Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks3.1K

Zniszczenie kościoła przez protestantyzację

pl.cartoon
74
Grafika: © gloria.tv, CC BY-ND, #newsSsdxxhayqk
marcys.td likes this.
@Barbara966 - Kościół musi być oczyszczony! Dlatego Bóg dopuszcza te obrzydliwości. Najpierw musimy pocierpieć, będzie ukrzyżowanie Kościoła, a potem zmartwychwstanie. Te obrzydliwości naszego czasu pokazał szatan Panu Jezusowi w Ogrójcu. I było to dla Jezusa tam największe cierpienie: widzieć w końcu czasów dzieci Kościoła, które Go zdradzają.
piools
Trzeba sie modlić o powtórne przyjście Jezusa. On wszystko naprawi.
Barbara966 shares this.
Boże czy nie jesteś zazdrosny o Twój święty Kościół który raczyłeś odkupić krwią Swojego Syna a naszego Pana Jezusa Chrystusa? I to wszystko zrobiłeś dla naszego zbawienia! A teraz banda szyderców na najwyższych stopniach hierarchii kościelnej, opływająca w bogactwo i inne dobra próbuje zmieniać Twój Kościół na swoją lewicową modłę. Zacznij działać Boże nasz Ojcze, bo inowiercy pomyślą że u nas …More
Boże czy nie jesteś zazdrosny o Twój święty Kościół który raczyłeś odkupić krwią Swojego Syna a naszego Pana Jezusa Chrystusa? I to wszystko zrobiłeś dla naszego zbawienia! A teraz banda szyderców na najwyższych stopniach hierarchii kościelnej, opływająca w bogactwo i inne dobra próbuje zmieniać Twój Kościół na swoją lewicową modłę. Zacznij działać Boże nasz Ojcze, bo inowiercy pomyślą że u nas nie ma Żywego Boga, ale że ich religia jest prawdziwa! Przyjdź nam z pomocą, tym którzy pokładają nadzieję w Tobie Żywym Bogu w Trójcy Jedynemu! Marana Tha!
O „obiektywnych” polskich mediach;
Media, sprawa pachamamy i dziwny sobowtór?
przeciwherezjom likes this.
Rozsiewaj ten link - artykulik w dziesiątkę!
Paolo*
Dzięki bp. Rysiowi protestantyzacja zaraża polski kościół. To on jest inicjatorem wspólnych rekolekcji typu OKA, otacza ochroną zielonoświątkowych ksznodzieji.
Tak naprawdę to protestantami jest większość katolików - (na szczęście wielu nieświadomie) - najbardziej istotną cechą braci odłączonych jest odrzucenie prymatu Piotra. Czyli nie uznawanie zwierzchnictwa Papieża. I (często nieświadomie) ostatni prawdziwy Papież Benedykt XVI jest nieuznawany przez katolików, a w jego miejsce przyjmuje się antypapieża za papieża.
Joanna17 likes this.
Antypapież przejmie władzę nad wszystkimi wyznaniami chrześcijańskimi - oprócz powyższej zapowiedziała to też Maria od Bożego Miłosierdzia wizjonerka z Irlandi
poznanieprawdy likes this.
LovVal likes this.