forsują wersję, jakoby pierwiastki te miały zablokować dostęp promieni słonecznych do Ziemi, a tym samym uchronić planetę przed zmianami klimatu.

Jak się okazuje, jedną z osób przyczyniających się do tego typu praktyk jest Bill Gates. Multimiliarder finansuje kontrowersyjny projekt o nazwie ScoPEx, prowadzony przez naukowców z Harvard University, który polega na celowym uwalnianiu zanieczyszczeń do atmosfery w celu zablokowania promieni słonecznych.

Badacze ostrzegają, że skutkiem tych działań może być osłabienie fotosyntezy roślin i fitoplanktonu, co w połączeniu z wysiłkami lobby klimatycznego mającymi na celu wyeliminowanie CO2, będzie oznaczać całkowite załamanie światowych upraw spożywczych, prowadzące do globalnego głodu. Zdaniem niezależnych mediów jest to „broń masowego wymierania”, finansowana przez globalistów w celu unicestwienia ludzkości.

Ponadto, obecnie trwa „węglofobia”, traktująca CO2 jako zanieczyszczenie środowiska. W rzeczywistości jest to związek chemiczny potrzebny do prawidłowego funkcjonowania organizmów żywych, a przede wszystkim roślin.

Trwająca nagonka opinii publicznej na domniemane „zmiany klimatu” sugeruje, że globaliści są znacznie dalej w realizacji swojego planu niż wiele osób prawdopodobnie myśli. Obecna agitacja w celu zastraszenia i zmanipulowania mas ludzkości może doprowadzić do poważnej katastrofy.

Źródło: zmianynaziemi.pl/wiadomosc/globalne-media-…
prawy Polak likes this.