15:17
Janko333
244535.1K
☦ Svedectvo očkovaného kňaza exorcistu, ktorý bol zvedený démonom. Boh ma varoval mnohými znameniami pred prijatím vakcíny, poviem aspoň jeden. Keď som smeroval do očkovacieho centra, tesne pred …More
☦ Svedectvo očkovaného kňaza exorcistu, ktorý bol zvedený démonom. Boh ma varoval mnohými znameniami pred prijatím vakcíny, poviem aspoň jeden. Keď som smeroval do očkovacieho centra, tesne pred vstupom do radu som pocítil, že mi niečo bráni v prístupe. Keď som sa priblížil, zacítil som diabolský zápach, ktorý ma vydesil. Otec Savvas: - povedal mních. Vidíte, Boh ho varoval, ale on pokračoval ďalej.

☦ Biskup Schneider: Som pripravený ísť do väzenia, ale neetickú vakcínu neprijmem

☦ Proti očkovaniu sú vážne svetové kapacity z oblasti medicíny - Dr. Viliam Fischer

☦ Démoni pracujú na plné obrátky - lebo nemajú čas

☦ Modlite sa, vaši kňazi sú v nebezpečenstve

☦ Útok satana na Cirkev a rodinu: vakcinačná 3 svetová vojna: Vakcíny sú z potratených detí ---

Vakcina ťa zabije! Doktor lekárskych vied, prof. a predseda Petrohradskej odbornej lekárskej asociácie Alexander Redko

Útok satana na Cirkev a rodinu: vakcinačná 3 svetová vojna: Vakcíny sú z potratených detí ---

Covid vakcíny obsahují uhlíkové nanožiletky. Dr. Andreas Noack krátko po zverejnení jeho videa bol zavraždený.
Dr. Andreas Noack: Covid vakcíny obsahujú uhlíkové nanožiletky vo forme hydroxidu grafénu, ktoré rozrezávajú krvné cievy - Podtatranský-kuriér.sk | Noviny Poprad a okolie

Medicína v rukách vrahov Medicína v rukách vrahov - vakcíny sa stali zbraňami - facebook.com/…e…
Vakcíny z potratených detí Vakcíny z potratených detí - Dr. René Balák PhD je expertom na bioetic…
Testy jsou nástrojem šíření strachu Testy jsou nástrojem šíření strachu ve společnosti – MUDr. Hana Zelená, Ph.D. (20. 3. 2021)

Žiadné očkovanie !!! Dokonca aj tými vakcínami, ktorými sme boli ako deti očkovaní. Za všetkým stoja vrahovia a satanisti. Očkovanie je organizovaní zločin. Španielska chrípka bola výsledkom rozsiahlej celonárodnej očkovacej kampane. Lekári okklamali ľuďí, že choroba bola spôsobená choroboplodnými mikróbmi. Vtedy boli vírusy neznáme, inak by obvinili ich.
Táto zmes jedovatých preparátov a bielkovín z mŕtvol, z ktorej boli vakcíny vyrobené, spôsobila medzi vojakmi také rozsiahle ochorenia a smrť, že sa začalo hovoriť o tom, že medicínskymi kádrami bolo zabitých viac ľudí ako výstrelmi z nepriateľských pušiek,“ šokuje OZ Biosféra. Španielska chrípka trvala od februára 1918 do apríla 1920 a infikovala 500 miliónov ľudí na celom svete. Bolo to okolo tretiny vtedajšej svetovej populácie a šarapatila v štyroch po sebe idúcich vlnách. Počet obetí sa odhaduje na 17 až 50 až 100 miliónov ľudí. Vakcíny boli vždy veľký biznis, a preto boli tvrdo propagované.

Mor Covid je zlo a nemožno ho interpretovať „morálno-teologickým sofizmom“ („sofizmus“ – „vyvodzovanie klamných záverov a dôkazov; prekrúcanie významu slov s cieľom zavádzať, oklamať)
Spoločnosť Pfizer (Moderna, Johnson atď.) sama priznáva, že vakcína obsahuje luciferázový enzým. Slovo luciferáza je odvodené od mena Lucifer, ktorý je diablom temnoty - satanom. Dobrovoľné prijatie úderu COVID stigmatizuje človeka s Luciferovou značkou.
Čo je zaujímavé, že slovo „čarodejníctvo“ v gréčtine je „Pharmakeia“, čo súvisí s tým, ako farmaceutický systém teraz rozvíja toto luciferské čarodejníctvo posledných čias ktoré žijeme.
Globalista a zakladateľ Svetového ekonomického fóra Klaus Schwab sa otvorene vyjadril, že transhumanizmus bude integrálnou súčasťou takzvaného „Veľkého Resetu/Reštartu “, čo je nový názov pre starší termín „Nový svetový poriadok“. Rozhodujú o našich životoch na najbližší rok.
Transhumanizmom, chcú premeniť ľudskí telá, aby sa naše fyzické, digitálne a biologické identity spojili do jednej.

Vo svojej knihe to Klaus Schwab objasňuje v tom zmysle, že sa do ľudských tiel budú zavádzať mikročipy, ktoré okrem mnohých iných vecí, dokážu napríklad aj čítať ľudské myšlienky. Klaus Schwab: Veľký Reset spojí našu fyzickú, digitálnu a biologickú identitu

Miliony obětí očkování mizí, nikdo neví kam - Všecko zjevné následky „očkování.“
„Teď dokonce zkoušejí očkovat děti a vymýšlejí si nové varianty chřipky málem každý týden – tady nejsou žádné nové varianty,“ říká. „To všecko je následek očkování.“ Přesto se obává, že se nakonec politikové vytasí s krizovými herci, kteří budou hrát roli nešťastných rodičů, jejichž dítě zemřelo na Covid, jen aby nás donutili, abychom nechali děti očkovat. A přitom – kolik dětských úmrtí bylo v jeho okolí za celá léta jeho práce v pohřebních službách? Ani jedno! Kdyby jedno jediné dítě zemřelo, o tom by se mluvilo široko daleko.
John O’Looney je toho názoru, že to všecko je snaha o depopulaci. Je to snaha zabít co nejvíce lidí a sterilizovat děti, aby se nemohly množit. Když sterilizují 12. leté dítě, to se projeví až tak za 10 let a pak už je pozdě cokoliv udělat, protože mezitím už budou sterilizovány všechny ostatní děti. Tito lidé nás prostě vraždí a ostatní ředitelé pohřebních ústavů to také ví a mají strach z toho, co bude dál. VAROVÁNÍ PROTI OČKOVÁNÍ Z VYSOKÝCH MÍST! KAM ZMIZELY MILIONY OBĚTÍ COVID INJEKCÍ?

Pfizer Official Says COVID Vaccine Contains Luciferase Enzyme that “Glows”, Unveils Shocking Facts

List od Slovenskej lekárky - NETESTUJTE SA, JE TO GENOCÍDA! Masky a testy obsahujú vakcíny Nanotech bez informovaného súhlasu.
Igor Matovič nariadil zmrzačiť národ testami, ktoré obsahujú životu nebezpečné látky - Podtatranský-kuriér.sk | Noviny Poprad a okolie
gfrtube.com/…sahuji-vakciny-nanotech-bez-informovaneho-souhlasu

Vražedné nástroje globalistov (satanistov)- rúška, testovanie, očkovan…

Otec Savvas rozpráva svedectvo kňaza mnícha, ktorý sa dal zaočkovať
Ovplyvňujú vakcíny našu spiritualitu? Môže to byť viac, ako si myslíme... Otec Savvas Agioritis sa delí o svedectvá duchovného úpadku po prijatí vakcín.

Svätý Paisios Athonitský: Začiatkom satanovho pečatenia. „Otcovia vydajú svojich synov, matky, dcéry na smrť. Hľa, sme svedkami naplnenia tohto proroctva. Brat vydá na smrť brata a otec dieťa; deti povstanú proti rodičom a usmrtia ich. Ak matka nechá dieťa očkovať, je to, ako keby ho vydalo na smrť ... Neberte túto očkovaciu látku ani nič, čo vám politické mocnosti prinášajú, sú to satanové jedy. „Drž sa ďalej od tých, ktorí nám škodia“

Svätý Paisios Athonitský: „Nájdu chorobu, proti ktorej vyrobia očkovaciu látku, ktorá bude povinná a ktorá bude začiatkom satanovho pečatenia.“ To bolo povedané nie menej ako pred 30 rokmi. Starší Gabriel Athonitský, učeník svätého Paisia, 27. júna 2021 povedal nasledovné: „Nechceme byť očkovaní! Opát svätého Pavla povedal: „Každý, kto je očkovaný, bude žiť iba 3 až 5 rokov.“

Chcú vyľudniť svet, preto vytvárajú vakcíny. Povedali mi, že vytvoria veľa vakcín, ktoré budú dominovať ich telu a študovať ich mozog. Kliknutím prsta vytvoria hypertenziu a trombózu. Chcú vyľudniť svet; Nikto predtým nebol nútený brať vakcíny a teraz vás nútia, je to nebezpečné a satanské. “ Starší Justin Parvu z Rumunska († 2013) (ktorého telo možno vydávalo myrhu, kým bol nažive, a určite na jeho pohrebe):


Existuje mnoho svedectiev o škodlivých účinkoch po očkovaní kovidovou vakcínou, ktorá si vybrala nielen fyzickú, ale aj duchovnú daň u tisícov ľudí.

Keďže sa vakcíny zavádzajú v čoraz väčšom rozsahu, na svetlo sveta sa dostávajú ďalšie informácie/údaje/výskumy a veľká časť populácie teraz pociťuje výčitky svedomia, že prijala očkovanie. Popri všetkých nežiaducich vedľajších účinkoch, úmrtiach a výčitkách svedomia po očkovaní existujú aj ľudia, ktorí sú presvedčení, že vakcína poškodila ich duchovnú sféru.

Asi nie je prekvapujúce, že existujú predpovede a štúdie viacerých teológov, výskumníkov, lekárov a vedcov o tomto účinku vakcín, na ktoré uvediem odkaz za videom nižšie.

Vo videu sa otec Savvas Agioritis delí o skúsenosti svojich spolubratov kňazov, ktorí dostali injekciu vakcíny COVID. Je to mrazivé a znepokojujúce svedectvo a sú aj ďalší, ktorí zažívajú rovnaké zúfalstvo.

Ďakujeme otcovi Savvasovi Agioritisovi za sprístupnenie tohto svedectva. Obrovská vďaka patrí aj prekladateľovi, ktorý do videa pridal anglické titulky.

Video: Otec Savvas Agioritis: Čo čaká očkovaných (odysee.com)
Otec Savvas Agioritis: Čo čaká očkovaných

Otec Savvas: "Rád by som vám predstavil osobné svedectvo kňaza mnícha, ktorý urobil chybu a dal sa zaočkovať. Toto je jeho priznanie. Ak chce niekto vedieť jeho meno, môžem vám ho povedať súkromne. Je kňazom gréckeho arcibiskupa Ieronymosa. Budem čítať priamo z publikácie. Našťastie je stále na internete.

[Kňaz-mních]: "V niekoľkých slovách vám poviem o svojich skúsenostiach po podaní prvej dávky vakcíny spoločnosti Pfizer.

Boh ma vyrušil mnohými znameniami pred prijatím vakcíny, pre krátkosť času ich nebudem všetky uvádzať.

Keď som smeroval do očkovacieho centra, tesne pred vstupom do radu som pocítil, že mi niečo bráni v prístupe. Keď som sa priblížil, zacítil som zápach, ktorý ma vydesil."

Otec Savvas: - povedal mních. "Vidíte, Boh ho varoval, ale on pokračoval ďalej.

[Kňaz-mních]: "Kým som sa očkoval, ostatní čakali vonku. Keď som odchádzal, nemohol som nosiť kalimafi (kňazskú pokrývku hlavy).

Cítil som v sebe veľkú hanbu a odišiel som s Kalimafi v rukách."

Otec Savvas: Ako vidíte, okamžite začal pociťovať démonický vplyv. Pretože sa hanbil nosiť kalimafi, hoci je kňaz.

[Kňaz-mních]: "Po návrate domov som si išiel do kúpeľne umyť tvár. Pri pohľade do zrkadla som sa zľakol svojej tváre, pretože som mal výraz....

Na druhý deň som išiel nakupovať do supermarketu, a keďže bolo ešte po Pasche (pred odchodom), zvyčajne som predavačov zdravil slovami: "Christos Anesti (Kristus vstal z mŕtvych!)" alebo som odpovedal: "Alithos Anesti (On naozaj vstal z mŕtvych)".

Otec Savvas: Ako viete, 40 dní po zmŕtvychvstaní sa zdržíme pozdravu "Dobrý deň" a nahradíme ho pozdravom "Kristus vstal z mŕtvych". A druhý kresťan by mal odpovedať "Alithos anesti" a nie povedať "podobne".

[Kňaz-mních]: "Ako kňaz mních som s prekvapením zistil, že sa veľmi hanbím povedať predavačom 'Christo Anesti'. To ma veľmi ohromilo."

Otec Savvas: "Začal si čoraz intenzívnejšie uvedomovať, že v jeho duši nie je niečo v poriadku."

[Kňaz-mních]: "O deň neskôr som sa zúčastnil na bohoslužbe v miestnom kostole, ale nie preto, aby som ju slávil ako kňaz.

Keď som prichádzal k oltáru, cítil som sa ako mŕtvy."

Otec Savvas: "Vidíte, že duchovný človek si okamžite všimne rozdiel."

[Kňaz-mních]: "Radosť, ktorú som cítil počas bohoslužby, sa stratila. Bolo to, akoby som sa nepribližoval k oltáru svätej Cirkvi, ale akoby som vstúpil do izby v dome. Všetky tieto veci ma prekvapili, ale vtedy som neveril, že pochádzajú z vakcíny.

Videl som, ako sa známi farníci odvracajú odo mňa.

Na druhý deň som si všimol, že ma strašne bolí svedomie. Bolo to, akoby mi srdce prebodla taká bolesť, akú som ešte nikdy v živote nepocítil.

Povedal som to inému archimadritovi (mníšskemu kňazovi) o tom, čo som cítil, a on ma potešil. Povedal mi slová ako: "To nič nie je, nerobte si s tým starosti."

Po odchode som zistil, že táto bolesť vo svedomí je neúprosná a prehlbuje sa vo mne. Po tomto dni som sa dostal do hlbokej úzkosti, ktorá trvala 13 dní. Nemohol som spať ani sa upokojiť.

Teraz vám vysvetlím tú najdesivejšiu časť. Vo dne v noci som pred sebou stále videl Satana, ktorého tvár bola odo mňa vzdialená asi 20 mm.

V noci som išiel spať a cítil som, ako ma objíma, a mrzol som....

Čítal som Pozdravy (Χαιρετισμούς) Panne Márii a mal som pocit, akoby mi v žilách horela krv. Cítil som v sebe cudziu prítomnosť, ktorá ma súdila.


Cítil som hrôzu, akoby mi niekto hovoril: "Teraz patríš mne. "

Otec Savvas: "Chápete, aké sú to hrozné veci? A veľmi reálne, pretože túto osobu osobne poznáme.

To zasa svedčí o ďalšej skúsenosti iného kňaza-mnícha, ktorý vykonal exorcizmus. A démon pod tlakom počas monológu povedal pravdu: "Prečo ti to hovorím? Nechcem vám to povedať, ale je na mňa vyvíjaný nátlak."

Mních-kňaz odpovedal: "Netlačím na vás." Démon odpovedal: "Som nútený vám to povedať."

Démon mu potom povedal: "Urobili sme obrad v lóži v Amerike kvôli vakcínam." Satanisti vykonali obrad pre vakcíny. Okrem toho démon povedal: "Tí, ktorí si vezmú túto vakcínu, sa nebudú môcť kajať." Teraz sa to môže zdať príliš tvrdé.

Mních-kňaz sa potom opýtal: "Prečo sa nebudú môcť kajať?"

Démon odpovedal: "Pretože v nich budem."

Môžete vidieť súvislosť s pôvodným kňazom-mníchom, ktorý povedal to isté, že cítil satana vo svojom vnútri a videl ho 20 mm od svojej tváre, ako mu hovorí: "patríš mi".

Kňaz-mních, ktorý vykonával exorcizmus, viedol s démonom dialóg. Démon hovoril prostredníctvom osoby posadnutej démonom.

Démon mu povedal: "Tí, ktorí si vzali vakcínu, nemôžu robiť pokánie, pretože ja som v nich." Mních-kňaz sa spýtal: "Ako ste v nich?"

Démon odpovedal: "Krvou potratených plodov".

Už sme spomenuli, že plody boli použité vo vakcíne a boli úmyselne zavraždené kvôli ich bunkám. Tieto bunky boli odobraté zo živých plodov ateistickými vedcami a lekármi, ktorí neuznávajú nič posvätné.

Orgány odoberajú aj zo živého plodu. Ak je plod mŕtvy, orgány a bunky sú nepoužiteľné. Preto plody nevyberali z odpadkového koša. Čo, aj keby boli, neznamená, že je to morálne správne, pretože potrat sa uskutočnil. V tomto prípade však boli plody špeciálne pripravené na potrat.

Takto sa diabol vyznáva: "Ja som už v tých, ktorí si ju vzali krvou plodov.

Vyznanie tohto démona teda súvisí s kňazom-mníchom, ktorý bol zvedený démonom....

Otec Savvas rozpráva svedectvo kňaza mnícha, ktorý sa dal zaočkovať

Saints & Holy Elders on the COVID Vaccines — Monomakhos

o. Jaroslav Klíč - "V mojej farnosti nebude nikto odmietnutý." o. Jaroslav Klíč - "V mojej farnosti nebude nikto odmietnutý."

„Drž sa ďalej od tých, ktorí nám škodia“ F. Savvas Athonský: F. Savvas the Athonite : "Keeping away from those who harm us"

zdroj:Czy szczepionki wpływają na naszą duchowość? Ksiądz Savvas Agioritis dzieli się świadectwami duchow…

Celkom dobre hovorí kňaz o pandémii.

Otec Savvas rozpráva svedectvo kňaza mnícha, ktorý sa dal zaočkovať
Czy szczepionki wpływają na naszą duchowość? Ksiądz Savvas Agioritis d…
WARNING FROM MOUNT ATHOS (August 2021)

Are the Vaccines Affecting Our Spirituality? | There May be More to it Than We Think (expandingawarenessrelations.com)

Vakcína nie je dogma! Nepridáš sa k väčšine, ak pácha zlo. (Ex 23, 2) Pápežská neomylnosť sa vzťahuje iba na učenie o viere a morálke a aj to vo výnimočných prípadoch. Sv. Pavol apoštol národov verejne napomenul prvého pápeža – nejednoznačný postoj svätého Petra spôsoboval medzi veriacimi zmätok!
Kresťanské napomínanie: Aj sv. Brigita Švédska francúzskeho avignonského pápeža Klementa VI. neváhala pápeža nazvať hubiteľom stáda Kristovho a človekom ukrutnejším nad Judáša.
Sv. Katarína Sienská, keď za vlády Urbana VI. došlo k rozkolu, verejne podporovala tohto pápeža a v súkromnej korešpondencii ho často napomínala. Hoci radila pápežovi a napomínala samoľúbych kňazov, neustále sa modlila za reformu. Nikdy nestratila dôveru v Cirkev ako Kristovo telo. Jestliže tě někdo napomíná, považuj ho za svého ochránce.
Svedomie je boží hlas a má konať podľa svedomia; svedomie je posledná inštancia podľa ktorej raz budeme súdení; kresťan má povinnosť svedomie počúvať viac ako slepú poslušnosť ak máme o tom pochybnosť. A keď je niečo nemorálne a nepravdivé sme povinný to odmietnuť a napomenúť kohokoľvek bez ponižovania aby to bolo užitočné v Cirkvi. Sv. Pavol Galaťanom, ,,ak niekto koná nesprávne, vy, ktorí ste duchovní, jemne ho napomeňte. Sv. Pavol apoštol národov verejne napomenul prvého pápeža, keďže – nejednoznačný postoj svätého Petra spôsoboval medzi veriacimi zmätok! Sv. Pavol hovorí: zoči-voči som sa postavil proti nemu, lebo si zaslúžil pokarhanie: Keď ty, Žid, žiješ pohansky, a nie po židovsky, ako to, že nútiš pohanov žiť po židovsky?!” (Gal 2, 11-14). To však neviedlo k vzájomnému obviňovaniu zo schizmy, herézy či nevernosti voči pápežovi. Hlásaj slovo, naliehaj vhod i nevhod, usvedčuj, karhaj a povzbudzuj so všetkou trpezlivosťou a múdrosťou. 2. Timotej 4:2. Očkovanie na COVID je: k smrti vedúce, diabolstvo vo všetkých podobách !

Známy český kňaz, bioetik a pedagóg Marek Vácha začal svoje rozprávanie bájou o pastierovi menom Gyges, ktorý nachádza prsteň, vďaka ktorému sa stáva neviditeľným a môže beztrestne páchať trestné činy. Ako by takýto prsteň zmenil nás? pýta sa Vácha. Pripomenul základné pravidlo o svedomí, ktoré hovorí: Nepridáš sa k väčšine, ak pácha zlo. (Ex 23, 2) Svedomie je posledná inštancia. Je potrebné ho celý život kultivovať.

Benedikt XVI: Svedomie, schopnosť človeka rozpoznať pravdu a ukladá povinnosť vydať sa za pravdou a podrobiť sa jej tam, kde sa s ňou človek stretáva.

Svedomie ako posledná inštancia v hodnotení konkrétneho činu vystavuje svoju dôstojnosť nebezpečenstvu, ak sa mýli zavinene, teda „ak takmer vôbec nehľadá pravdu a dobro a ak hriešne návyky postupne takmer zahlušia svedomie“.O nebezpečenstvách deformácie svedomia sa zmieňuje Ježiš, keď napomína: „Lampou tela je oko. Ak bude tvoje oko čisté, bude celé tvoje telo vo svetle. Ale ak sa tvoje oko zakalí, bude celé tvoje telo vo tme. A keď už svetlo, čo je v tebe, je tmou, aká bude potom tma sama?! (Mt 6, 22 – 23).
Svätý Bazil hovorí o trojakej poslušnosti:

1.) zo strachu z trestu – poslušnosť otrokov;
2.) z túžby po odmene – obchodnícky postoj;
3.) z lásky – synovský postoj, postoj dieťaťa.

Pre porovnanie svätý Pavol vo svojich listoch uvádza tiež rôzne poslušnosti: poslušnosť viere (Rim 1; 5; 16; 26), učeniu (Rim 6, 17), evanjeliu (Rim 10, 16; Sol 1, 8), pravde (Gal 5, 7), Kristovi (2 Kor 10, 5).

Svedomie nie je neomylným sudcom: môže sa mýliť. Dôstojnosť svedomia v každom prípade spočíva v pravde: ak je svedomie správne, vtedy ide o objektívnu pravdu, ktorú človek prijal; ak je svedomie pomýlené, ide o to, čo človek mylne subjektívne považuje za pravdivé. Nikdy sa nesmie stať, aby sa „subjektívny“ omyl o mravnom dobre nerozlišoval od „objektívnej“ pravdy, ktorá sa človeku rozumovo predkladá vzhľadom na konečný cieľ, a neslobodno sa odvolávať ani na mravnú hodnotu skutku vykonaného s pravdivým a istým svedomím, ak sa niečo vykonalo podľa úsudku pomýleného svedomia. Môže sa stať, že zlo spáchané z neprekonateľnej nevedomosti alebo podľa nezavineného mylného úsudku sa nemôže pripísať za vinu tomu, čo ho spáchal; ale ani vtedy neprestáva byť zlom, vo vzťahu k pravde o dobre. Kto však vie o všetkých svojich poblúdeniach? Očisť ma od chýb, ktoré si neuvedomujem“ (Ž 19, 13). Jestvujú previnenia, ktoré si neuvedomujeme, ale ony nimi neprestávajú byť, pretože sme odmietli ísť na svetlo (porov. Jn 9, 39 – 41).

Ježiš Kristus: nie som Boh strachu!
Prebuďte sa, deti moje, lebo vás klame knieža temnoty, pôvodca strachu.

Moje dieťa, hovorím svojim deťom, každý ste nádobou histórie. Práve tepna, z ktorej moja krv prúdi do a z môjho Najsvätejšieho Srdca. Plačem, deti moje; Plačem nad týmto strateným a zlomeným svetom, ktorý sa vzdal nepriateľovi. Temnota pokrýva túto zem, pretože komnaty pekla sa vyprázdňujú na tejto zemi. Láska sa stráca uprostred tejto temnoty a mnohí sa obracajú na svojho blížneho. Hovorím Svojim Verným, aby zostali silní a bdelí v pravde, pretože tí, ktorí kráčajú s pýchou a povýšeným srdcom, pretože unikli spravodlivosti v tomto živote, ju nájdu v budúcom, pretože čas ich milosrdenstva vypršal. Beda tým, ktorí ublížili mojim maličkým. Beda tým, ktorí sa snažia odplatiť smrťou, keď ja som pôvodcom života a smrti.Kde sú moji vyvolení synovia? Kde sú moji kňazi, aby viedli moje deti v pravde? Kde sú Moji kňazi, aby svetu povedali, že cesta do pekla sa zablokuje dušami, ktoré padli do satanovej pasce?
[1] Som držaný v zajatí svojho ľudu, zatiaľ čo hlas nepriateľa sa ozýva stenami mojej cirkvi. Koľkí sa zo strachu poznačili krvou nevinných? Koľkí sa vzdali svojej viery a dôvery vo Mňa pre falošnú vedu o človeku [2] namiesto Stvoriteľa sveta, pretože Ja Som Ježiš. Kde sídli tvoja viera?

Toto vám hovorím, že keď uvidíte zvyšky mojej Cirkvi roztrúsené po celom svete, buďte v pokoji, pretože víťazstvo prichádza a hodina môjho návratu je na obzore.
[3] Teraz choď vpred, lebo ja som Ježiš, a buď v pokoji, lebo moje milosrdenstvo a spravodlivosť zvíťazí.
Dear Shepherds... Where Are You? - The Now Word

Vakcíny z potratených detí - Dr. René Balák PhD je expertom na bioetic…

Útok satana na Cirkev a rodinu: vakcinačná 3 svetová vojna: Vakcíny sú…

[ Spanish audio ]youtube.com/null
[ English audio ] [English Audio] - Father Savvas Agioritis: What is to Come for Those Who are Inoculated
stateofthenation.co/?p=85921

Father Savvas On the Holy Temple of God & COVID-19 Infection: Interview with Archimandrite Savas Agioreitis (1/4)
buccara.com/sugihbareng/download/5Bj-Y0mJjpc.xhtml
SVEDCI


Greek Orthodox Archimandrite Fr. Savvas Agioritis on the demonic nature of the peck

SATANISTS ARE BEHIND THE VACCINE ! Vaccines And Demonic Possession: Testimonies of the Spiritual Trauma of Priest-Monks Who Took the Covid-19 Vaccine - Father Savvas Agioritis.
Vaccines And Demonic Possession - VaccineFromHell.com
SATANISTAT QENDROJNE MBRAPA VAKSINES !//SATANISTS ARE BEHIND THE VACCINE !//elder Savvas Agioritis
[English Audio] - Father Savvas Agioritis: What is to Come for Those Who are Inoculated
On the Holy Temple of God & COVID-19 Infection:
On the Holy Temple of God & COVID-19 Infection: Interview with Archimandrite Savas Agioreitis (1/4)
Father Savvas Agioritis What is to come for those who are vaccinated
ugetube.com/…-for-those-who-are-vaccinated_mt4zvKvzhsjaJDb.html
Scientists can lie — but the data doesn’t.” The Tolls (updated January 7, 2022) – Countdown to the Kingdom
youtube.com/null
Luz - Queen of the End Times – Countdown to the Kingdom

Vakcinačná vojna - Ako bude vyzerať 3. svetová vojna? Nemýľme sa, v II…

Pred očami sa vám odohráva satanský plán: úmrtia plodov tehotných žien…

Dr. Judy Mikovitsová – Důrazné varování ohledně covid očkování & O (ne)izolaci viru SARS-CoV-2

Lékařka odmítla ošetřit dítě, matka nebyla očkovaná proti covidu. Čtyřletý hoch zemřel

Útok satana na Cirkev a rodinu: vakcinačná 3 svetová vojna: Vakcíny sú…

Prišla som, aby ste zmenili svoj život. Drahé deti! Otvoreným srdcom s…

Reinkarnácia klamstvo satana - dr. Gloria Polo.

Celkom dobre hovorí kňaz o pandémii.

Ježiš Kristus ťa miluje a má pre teba nádherný plán štastia / o. Dušan Lukáč

Ak dnes nič neurobíme, zajtra budú trpieť naše deti! Čelíme obetiam, psychickému a duševnému násiliu a hlbokej traume... Táto démonická svetová vláda už nepustí vaše deti, pokiaľ sa nepostavíme proti týmto psychopatom.... predovšetkým modlitbou ⚔️
▼ Le Grand Réveil

☦☦☦☦☦☦☦

Facebook cenzuruje mexického kardinála za kritiku „Nového svetového poriadku
mexický kardinál - vytvárajú hrozný strach, „Milí priatelia, toto bude pokračovať dlho.„Chcú jednu svetovú vládu, jednu armádu, jednu menu, jednu ekonomiku a tiež jedno náboženstvo – ktoré určite nebude to kresťanské,“ varoval. oslabujú vzdelávanie, zatvárajú školy a nahrádzajú ich dištančnou výučbou. Zatvárajú kostoly, obmedzujú počet ľudí, ktorí môžu navštevovať bohoslužby.“„Hlavne však medzi ľuďmi vytvárajú strach, hrozný strach„Bude to falošné náboženstvo Matky Zeme (klima-alarmizmus)Táto pandémia sa neskončí o mesiac, ani o dva, možno ani tento rok, ba možno ani o tri, štyri, päť, šesť rokov,“ povedal„Práve to títo ľudia chcú. Bude to nadlho. Je to neľahká, náročná situácia, podobnú sme v histórii ľudstva ešte nezažili.“ Chcú jednu svetovú vládu, jednu armádu, jednu menu, jednu ekonomiku a tiež jedno náboženstvo – ktoré určite nebude to kresťanské,“ varoval.


Facebook cenzuruje mexického kardinála za kritiku „Nového svetového poriadku“

Ježiš Kristus ťa miluje a má pre teba nádherný plán štastia

Výzva pre lekársku aj laickú obec na nahlasovanie nežiaducich účinkov po očkovaní

Dávam do pozornosti,
dajú sa tam nájsť aj videjká odstránené z youTube..
.

nastub.cz/videos/trending?a-state=42

Proč jsem ODMÍTLA OČKOVAT DĚTI proti Covid 19 – MUDr. Anna Urbanová (18. 8. 2021)

You may have come across a viral news item of Nobel laureate Luc Montagnier in which it is purported that the scientist claimed that whosoever took the Covid-19 vaccine will die in 2 years. Nobel Laureate claims 'vaccinated people will die in 2 years': Fact check | Oneindia News

MUDr. Jan Vavrečka: ADE syndrom může být kritickým pro očkované proti Covid19

1. ČASŤ: o. Michel Rodrigue: Apoštol konca času - odpočítavanie do kráľovstva

„Konec času se blíží a Antikrist nebude otálet s příchodem: „Řím ztratí víru a stane se sídlem Antikrista.“ „Antikrist zpustoší nový chrám, Kristem založenou světovou Církev, znesvětí
Boží stánky a odstraní v nich každodenní mši svatou, takže bude moci být sloužena
jen potají jako kdysi v katakombách.
Nacházející příchod Antikrista bude podle sv. Brigity Švédské († 1373) možné
poznat podle toho, že před tím mnoho pohanských národů přestoupí na křesťanství. Světice říká:
„Nežli přijde Antikrist, otevřou se mnohým pohanům brány pravé víry.“ –
Podle proroctví svaté Hildegardy z Bingenu († 1179) bude v čase Antikristova
narození panovat na zemi velký nepořádek a zmatek. Říká o tom: „Od chvíle,
kdy se Antikrist narodí, bude na zemi mnoho válek a skutečný pořádek bude
zničen. Spravedlnost zmizí a mezi lidmi převládne bezcitnost. Rozmůže se
bludařství a kacíři budou své bludy hlásat veřejně a nerušeně. Mezi křesťany
se pak rozšíří pochyby a neznalosti ohledně katolické víry. Bude také mnoho
znamení na slunci, měsíci i ve hvězdách, ve vodě i v dalších prvcích jakožto
předobraz nadcházejících běd.“

Antikrist bude mít předchůdce, jako měl Kristus Jana Křtitele.
V čas pronásledování bude Satan nehodné katolíky prosívat jako plevy z pšenice tak, jako kdysi byl Jidáš vyloučen ze svazku apoštolů.
Francouzská řeholnice Nativitas (1731-1798), klariska v Fougères, prorokuje
podobně: „Vidím, že s blízkým posledním příchodem Krista způsobí špatný
kněz Církvi velké utrpení.“124
– Pozoruhodné je i proroctví svaté Hildegardy
(† 1179): „Římskou Církev rozerve strašlivé schisma, takže všechno bude připraveno k přijetí Antikrista. Svatý biskup a mučedník
Methodius, žijící ve 4. století, předpověděl:
„Antikrist bude zpočátku vůči všem lidem přátelský a laskavý, k chudým
milosrdný. Nebude si libovat v bohatství, nýbrž zlato a stříbro rozdá potřebným. Bude také mírumilovný, a kde se dva dostanou do sporu, vynasnaží se je
usmířit. Projeví se rovněž zdrženlivě a mravně, a zavrhne smilstvo i manželskou nevěru. Bude také nenávidět nespravedlnost a nepřipustí utrhání na cti.
Nestrpí modlářství a bude dávat najevo úctu Písmu svatému. Bude rovněž ctít
kněze i stáří. To všechno však výhradně ze záludné lstivosti, aby si tím naklonil lidi.“
127
Svatý Anselm praví: „Antikrist si svou mimořádnou štědrostí a soucitem získá
srdce Židů, takže jej ve všech končinách světa budou vychvalovat jako poloboha.“
Se smutnou tváří si bude Židům stýskat, jak špatný je nyní svět a že je nejvýš ne-
zbytné, aby Bůh probudil krále, jenž by svou obratností znovu přivedl svět k pravé
službě Bohu. Časem se Antikrist bude také vydávat za mesiáše Židů. Židé tedy budou první,
kteří se přidají k Antikristovi; oni, kteří kdysi zavrhli pravého Mesiáše a neuvěřili
pravdě, budou nyní věřit lži.
Antikrist bude i ochráncem islámu. Ctihodný Holzhauser také prohlásil,
že Antikrist obnoví velikým monarchou zničenou tureckou říši, z níž zůstal jen nepatrný zbytek.
. Svatí Otcové jednomyslně prohlašují, že Židé přijmou a uznají Antikrista za
mesiáše. Výtka Spasitele Židům se podle všeho vztahovala na Antikrista:) Tehdy si Jeruzalém zvolí za své hlavní
sídlo, čímž bude chtít ukázat, že je skutečným mesiášem. Antikrist zůstane tři a půl roku jako pán světa na vrcholu své moci
a tou dobou bude také nejhrozněji běsnit proti křesťanům. Antikrist se stane pánem a císařem světa. Svatý evangelista Jan praví:
„A byla jí (šelmě) dána moc nad každým pokolením a kmenem i jazykem a
národem.“Tři a půl roku bude Antikristovi povoleno běsnit proti křesťanství, tedy nápadně
přesně stejnou dobu, jakou trvala Kristova učitelská činnost.

nezůstal by jediný člověk; ale pro vyvolené budou dni ty ukráceny.“
– Svatý papež Řehoř Veliký i svatý Augustin
jsou téhož náhledu: Kdyby pronásledování mělo trvat déle než 3 ½ roku, nedosáhlo by věčné blaženosti mnoho z lidí, kteří by jinak byli svatými. Sv. Jan
Zlatoústý k tomu dodává: „Útrapy skrze Antikrista sice budou nadmíru kruté,
ale nepotrvají dlouho.“ V oněch třech a půl letech však přijde takové trápení,
jaké ještě na zemi nikdy nebylo. Naplní se Kristova slova: „Neboť tehdy bude
soužení veliké, jakého dosud od počátku světa nebylo, aniž kdy bude.“284 Také
Daniel zvěstoval: „Přijde čas, jaký nebyl od té doby, co národové počali býti,
až do tohoto času.“ A dále: „Až bude dokonale zlomena moc lidu svatého,
splní se všecky ty věci.“285 Satan si totiž pospíší, protože k poslednímu útoku
na Boží říši na zemi bude mít jen málo času. „Ďábel sestoupil k vám se zlostí
velikou, věda, že má času málo.“286
V oněch 3 ½ letech nejstrašnějšího pronásledování se mnoho křesťanů, biskupů
a kněží zachrání útěkem. Je to naznačeno v Apokalypse, kde se píše, že žena (Církev) uprchne do pouště.287 Ctihodný sluha Boží Bartoloměj Holzhauser (poté, co
zmiňuje dobytí Říma Antikristem a zavraždění papeže) praví takto:
„Antikrist bude v okolí Jeruzaléma prolévat krev křesťanů jako vodu, a to
zvláště představených Církve. Křesťanské obce uprchnou do pouští, lesů, hor
a do jeskyní, a tam se ukryjí, protože když bijí pastýře, ovce stáda se rozprchnou.“
Bůh během tří a půl let bude bojovat s Antikristem prostřednictvím
proroků Henocha a Eliáše. Vystoupí však
teprve tehdy, až Antikrist odstraní svatou mešní oběť a v chrámech nastane ohavnost spuštění vzýváním obrazu Antikrista.301

„Bděte tedy, neboť nevíte dne ani hodiny“ (Mt 25,25 a 13).

„Co pravím vám, všechněm pravím: Bděte!“ (Mk 13,13

Nie je to pandémia, ale INFODÉMIA. Všetko je umelé vyvolané. Ruský akademik Alexander Redko (II. časť). facebook.com/…-vyvolané-ruský-akademik-alexande/202527752046851/

Š. HARABIN: o rozhodnutiach „Ústavného“ súdu o neplatnosti právnych záverov - Podtatranský-kuriér.sk | Noviny Poprad a okolie

VIDEO: Ruský akademik Dr. Redko označil vakcináciu proti Covid-19 za klamstvo, zločin a čistý biznis: „Načo sa preboha očkujete, keď sa neustále šíri vždy nový kmeň koronavírusu?“

Man lost leg weeks after covid vaccination

VIDEO: Ruský lékař a profesor šokoval diváky, když narovinu vysvětloval, že ruský Sputnik V se v ničem neliší od západních vakcín a teror v Rusku spojený s povinným očkováním je předmětem stejného děsivého businessu s lidským strachem a terorem jako v západních zemích! Očkování má smysl jen proti virům, které nemutují, a pouze proti virům, které byly izolovány! Ani jedno ale SARS-Cov-2 nesplňuje! Ve městě Saratov zakázali lidem bez QR kódů vstupovat do všech supermarketů, děsivé záběry teroru zachycují prázdné supermarkety, které Rusko nepamatuje!

Útok satana na Cirkev a rodinu: vakcinačná 3 svetová vojna: Vakcíny sú…

Vynálezca vakcín dr. Stanley Plotkin: zneužíval som siroty a postihnuté deti na experimenty. Svedčil pred americkým súdom -
Dr. Plotkin vierou v Boha pohŕda a povedal, že keby veril v Boha, skončil by v pekle. Priznal že k úspešnému použitiu kultúry z jedného potrateného dieťaťa predchádzal výskum na tkanivách z cca až 100 ďalších potratených (zavraždených) plodov. Klaus Schwab: Veľký Reset spojí našu fyzickú, digitálnu a biologickú identitu
Dr. Stanley Plotkin - vypovedá pred súdom (krátky výrez)

Vynálezca vakcíny obsahujúce potratené plody, svedčil pred americkým súdom v štýle nacistickej argumentácie

Proč jsem ODMÍTLA OČKOVAT DĚTI proti Covid 19 – MUDr. Anna Urbanová altergon.cz/…-deti-proti-covid-19-mudr-anna-urbanova-18-8-2021/

MUDR. Ludmila Eleková:altergon.cz/…-slepice-sve-zlate-vejce-vakciny-proti-koronaviru/
Na odvoz do koncentračného tábora v Austrálii stačí pozitívny test.
bitchute.com/video/j6aDxBUTyq19/

Mudr. Tomáš Lebenhart hovoří o očkování

MUDr. Jan Vavrečka: ADE syndrom může být kritickým pro očkované proti Covid19

Pfizer: „Nechceme, aby lidé věděli o buňkách z potracených plodů ve vakcínách.” Odhalení interních emailů Pfizeru

/ koniec-casov-a-koniec-sveta

Archívy démonov a diablov - odpočítavanie do kráľovstva

/ Vakcinačná vojna - Ako bude vyzerať 3. svetová vojna? Nemýľme sa, v II… /

/ Pred očami sa vám odohráva satanský plán: úmrtia plodov tehotných žien… /

Útok satana na Cirkev a rodinu: vakcinačná 3 svetová vojna: Vakcíny sú… /

Finálna syntéza – Hnutie za zdravé Slovensko

Ježiš Kristus ťa miluje a má pre teba nádherný plán štastia / o. Dušan Lukáč

Výzva pre lekársku aj laickú obec na nahlasovanie nežiaducich účinkov po očkovaní

Facebook cenzuruje mexického kardinála za kritiku „Nového svetového poriadku“

Vakcinolog Beran: Jedině lidé, kteří to onemocnění prodělali, mají velmi dobrou imunitu ...

Ako satan kradne čas na Boha - klamstvá satana v živote človeka - o. Mikuláš Tressa.

VZORY TRESTNÝCH OZNÁMENÍ NA RIADITEĽOV ŠKÔL, ZAMESTNÁVATEĽOV, RIADITEĽOV NEMOCNÍC, LEKÁROV A INÝCH.

Vyhrážky a NÁTLAK na rodičov a žiakov na prekrytie dýchacích ciest, na podstúpenie testovania a očkovania: VZORY TRESTN

olpzs.sk/vzor/dc99723f-07bc-4fbc-a502-35dbf034cc42

1. Falšovanie počtov nových denných prípadov covidu
2. Falšovanie počtov hospitalizácií
3. Falšovanie počtov úmrtí
1. Ekonomické motívy falošnej pandémie
2. Mocenské motívy falošnej pandémie

KLAMÚ VÁS ÚPLNE, ALE ÚPLNE VO VŠETKOM: V POČTOCH DENNÝCH PRÍPADOV, HOSPITALIZÁCIÁCH I ÚMRTIACH. PREČO TO PREBOHA ROB

Bendito sea Dios, que bueno que intervenga el cardenal. Dios nos lo siga conservando. Que Dios lo
Mária Jana Krištofovičová shares this
197
Zuzka M S shares this
131
dyk
Boh to dovolil, aby nás ostatných varoval
Coburg shares this
11.4K
... ... PROKOP
Zdá se, že navzdory odhalení umělého zločinného původu Covidu a vražedného očkování se chystá masová čtvrtá dávka očkování, asi jako součást stannného práva, které bude ve světě zanedlouho vyhlášeno kvůli přechodu k nové finanční soustavě řízené kvantovým počítačem.
Antonia Orosova shares this
257
Marta Paulina Duricova shares this
735
Maria Brunner shares this
13
Jozef Liga shares this
6
Otakar Holzmann
GENOCIDA SVĚTA? PROČ BY TO DĚLALI? Napolo uvařená žába pořád nechápe, že nakonec skončí na talíři. Jejich naprogramovaná mysl není schopna pojmout situaci, ve které stát (který má "pomáhat a chránit") by najednou začal vystupovat v roli genocidní mašiny. Světový Řád (NWO). Ten má v budoucnu udělat z lidí roboty/otroky, očipované bezduché stroje, které bez otázek budou sloužit svým pánům …More
GENOCIDA SVĚTA? PROČ BY TO DĚLALI? Napolo uvařená žába pořád nechápe, že nakonec skončí na talíři. Jejich naprogramovaná mysl není schopna pojmout situaci, ve které stát (který má "pomáhat a chránit") by najednou začal vystupovat v roli genocidní mašiny. Světový Řád (NWO). Ten má v budoucnu udělat z lidí roboty/otroky, očipované bezduché stroje, které bez otázek budou sloužit svým pánům. V ďábelské organizované jednotě je větší síla. Jedinci v boji mnoho neznamenají. Je třeba utvořit modlitební skupiny křesťanů který se každý den modlí růženec, to je jediná zbraň proti ďáblu. Vítězství je naše! Má dcero, v těchto časech konce vám budu ještě blíž. Budu se modlit k Všemohoucímu, aby zkrátil tvé utrpení. Časy se naplní a nakonec se budeme společně radovat z Boží lásky. Věřte mi: Nenechám vás napospas ďáblu. Žehnám vám a budu vás nadále bránit v pokušení. countdowntothekingdom.com/cs/valeria-v-těchto-konečných-časech/

Víš, můj maličký, vyvolení budou muset bojovat proti princi temnoty. Bude to strašná bouře. Spíše to bude hurikán, který bude chtít zničit víru a důvěru i vyvolených. V tomto strašlivém zmatku, který se v současné době vynořuje, uvidíte jas mého Plamene Lásky osvětlující Nebe a Zemi výpotkem jeho účinku milosti, který v této temné noci předávám duším. —Od schválených zjevení Panny Marie po Elizabeth Kindelmann, Plamen lásky Neposkvrněného srdce Marie: Duchovní deník (Umístění Kindle 2994-2997) countdowntothekingdom.com/cs/Alžběta-velká-bouře/
dyk
V Japonsku Pouzili ivermectin, lebo im to prerastalo cez hlavu a ľaľa, zmyzlo to samo :))) Ale liberálne media to nepovedia a potom vakcinari bludia aj s nasimi biskupmi!!?
startitup.sk/…-si-vysvetluju-ubytok-pripadov-zaujimavou-teoriou/More
V Japonsku Pouzili ivermectin, lebo im to prerastalo cez hlavu a ľaľa, zmyzlo to samo :))) Ale liberálne media to nepovedia a potom vakcinari bludia aj s nasimi biskupmi!!?

startitup.sk/…-si-vysvetluju-ubytok-pripadov-zaujimavou-teoriou/
Otto Petr Pokorný
Já se vůbec skutečně nikdý nenechám očkovát,protože to není vůbec ověřené a hlavně mám hodně známych,kteří se necháli očkovát,tak mají úplně zbýtečně další zdravotní problémy,jako jsou pohybové,srdeční a jíné nežádoucí zdravotní problémy.Dostávam různé dané právé informace s FATIMY a pokráčování MEDŽUGORJE,že se skutečně vůbec nemáme dát očkovát,protože jsou v něm obsážené geny …More
Já se vůbec skutečně nikdý nenechám očkovát,protože to není vůbec ověřené a hlavně mám hodně známych,kteří se necháli očkovát,tak mají úplně zbýtečně další zdravotní problémy,jako jsou pohybové,srdeční a jíné nežádoucí zdravotní problémy.Dostávam různé dané právé informace s FATIMY a pokráčování MEDŽUGORJE,že se skutečně vůbec nemáme dát očkovát,protože jsou v něm obsážené geny od mrtvých nenarozených děti.Já jsem členém ochraných nenarozených děti a také jsem ve lll.řádu společenství Svatého Vincence de Paul od roku 2000 v měsící lednu.V MEDŽUGORJÍ jsem byl už již celkém 6.X za můj život,tak skutečně plně vím,o co to vypovída toto místo zjevení přímo žívě PANNOU MARIÍ,která se již plně zjevuje přesně celý 40.let.Bylo to již v roce 1981 dne 25.Já jsem také daném roce 1981 jsem příjal svatý křest dne 16.března ve svatopostním době.V roce 1994 jsem příjal další svatost a to biřmování,které jsem již příjal dne 14.května Létá Páně 1994.Zároven jsem také již tělesně postižený člověk na obě horní končetiny.Od narození mám dětskou moskovou obrnu-DMO.Od malíčka jsem byl také péčován a vychován u řeholních sester ve VINCENTINUM ŠTERNBERK NA MORAVĚ U OLOMOUCE.Tam jsem skutečně plně úvěříl v PÁNA BOHA ze zoufalství.Chtěl jsem skutečně původně sáhnout na můj život vrážebnou smrti zastřelením kvůlim bolševikům,kteří mi tenkrát na slíbováli jenom úplně same dané nesmyslí,proto jsem se tenkrát nechál pokřtít svatým křtěm v katolickém církví.S PÁNEM BOHEM zůstávám věrný duchovní bratr Otto,Petr,Vincenc de Paul Pokorný s Litultovic u Opavy,ČESKÁ REPUBLIKA.
Otto Petr Pokorný
Již několikrát jsem také víděl a hlavně poslech tuto danou přednášku o vakcinaci a exorcismus,které mi bylo skutečně velice moc duchovně velmi sílně,že tomu skutečně plně věřím,proto se vůbec nikdý nenechám očkovát všeobecně.Skutečně plně to přímo jenom moc doporučují vídět a slíšet tuto danou přednášku několikrát,aby jsi lidé skutečně plně úvědomíli,čeho se dopustíli dábelské …More
Již několikrát jsem také víděl a hlavně poslech tuto danou přednášku o vakcinaci a exorcismus,které mi bylo skutečně velice moc duchovně velmi sílně,že tomu skutečně plně věřím,proto se vůbec nikdý nenechám očkovát všeobecně.Skutečně plně to přímo jenom moc doporučují vídět a slíšet tuto danou přednášku několikrát,aby jsi lidé skutečně plně úvědomíli,čeho se dopustíli dábelské zločiny.Duchovní bratr Otto,Petr,Vincenc de Paul Pokorný s Litultovic u Opavy,ČESKÁ REPUBLIKA.
ľubica shares this
2948
velmi aktuálne posolstvo z Garabandalu, všetko sa splňa, aj o tom ako bude kňazom ťažko slúžiť sv. omšu.... GARABANDAL - Je koniec časov už blízko? (1961-1965)
...tí opichani kňazi ju budu ešte istý čas slúžiť. No bude rovná protestantskej službe božej, nakolko kňaz podstupiaci genovu manipúláciu z potratených detí už nie je muž ako bol pred nou, v Božích očiach už nie je na Boži obraz a …More
velmi aktuálne posolstvo z Garabandalu, všetko sa splňa, aj o tom ako bude kňazom ťažko slúžiť sv. omšu.... GARABANDAL - Je koniec časov už blízko? (1961-1965)
...tí opichani kňazi ju budu ešte istý čas slúžiť. No bude rovná protestantskej službe božej, nakolko kňaz podstupiaci genovu manipúláciu z potratených detí už nie je muž ako bol pred nou, v Božích očiach už nie je na Boži obraz a podobu podla Otcovho plánu. !Právno-morálny dokument pre zasvätených, biskupov, kňazov i laikov ohľadne očkovania proti COVID 19 Len verní kňazi, neopichaní budú mať zakázané slúžiť sv omšu!!!!! Nimi slúžená obeta bude pravá, len tam bude dochádzať k premeneniu! Iba sviatosti od neopichaných kňazov sú platné a právoplatne vyslúžené. A kde to bude? V podzemnej Cirkvi. Kto má uši, nech to počuje a modlí sa na ten úmysel, aby aspoň pätina kňazov (20%) ostala verná!!!! a našli sa miesta, kde ju budú slúžiť!
Žiaľ v krvi opichaného kňaza pláva diabolský koktail a jeho DNA je rozstrihana diablom nožničkarom na x sekvencií do ktorých je vkladaný iný odkaz, posolstvo otca lži, klamára klamárov☦ Svedectvo očkovaného kňaza exorcistu, ktorý bol zvedený démonom. Boh ma varoval mnohými …
Metod
Treba vedieť vycítiť vnuknutia a varovania z Hora!
Štefan P shares this
155
spodhoraferos@gmail.com
jan pavol shares this
1173
neočkuj sa
Libor Škrabálek
😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Peter Harčarik shares this
185
mariamilucka shares this
18964
Svedectvo očkovaného kňaza exorcistu, ktorý bol zvedený démonom. Svedectvo očkovaného kňaza exorcistu, ktorý bol zvedený démonom. Boh m…
Laco Bajzo
Zapredaný klér na Slovensku také problémy nemá :) Lebo oni s diablom nebojujú,oni mu slúžia.
Janko333
Žijeme koniec časov. Tajomstvá Melánie v La Salette. Na všetkých miestach sa budú odohrávať neobyčajné čudá, ozajstná viera zhasne a svet bude ožarovať falošné svetlo (evanjelium). Celý vesmír bude naplnený strachom (COVIDU) a mnohí sa dajú zviesť, slnko (duša) sa zatmie, len viera prežije. Čas je blízko, otvára sa priepasť.
Na zemi sa rozhojnia zlé knihy (pôsobenie satana v médiach) More
Žijeme koniec časov. Tajomstvá Melánie v La Salette. Na všetkých miestach sa budú odohrávať neobyčajné čudá, ozajstná viera zhasne a svet bude ožarovať falošné svetlo (evanjelium). Celý vesmír bude naplnený strachom (COVIDU) a mnohí sa dajú zviesť, slnko (duša) sa zatmie, len viera prežije. Čas je blízko, otvára sa priepasť.
Na zemi sa rozhojnia zlé knihy (pôsobenie satana v médiach) V povetrí bude počuť diabolské hlasy, ľudia budú búšiť hlavami o múry a privolávať smrť, ale tá si ich so svojimi hrôzami nájde inde. Budú jestvovať chrámy, kde sa bude slúžiť zlým duchom. (Vstup na omšu s potvrdením o očkovaní a negatívnom testu) Mnohí kňazi nebudú žiť podľa ducha evanjelia, mŕtvi vstanú a nadobudnú svoje podoby aby zviedli ľudí, budú to diabli v ľudskej podobe. Osoby budú týmito zlými duchmi prenášané z miesta na miesto a to aj kňazi, pretože sa nebudú riadiť duchom Evanjelia. (Prichádza kráľ kráľov temnôt, šelma ( falošný záchranca sveta s injekciou v rukách) Čas je blízko, slnko sa zatemňuje, otvára sa priepasť. Ale krvou, slzami a modlitbami spravodlivých sa Boh nechá obmäkčiť. Len viera prežije.
weebly.com/la-salette--zjavenia-panny-marie.html

webnode.sk

doverujem-a-verim.blogspot.com/2017/03/posolstvo-z-la-salette_12.html

webnode.sk
apredsasatoci
Je jasné čo znamená koniec sveta.
Ale čo znamená koniec časov?
Aké je to časové obdobie?
Janko333
Čo znamená koniec časov a koniec sveta? V Garabandale Panna Maria Karmelska tento pojem 1.krat povedala keď v r.1963 zomrel papez Jan XIII.
Povedala že po tomto pápežovi budú uz len 3 a nastane koniec časov. Teda koniec jednej epochy ľudstva. Takze boli pápeži po ňom: Pavol VI. , Jan Pavol I. , Jan Pavol II. Čiže Benedikt XVI. bol uz pápež konca časov. Niektorí nerátajú kratky pontifikat Jan …More
Čo znamená koniec časov a koniec sveta? V Garabandale Panna Maria Karmelska tento pojem 1.krat povedala keď v r.1963 zomrel papez Jan XIII.
Povedala že po tomto pápežovi budú uz len 3 a nastane koniec časov. Teda koniec jednej epochy ľudstva. Takze boli pápeži po ňom: Pavol VI. , Jan Pavol I. , Jan Pavol II. Čiže Benedikt XVI. bol uz pápež konca časov. Niektorí nerátajú kratky pontifikat Jan Pavla I. a potom to teda vychadza až na Františka...
Keď robili interview s Benediktom XVI. (v knihe Svetlo sveta rozhovor s novinarom Seewaldom ) a opytal sa ho ako vnima svoj pontifikat tak povedal ze vnima sa ako prechodný pápež medzi dvoma obdobiami...

Čiže Koniec časov už žijeme. Je to bezprostredné obdobie niekolkych desaťročí až rokov pred zrutenim tohto systému existencie ľudstva.
V hmotnom vyzname sa myslí že padne system tejto civilizacie zameraný na modernizáciu a elektronizaciu všetkého. Paradoxne ako vidíme práveže elektronizacia teraz vrcholí a vyvrcholi v davani znaku šelmy. Ale potom zakratko sa to celé zrúti. Ludstvo sa vrati k jednoduchemu ale pokojnemu sposobu života.
V duchobnom vyzname - ktorý je prepojeny s hmotným ( lebo človek je aj telo aj duša ) - to bude znamenať prichodom Pana Ježiša v Duchu , nie v tele lebo ten bude až na konci sveta, ľudstvo ktoré prežije veľké súženie, bude uplne naplnene Duchom Svätým a začne obdobie éry mieru ktory predpovedala Panna Maria vo Fatime, začne tzv. tisícročné kráľovstvo kedy ludstvo bude žiť podľa božskej vôle. Bude to aj preto že Satan bude na 1000 rokov sputany reťazou do pekla ( TOU REŤAZOU JE RUŽENEC ) Ruženec nie je jednoduchá reťaz perál. Ruženec je:
-Reťaz, ktorá priťahuje nebo k nám a nás k nebu.
-Reťaz, ktorá zakaždým pevnejšie sputnáva Satana a zakaždým ho robí bezmocnejším oproti nám. Ruženec označila Panna Mária ako „povraz, ktorý zviaže diabla“(Don Gobbi ) Aj Svätý Ján Bosco vysvetľoval: Had predstavuje diabla, slučka Ave Maria svätý ruženec, ktorý je pokračovaním Ave Maria, ktorým môžu byť porazení a zničení všetci diabli pekla.
Je to stále aktuálna pravda všemohúceho Boha: Ona rozdrví tvoju hlavu (Gn 3,15).Až po uplynutí 1000 rokov bude na kratky čas vypusteny z pekla a potom pride Pan Ježiš aj v tele ( teda nie len v Duchu) aby ho znicil a az to bude koniec sveta. doverujem-a-verim.blogspot.com/2020/10/retaz-spasy.html

Ešte sa vrátim späť ku koncu časov:

Ten vyvrcholí tzv sedemročnou skúškou - posledným 70.tyzdnom prorokovanym Danielom ( lebo 69 sa uz vyplnilo a 1 zostáva) . Tých 7 rokov Veľkého suzenia začne kratko po Varovaní a následnom Zázraku. Bude mu predchadzat preosievanie cirkvi i ľudstva ktore sa uz v malom začalo. Zrúti sa vonkajšia veľkosť a system cirkvi, mozno aj papezstva, zostane cirkev ostatkov, lebo bude chcieť byť založená falošná univerzalna cirkev do ktorej mnohí budu zvedeni ( tam ale nebude premenenie pri sv.omsi). Založí ju Antikrist ktory sa predstaví najprv ako muž mieru a pokoja ( ale falošného). Toto predpovedal apostol Pavol, že pred koncom časov bude veľký odpad od viery a prichod Antikrista. ( 2 Sol ) a učí o tom aj katechizmus katol.cirkvi:

675 Pred Kristovým príchodom Cirkev musí prejsť poslednou skúškou,(769) ktorá otrasie vierou mnohých veriacich. Prenasledovanie, ktoré sprevádza jej putovanie tu na zemi, odhalí „tajomstvo neprávosti“ v podobe náboženského podvodu, ktorý prináša ľuďom zdanlivé riešenie ich problémov za cenu odpadnutia od pravdy. Najväčším náboženským podvodom je podvod antikrista, to znamená určitého pseudomesianizmu, v ktorom človek oslavuje sám seba namiesto Boha a jeho Mesiáša, ktorý prišiel v tele.

677 Cirkev vojde do slávy Kráľovstva(1340) len cez túto poslednú Veľkú noc, v ktorej bude nasledovať svojho Pána v jeho smrti a v jeho zmŕtvychvstaní. Kráľovstvo sa teda neuskutoční dejinným triumfom Cirkvi na spôsob vzostupného pokroku, ale víťazstvom Boha nad posledným náporom zla, (2853) po ktorom zostúpi z neba Kristova nevesta. Božie víťazstvo nad vzburou zla bude mať podobu posledného súdu po poslednom kozmickom otrase tohto sveta, ktorý sa pomíňa.

Táto 7- ročná skúška vyvrcholí teda jeho vládou, po ktorej nastane tá doba éra mieru.

P.S. podrobnejšie 30 str. dokument
Vychádzam z countdowntothekingdom.com kde sa vychádza z biblie, katechizmu katolíckej cirkvi, prorockeho konsenzusu minulých a žijucich prorokov.

"Lebo Boh nič neurobi skôr kým to najprv neodhali svojim sluhom prorokom." ( Amos 3, 7 ).

Mimochodom aktualne proroctvo potvdrzduje čo som napísal:

lareginadelrosario.org/2021/10/1576/

PS: Tá reťaz čo spútava a uvrhne do pekla satana ( JE RUŽENEC!
Gabriele Amorth, hlavný Vatikánsky exorcista hovoril o ruženci takto. „Raz môj priateľ počas exorcizmu počul diabla ako hovorí: Každé “Zdravas, Mária“ je pre mňa ako úder po hlave. Keby kresťania vedeli, ako mocný je ruženec, to by bol môj koniec. Tajomstvo, ktoré túto modlitbu robí tak mocnou spočíva v tom, že je to súčasne ako modlitba tak i meditácia. Je určená Otcovi, Blahoslavenej Panne i Najsvätejšej Trojici a predstavuje meditáciu zameranú na Krista.
A kresťania vedia aký mocný je ruženec!
Preto sme sa do duchovného boja pustia hlavne s touto modlitbou. Modlili sme sa od štvrtka obeda do nedele obeda. Modlili sme sa nepretržite aj v noci aj cez ceň. Vždy sa niekto modlil. Je to krásny pocit uvedomiť si, že sa stále niekto modlí. Že je vždy niekto na stráži a zvoláva Materskú ochranu na nás, aby nás Zlo neprekvapilo a nepremohlo. Chcem sa aj týmto spôsobom poďakovať všetkým, ktorí sa zapojili do ružencovej reťaze a reťaz sa nepretrhla, ale spútala zlo a ochránila nás pred ním.
A tak na záver:
Zdravas Mária, milosti plná,
Pán s tebou, požehnaná si medzi ženami
a požehnaný je plod života Tvojho Ježiš.
Svätá Mária, matka Božia, pros za nás hriešnych,
teraz i v hodinu smrti našej. Amen.

Vznešená Kráľovná nebies a Pani anjelov
Vznešená Kráľovná nebies a Pani anjelov, ty, ktorá si dostala od Boha poslanie i vládu, aby si rozmliaždila hlavu satana, pokorne ťa prosíme, zošli svoje nebeské zástupy, aby na tvoj rozkaz a tvojou mocou prenasledovali zlých duchov, všade nad nimi víťazili, ich moc zlomili a zvrhli ich do priepasti. „Kto je ako Boh?“ Ó, dobrotivá a presladká Matka, ostaň naveky našou láskou a nádejou. Ó, božská Matka, pošli svätých anjelov, aby nás chránili a zlého ducha zahnali ďaleko od nás!

(Pápež svätý Pius X. túto modlitbu odporúčal a 8. júla 1908 obdaril odpustkami. Má mimoriadnu silu proti pôsobeniu Zlého. Preklad podľa knihy José María Zavala: Víťazstvo nad démonom. Bratislava: Vydavateľstvo Don Bosco, 2015.) Modlitba k Panne Márii, Matke všetkých národov Pane Ježišu Kriste, Syn Otca, zošli teraz na zem svojho Ducha. Daj, nech Duch Svätý prebýva v srdciach všetkých národov, aby boli uchránené od skazy, nešťastia a vojny. Kiežby Matka všetkých národov, preblahoslavená Panna Mária, bola našou Orodovnicou. Amen.

(Imprimatur: 6. 1. 2009 Haarlem-Amsterdam, 22. 2. 2012 Nitra.
webnode.sk
Peter(skala)
velmi dobre vysvetlený rozdiel medzi Konca časov a konci sveta, len to 1000 ročne kralovstvo tam nemuselo byť, pretože už v nom žije Cirkev od počiatku a bude až do konca sveta - presnejšie pred koncom sveta, kedy ustavična obeta bude zrušená (cca.3 alebo 1/2 roka pred koncom sveta)
Ináč bl.Holzhauser tiež dobre opisuje epochy Cirkvi kde hovorí, že má 7 epochy. Teraz žijeme v 5 epoche a to je …More
velmi dobre vysvetlený rozdiel medzi Konca časov a konci sveta, len to 1000 ročne kralovstvo tam nemuselo byť, pretože už v nom žije Cirkev od počiatku a bude až do konca sveta - presnejšie pred koncom sveta, kedy ustavična obeta bude zrušená (cca.3 alebo 1/2 roka pred koncom sveta)

Ináč bl.Holzhauser tiež dobre opisuje epochy Cirkvi kde hovorí, že má 7 epochy. Teraz žijeme v 5 epoche a to je ten koniec časov.
webnode.sk/l/a5-obdobie-cirkvi-ct-bartolomej-holshauser/

6 epocha bude obnovená Cirkev a svet.
webnode.sk/l/a6-obdobie-cirkvi-bl-bartolomej-holzhauser/

7 epocha - vystupenie Antikrista pred koncom sveta
apredsasatoci
K nešťastnému výkladu 1000 ročne kráľovstvo pridávam 70 rokov - Dan9,25!
marcel4111
Mileniarizmus - my nežijeme v 1000 ročnom kráľovstve. Mileniarizmus odsúdený cirkvou ako heréza hovorí o tom, že Kristus nepríde v tele a nebude vládnuť spolu s veriacimi v tomto kráľovstve 1000 rokov - tak ako si to v počiatkoch kresťania mysleli. Kristus príde v Duchu na konci časov ( "dychom zabije Antikrista" ) a tí čo prežijú Veľké súženie budú žiť naplnený Duchom Svätým podľa božskej …More
Mileniarizmus - my nežijeme v 1000 ročnom kráľovstve. Mileniarizmus odsúdený cirkvou ako heréza hovorí o tom, že Kristus nepríde v tele a nebude vládnuť spolu s veriacimi v tomto kráľovstve 1000 rokov - tak ako si to v počiatkoch kresťania mysleli. Kristus príde v Duchu na konci časov ( "dychom zabije Antikrista" ) a tí čo prežijú Veľké súženie budú žiť naplnený Duchom Svätým podľa božskej vôle. Dobre čítajme Knihu zjavenia apoštola Jána, nešpekulujme a čítajme ju chronologicky ako ide. V 20.kapitole bude spútaný na 1000 rokov, či máme dojem že bolo v histórii také pokojné obdobie kedy by sme mohli povedať že tu nie je Satan? Nebolo. Ale Panna Mária ho vo Fatime prisľúbila. Jasne hovorí o období mieru. Obdobie nie je pár rokov, ako sa mylne niektorí domnievali že pád komunizmu v Európe po 1989 bolo tým obdobím. Nevnímam že by bol po nežnej revolúcii pokoj :) Keďže aj podľa biblie aj prorokov je " jeden deň u Boha ako tisíc rokov a tisíc rokov ako jeden deň ",tak deň Pána nebude nejaký moment ( 24 hodinový deň ) ale 1000 ríša kedy ľudstvo po skúsenosti s prežitým súžením ale hlavne naplnený Duchom Svätým bude žiť v jednoduchosti a v mieri akoby v raji na Zemi.
Keďže aj Boh stvoril svet za 6 dní a 7.deň ( v sobotu ) odpočíval, tak aj pre jeho ľud je určené po šiestich tisícročiach celé jedno tisícročie "odpočinku". Hovoria o tom niektorí cirkevní otcovia, a aj súčasní proroci napr.božia služobnica Luisa Piccarreta. Tej povedal Pán Ježiš, že "Ja obnovujem ľudstvo každých 2000 rokov". Od stvorenia sveta po potopu ( 2000 rokov ), od potopy po prvý príchod Pána Ježiša ( 2000 rokov ), potom do konca časov t.j. do teraz ( 2000 rokov ) a stále zostáva 7.deň ( t.j. 1000 rokov ) - deň odpočinku kedy Pán po stvorení všetkého ODPOČÍVAL.
Pán Ježiš preto vstal zmŕtvych v nedeľu, lebo je to deň po odpočinku ( po sobote ) a je to zároveň 8.deň týždňa. Logicky má týždeň iba 7 dní, a teda 8.deň už nepatrí do tohoto sveta lebo ide o nové nebo a novú zem.

Ustavičná obeta nemôže byť nikdy zrušená - v takom ponímaní ako si myslíme. Museli by byť zmenené slová premenenia. Ona VEREJNE môže byť zakázaná, a to aj bude keď bude na vrchole vlády Antikrist. Ale aj tak sa bude sláviť tajne po domoch.

K 70 Danielovým týždňom ( Dan 9,25 ). Dobre čítajme - 70 týždňov je rozdelených na 7 + 62 + 1 ( 1 týždeň = 7 rokov ). Už samotné toto rozdelenie, ktoré hovorí archanjel Gabriel, je základom pochopenia.

1.problém je že odkedy rátať 70 týždňov.. Archanjel Gabriel hovorí Danielovi že "od vyjdenia rozkazu aby sa Jeruzalem znova postavil uplynie 7 týždňov a 62 týždňov po pomazané knieža " ( t.j. Mesiáša ). / Dan 9, 25 /
Perzský kráľ Artaxerxes vydal dekrét r.458 pred Kristom ale taktiež neskôr r.445 pred Kristom.
1. varianta : Ak rátame od r.458 pred Kristom ( to uvádzajú aj v poznámke v biblie ) 7 + 62 týždňov ( t.j. 483 rokov ) prídeme k r. 26 po Kristovi ( t.j. krst Pána Ježiša v Jordáne ). Čiže ostáva stále ešte 1 týždeň t.j. 7 rokov - keďže vieme, že Pán Ježiš po krste verejne účinkoval ešte 3,5 roka.
Archanjel ďalej pokračuje : "Po 62 týždňoch zabijú pomazaného bez toho, že by mal vinu. A ľud s kniežaťom, ktorý má prísť, zničí mesto a svätyňu; koniec toho bude pustošenie a po vojne bude predurčené ničenie." / Dan 9, 26 /
"V jednom týždni ( pozn.: t.j. v poslednom 70.týždni ) však potvrdí ( uzavrie - preklad Jeruzalem.biblie) zmluvu s mnohými a v polovici týždňa prestane obeta a žertva, v chráme však bude ohavné spustošenie ( postavená ohavná modla ) a až do dovŕšenia a do konca potrvá spustošenie." / Dan 9, 27 /
Poznámka v "klasickej" biblii vysvetľuje toto "potvrdenie zmluvy" ako Novú zmluvu pri poslednej večeri resp.obeta na kríži a teda to sa stalo v polovici posledného týždňa. Ale stále ešte ostáva polovica týždňa t.j. 3,5 roka. Slová o "kniežati" ktorý zničí mesto a svätyňu stotožnili s Rimanmi, ktorí to spravili okolo r.70.
Už tu je vysvetlenie veľmi zvláštne - lebo smrť Mesiáša je ohlásený po 62 týždňoch ( bezprostredne ) a nie po 62,5 týždňoch. Taktiež ak by malo byť myslené "potvrdenie zmluvy" ako Nová zmluvá pri poslednej večeri , tak by archanjel povedal že "potvrdí zmluvu so všetkými" nie len "s mnohými" . Z celého je skôr zrejmé, že verš 27 o poslednom týždni sa ešte nestal, ale ešte sa len stane. To potvrdzuje aj veta predtým vo verši 26 kde sa hovorí o votrelom kniežati . Ak povieme že to zničenie mesta a chrámu sa už teda stalo v r.70, tak by sa archanjel Gabriel chronologicky nevracal dozadu k udalosti pri poslednej večere, ktorá sa stala ďaleko predtým..

2.varianta : Ak rátame od r.445 pred Kristom a zároveň ale rátame rok podľa židovského ( lunárneho ) kalendára tak sa dostaneme presne do roku 30 t.j. ukrižovanie Pána Ježiša. A teda celý posledný 70. týždeň ( t.j. 7 rokov ) čaká ešte na splnenie. Oproti výkladu v 1. variante - kde čaká na splnenie len polovica posledného týždňa ( t.j. 3,5 roka ). V poznámke v Jeruzalemskej biblii je uvedené že niektorí najstarší cirkevní otcovia kládli posledný týždeň na koniec čias.

Ak je celých "... 70 týždňov určených pre židovský národ a sväté mesto Jeruzalem na ukončenie zločinu a aby prestal hriech a aby sa uzmierila vina" / Dan 9, 24 / - teda tým rozumieme neprijatie Ježiša za Mesiáša, ktoré pretrváva doteraz, ale podľa proroctva sv. apoštola Pavla raz skončí : " Nechcem, bratia, aby ste nepoznali toto tajomstvo a boli múdri sami pre seba, že na časť Izraela zaľahla slepota dovtedy, kým nevojde plný počet pohanov, a tak bude spasený celý Izrael / Rim 11, 25-26 / , tak potom ešte stále zostáva židovskému národu 3,5 roka ( podľa 1.varianty ) alebo 7 rokov ( podľa 2.varianty ) . Otázka je kedy začnú znovu tikať tieto ich pomyselné hodiny, lebo má sa za to že akoby po 69 týždňoch ( moment ukrižovania Pána Ježiša ) prestali tikať pre nich hodiny - aby sa najprv naplnil plný počet pohanov do cirkvi „..Boh im dal ducha tvrdého spánku, oči, aby nevideli, a uši, aby nepočuli, až do dnešného dňa. / Rim 11, 8 / .
Vyzerá že práve počas veľkého súženia opísanom v knihe Zjavenia apoštola Jána, ktoré vymedzuje na 3,5 roka znova začnú tikať .. A že ten, ktorý "potvrdí zmluvu s mnohými" bude "knieža, ktorý má prísť" ( Antikrist ) , kto pomôže najskôr znovu vybudovať židom Jeruzalemský chrám a tak v ňom spočiatku spoznajú očakávaného Mesiáša, ale potom v polovici týždňa im to zruší a začne ich prenasledovať a tak v tomto oklamaní a prenasledovaní pochopia že to Mesiáš nebol, ale bol to ten Ježiš z Nazareta...
apredsasatoci
Skutočný kresťan, čiže kresťan, ktorý prijal DS má pokoj (Boží pokoj), aj keby tanky padali.
O tom nám hovoria Blahoslavenstva (blahoslavený - šťastný, vnútorné oslobodený od vonkajších okolností, prechádzajúci od bolesti k radosti).
Ako bol/je/bude svet svetom každý človek je drzitelom padlej prirodzenosti + atak démonov nám zaručuje na Zemi neustály duchovný boj (preto cirkev bojujúca a …More
Skutočný kresťan, čiže kresťan, ktorý prijal DS má pokoj (Boží pokoj), aj keby tanky padali.
O tom nám hovoria Blahoslavenstva (blahoslavený - šťastný, vnútorné oslobodený od vonkajších okolností, prechádzajúci od bolesti k radosti).

Ako bol/je/bude svet svetom každý človek je drzitelom padlej prirodzenosti + atak démonov nám zaručuje na Zemi neustály duchovný boj (preto cirkev bojujúca a nie putujuca/špacirujuca).
Logicky z toho vyplýva, že na Zemi sa nemôže nikdy uskutočniť raj!

Sedemdesiat týždňov je určených pre tvoj ľud a pre tvoje sväté mesto, aby sa ukončil zločin a aby prestal hriech, aby sa uzmierila vina a priviedla sa večná spravodlivosť, spečatilo sa videnie a proroctvo a bol pomazaný Svätý svätých.
Daniel 9:24

70 týždňov je určených ako proroctvo pre Davida a jeho národ (David bol Žid). SZ jasné usvedčuje človeka z hriechu, ale nedáva východisko. Aby bol hriech človeka zmyty Boh posiela svojho Syna.
O tom je 24. verš, vieš?! 🤔
marcel4111
Áno 70 týždňov bolo určené pre Židov. Ale oni neprijali Ježiša ako Mesiáša. K nim prisiel ako k prvým...A Boh to dopredu vedel. Tymto odmietnutim ale sa dostalo milosti vsetkym ostatnym teda pohanom, a az po naplnení plneho poctu pohanov, dá Boh šancu aj Židom aby spoznali aj oni v osobe Ježiša svojho Mesiáša. Teda poslední prijmu Ježiša..Apostol Pavol o tom hovorí.
marcel4111
A tiež nehovorim že na Zemi bude raj, ale bude to podobné. Keď predsa Satan bude sputany v reťazi, tak kto ťa bude pokúšať na hriech? Hriech prišiel do raja cez Satana...
Obrana katolíckej Cirkvi
Presne tak, na zemi nebude raj, ale budeme prežívať blažený stav podobne ako Adam a Eva, alebo ako svätý keď zažívali Božie extázy. Veriť raj na zemi je blud. Jehovovi svedkovia veria večný život v raji i na zemi. Veľa zmätku, pokiaľ ide o 144.000 je výsledkom falošného učenia Jehovových svedkov. Jehovovi svedkovia tvrdia, že 144.000 je počet ľudí, ktorí budú vládnuť s Kristom v nebi a budú …More
Presne tak, na zemi nebude raj, ale budeme prežívať blažený stav podobne ako Adam a Eva, alebo ako svätý keď zažívali Božie extázy. Veriť raj na zemi je blud. Jehovovi svedkovia veria večný život v raji i na zemi. Veľa zmätku, pokiaľ ide o 144.000 je výsledkom falošného učenia Jehovových svedkov. Jehovovi svedkovia tvrdia, že 144.000 je počet ľudí, ktorí budú vládnuť s Kristom v nebi a budú tráviť večnosť s Bohom. Tí 144.000 majú – ako to hovoria Jehovovi svedkovia – nebeskú nádej. Ostatní, ktorí nie sú medzi tými 144.000 majú iba zemskú nádej – raj na zemi, ktorým bude spravovať Ježiš a tí 144.000. Je jasné, že je bludné učenie. Biblia nás neučí o dvojklasovej spoločnosti. Keď príde víťazstvo Panny Márie, to bude také vyliatie ducha svätého aké svet nevidel. Budú to nové turice. Budeme blažený a jedno. Preto bude iba jedna kat. CIRKEV, židia a sekty príjmu kat. učenie. Myslím vtedy bude to tisícročné kráľovstvo podobné nebu, Tisícročné kráľovstvo sa odlišuje od večnosti, ktorá nastupuje po ukončení tisícročia. Potom Boh bude prebývať s nami v Novom Jeruzaleme z tváre do tváre.
Janko333
Keď bude vyhlásená dogma Spoluvykupiteľky Panny Márie, predpokladám že príde víťazstvo Panny Márie. A kedže to bude dogma, ktorá bude najväčšia a posledná, je možné že príde aj tisícročné kráľovstvo, samotná Panna Márie sľúbila že prinesie ozajstný pokoj celému svetu. Teraz je na rade dogma piata a posledná, ktorá oficiálne zakotví tri ďalšie atribúty našej nebeskej Matky ako Spoluvykupiteľky …More
Keď bude vyhlásená dogma Spoluvykupiteľky Panny Márie, predpokladám že príde víťazstvo Panny Márie. A kedže to bude dogma, ktorá bude najväčšia a posledná, je možné že príde aj tisícročné kráľovstvo, samotná Panna Márie sľúbila že prinesie ozajstný pokoj celému svetu. Teraz je na rade dogma piata a posledná, ktorá oficiálne zakotví tri ďalšie atribúty našej nebeskej Matky ako Spoluvykupiteľky, Sprostredkovateľky a Orodovnice. Zatiaľ, čo predchádzajúce dogmy sa týkali pozemského života Panny Márie, piata dogma sa týka jej úlohy v dejinách spásy.

svätí nemajú pochybnosti o P. Márii Spoluvykupiteľke. sv. Ján Pavol II. šesťkrát hovoril o Panne Márii ako Spoluvykupiteľke. Sv.Veronika Guliani: Chcem, aby všetky meče, ktoré prenikli do Srdca Panny Márie Spoluvykupiteľky, prenikli aj do môjho srdca."

Sv. Veronika Giulilani, Otec Pio, Gabriel od Matky Božej, Bartolo Longo, Maximilián Kolbe, Edit Steinová, Lucia z Fatimy sami požadujú dogmu, ktorá bude posledná a najväčšia.


V zjavení Ide Panna Mária sama uvádza teologické a biblické podklady pre toto vyhlásenie. Napríklad hovorí, že bola Spoluvykupiteľkou od chvíle, čo si ju Boh vybral za Matku svojho Syna (29. apríla 1951); že je Spoluvykupiteľkou, Prostrednicou a Ordovnicou nielen preto, že je matkou Krista, ale aj preto, že bola nepoškvrnene počatá; stala sa Spoluvykupiteľkou, lebo dala ľudské telo vykupiteľovi, bola predurčená trpieť a so svojim Synom prežívala telesné i duševné muky na jeho krížovej ceste a počas jeho smrteľného zápasu na Kalvárii.
V zjavení z 29. apríla 1951 Ida opisuje, ako videla Pannu Máriu, ktorá "od žiaľu omdlieva pod krížom. Oboma rukami objíma nohy svojho ukrižovaného Syna a horko plače. Potom vstáva a ja vidím meč, ktorý prichádza z pravej strany a je namierený na Máriino srdce. Potom počujem, ako Pani hovorí: To bolo bodnutie mečom ktoré o mne predpovedali."

Prvou mariánskou dogmou bolo vyhlásenie Panny Márie za Bohorodičku - matku Boha, Ježiša Krista, v ľudskej podobe. Vyhlásil ju všeobecný koncil v Efeze.

Druhá dogma sa týka panenstva Panny Márie a bola vyhlásená v roku 649. V nej sa slávnostne proklamuje učenie o Panne Márii "vždy Panne". Táto dogma potvrdila náuku Cirkvi, že Mária bola pannou pred pôrodom Ježiša Krista a ostala pannou aj po pôrode.

Tretiu dogmu o Nepoškvrnenom počatí Panny Márie vyhlásil blahoslavený Pius IX. 8. decembra 1854. Vyhlasuje, že Panna Mária prišla na svet bez poškvnenia dedičným hriechom.

Štvrtú dogmu, ktorá hovorí, že Panna Mária "po skončení svojho pozemského života bola vzatá s telom aj dušou do nebeskej slávy a pán ju povýšil za kráľovnú vesmíru", vyhlásil Pius XII. 1. novembra 1950.

Teraz je na rade dogma piata a posledná, Matky ako Spoluvykupiteľky, Sprostredkovateľky a Orodovnice.

AMSTERODAM: JE TO NEBO, KTORÉ SI ŽIADÁ TÚTO DOGMU
V zjavení 31. mája 1954 Panna Mária ukázala vizionárke Ide pápežovo vyhlásenie uvedenej dogmy a povedala: „Keď vyhlásia túto dogmu, poslednú dogmu dejín Panny Márie, Matka všetkých národov prinesie pokoj, ozajstný pokoj všetkým.“ Všimnite si obraz Spoluvykupiteľky Matky všetkých národov, na zemeguli už nie je had - to je to víťazstvo Panny Márie na ktorom už máme teraz účasť.

Dňa 31. mája 1951 dostala Ida toto posolstvo: „Moje nohy sú pevne položené na zemi, pretože Otec a Syn Ma chcú v tejto dobe poslať do sveta v hodnosti Spoluvykupiteľky, Prostredníčky a Orodovníčky. Toto bude predmetom novej a poslednej dogmy. Dogme bude predchádzať obraz. O dogme sa bude viesť mnoho sporov, ale bude vyhlásená !

familiemariens.org/html/de/index.html

lumendelumine.cz/index.php?page=svati-nemaji-pochybnosti-o-marii-sp

webnode.sk

SATANISTS ARE BEHIND THE VACCINE ! Vaccines And Demonic Possession: Testimonies of the Spiritual Trauma of Priest-Monks Who Took the Covid-19 Vaccine - Father Savvas Agioritis.
vaccinefromhell.com/vaccines-and-demonic-possession/
youtube.com/watch?v=Zod7Qv7_Wzg
youtube.com/watch?v=WE0JbX8bhqQ
On the Holy Temple of God & COVID-19 Infection:
youtube.com/watch?v=8L4TlY99GnE
Father Savvas Agioritis What is to come for those who are vaccinated
ugetube.com/…-for-those-who-are-vaccinated_mt4zvKvzhsjaJDb.html
Scientists can lie — but the data doesn’t.” countdowntothekingdom.com/the-tolls/
youtube.com/watch?v=pCTD35kjK1A
countdowntothekingdom.com/luz-queen-of-the-end-times/
.
dyk
Iz 66,15!!!
Kristus nepride v tele. To je fakt.
apredsasatoci
Na Zemi nemôže byť nikdy raj.
U.S.C.A.E.
zasa tá heréza o neprídení v tele dyk ach dyk a správne na zemi nikdy raj nebude hoc to obdobie pokoja a rozkvetu Pravej Viery bude veľmi dobré
len to nebude po vyhlásení Dogmy Dogma jednak nevytvára Vieru a už sa vyhlásili naozaj nádherné a nič ono to nie je posvätenie ani modlitba ale presná definícia článku VieryMore
zasa tá heréza o neprídení v tele dyk ach dyk a správne na zemi nikdy raj nebude hoc to obdobie pokoja a rozkvetu Pravej Viery bude veľmi dobré

len to nebude po vyhlásení Dogmy Dogma jednak nevytvára Vieru a už sa vyhlásili naozaj nádherné a nič ono to nie je posvätenie ani modlitba ale presná definícia článku Viery
Peter(skala)
Ked príde Ježiš na konci sveta aby sudil živých i mrtvych, tak obnoví Zem i celý vesmír (Nebo i Zem Zj 22..) Zo zeme sa stane nový Raj, ale bude ešte lepší v tom, že už v nom nebude satan (had) a všetci budu žiť pospolu: anjeli ako ich poznáme a ľudia, ktorí žili na zemi. Všetci totiž budu mať vzkriesene a oslávené telo, čiže sa navzajom budeme vidieť, cítiť, komunikovať... a Boha budeme …More
Ked príde Ježiš na konci sveta aby sudil živých i mrtvych, tak obnoví Zem i celý vesmír (Nebo i Zem Zj 22..) Zo zeme sa stane nový Raj, ale bude ešte lepší v tom, že už v nom nebude satan (had) a všetci budu žiť pospolu: anjeli ako ich poznáme a ľudia, ktorí žili na zemi. Všetci totiž budu mať vzkriesene a oslávené telo, čiže sa navzajom budeme vidieť, cítiť, komunikovať... a Boha budeme vidieť z tváre do Tváre, lebo už budeme čistý ako vraví Písmo: blahoslevení čisteho srdca, lebo oni uvidia Boha.

Teraz sme dospeli k okamihu, keď ja – Žena odetá slnkom – porazím červeného draka, spútam ho reťazou a uvrhnem do pekla, aby už nikdy nemohol škodiť zemi. Zem bude skutočne celkom premenená na pozemský raj – na dokonalú oslavu Najsvätejšej Trojice. (Don Gobbi 13.10.1987

Dáva to aj logiku v tom, že ked Boh stvoril Zem a v nom Raj, čo považoval za dobré a mal s ním plány, aby v Raji prežívali stvorenia čistého srdca, tak logicky svoje Dielo nezničí navždy, ale ho skôr obnoví - rozšíri, aby nakoniec v ňom mohli prebývať všetci spasení.
Peter(skala)
Okrem toho, Raj ešte stále existuje na Zemi, len je nedostupný hriešnikom. V Raji prebýva minimálne Henoch a Eliáš, ktorí odtial odídu a výjdu do sveta (do Ríma), kde budu svedčiť o Bohu, ale Antikrist ich usmrtí. Potom obidvaja prídu do Neba. To bolo zjavené bl.Emmerichovej, takže ked Písmo Sväté hovorí, že Boh postavil anjelov, aby strážili Raj, tak to znamená, že nezanikol... že existuje …More
Okrem toho, Raj ešte stále existuje na Zemi, len je nedostupný hriešnikom. V Raji prebýva minimálne Henoch a Eliáš, ktorí odtial odídu a výjdu do sveta (do Ríma), kde budu svedčiť o Bohu, ale Antikrist ich usmrtí. Potom obidvaja prídu do Neba. To bolo zjavené bl.Emmerichovej, takže ked Písmo Sväté hovorí, že Boh postavil anjelov, aby strážili Raj, tak to znamená, že nezanikol... že existuje stále, len nie je prístupný hriešnym ľudom a pochopitelne, že bez tužby po poznaní Raja, ani neuveritelné.
Hermenegild
Zem a nebo zaniknú a bude stvorené nové nebo a nová zem.