Clicks13
lv.news

Garīgā veselība? Franciska nākamais muļķu kuģis ir gatavs kuģot

Vatikāna iespējamā maija veselības konference pulcēs 114 tādu industriju kā Big Tech, Big Pharma, Big Money, New Age un šovbiznesa pārstāvjus.

Nav pārsteidzoši, ka katoļi netiek uzaicināti. Pirmajā rītā Indijā dzimušais Deepaks Šopra, 74 gadi, vadošā Jaunā laika figūra, runās par "antropoloģiju". Šopra pagātnē ir pasludinājis, ka var sasniegt “nevainojamu veselību”, kas ir stāvoklis, kas ir “brīvs no slimībām”, “nekad nejūt sāpes” un “nevar novecot vai nomirt” Šopras tīrā īpašumu un kontu vērtība: 150 miljoni ASV dolāru.

Divās "starpreliģiskās sarunās" ar ebreju, musulmani un mormoni - kas bez "katoļiem" nav paredzētas - tiks aplūkotas "reliģiskās diētas prakses" un jautājums par to, vai "mīlestība ir ierobežota vai neierobežota".

Trešajā dienā Džeina Gudala (87 gadi), pasaules galvenā šimpanžu (ak!) eksperte, auditorijai pastāstīs, ko nozīmē "būt cilvēkam". 2010. gada septembrī Gudala atbildēja uz jautājumu, vai viņa tic Dievam: "Man nav ne mazākās nojausmas par to, kas un kur ir Dievs." Viņas īpašumu neto vērtība: 12 miljoni USD; divreiz precējusies.

Citi dalībnieki ir:
• amerikāņu soprāns Renē Flemings (62 gadi), kurš dziedāja misē, kuru apmeklēja Baidens un Hariss pirms viņi tika iezvērēti kā ASV valdnieki. Neto vērtība: 12 miljoni USD; divreiz precējusies.
• amerikāņu modele un aborta aizstāve, 55 gadus vecā Sindija Krauforde, kura 2008. gadā atbalstīja Obamu. Neto vērtība: 400 miljoni USD; divreiz precējusies.
• amerikāņu rokģitārists Džo Perijs, 70 gadi, kura neto vērtība: 140 miljoni USD, divreiz precējies.

#newsCghxvdjhfd