csk.cartoon
62K
Veľa Kriku Pre Nič Obrázok: © gloria.tv, CC BY-ND, #newsXntvormakfMore
Veľa Kriku Pre Nič

Obrázok: © gloria.tv, CC BY-ND, #newsXntvormakf
bratr
Glorie, ty už si nemusíš hrát na nic. V lidech otevřeně probouzíš manipulativní antipatie a výsměch vůči římskokatolické církvi. Přemýšlím, zda to přesunutí z Ruska do USA bylo důvodné a nebo jen určitá ochrana vůči soudním sporům. Všiml jsem si Glorie, že duchovní potenciál nerozvíjíš a ty skutky jsou už ryze antikatolické. Takže papež a to jakýkoli je pro Tebe terč k zesměšnění a samozřejmě je …More
Glorie, ty už si nemusíš hrát na nic. V lidech otevřeně probouzíš manipulativní antipatie a výsměch vůči římskokatolické církvi. Přemýšlím, zda to přesunutí z Ruska do USA bylo důvodné a nebo jen určitá ochrana vůči soudním sporům. Všiml jsem si Glorie, že duchovní potenciál nerozvíjíš a ty skutky jsou už ryze antikatolické. Takže papež a to jakýkoli je pro Tebe terč k zesměšnění a samozřejmě je hlavou katolické církev, takže kam je zacíleno, je jasné... Nespokojenost, výsměch, arogance, ponižování.... Samé krásné ovoce Ducha, že? Zkusíme si zopakovat z Písma: "Ovoce Božího Ducha však je láska, radost, pokoj, trpělivost, laskavost, dobrota, věrnost, tichost a sebeovládání."

Kolik z tohoto vnášíš mezi lidi milá Glorie? 😉
Trepifajksl
Nevšiml jsem si, že zrovna ty bys hájil katolicismus. Mohl bych tvé výroky to dokládající, psát neustále dokola. Jsi s Glorií na stejné straně barikády. Skutečný rytíř chrání svou matku a neseká mečem do vlastních, spolu s nepřáteli, kteří přelezli hradby.
bratr
Musíš být všímavější. 😂
Rosllynn
Boží Matka je vůdčí Hvězda, která nás vede k Bohu. Přivedla Spasitele na tento svět, úzce s Ním spolupracovala a děje se tak i nyní. V Evangeliu je psáno, že Pán Ježíš na kříži odkázal svou Matku sv. Janovi a tím i nám všem za Matku. využijme toho, To není žádný pekelný chřtán.
Ján Jaško
František sa mi z pápežov zdá práveže taký najmenej diktovačny.
Freddy Gargamel
Treba sledovať reálne skutky, jeho snahu likvidovať všetkých názorových oponentov, nielen mediálne PR, ktoré mu usilovne budujú pozitívny obraz.... Mimochodom, nie je to "trošku" divné, ak úplne zjavne antikresťanské médiá ospevujú niekoho ako "skvelého kresťana"? Nie je už to dôvod k opatrnosti?