Christmas Campaign: Financial Insights
Clicks1.3K
ELOHIM.
36

Joga i Grzegorz Braun. Czemu nie! ZOBACZ SAM!

Podczas Ogólnopolskiej Konwencji Grzegorza Brauna w Warszawie, miało miejsce bardzo dziwne zdarzenie, oto na scenę ze słowami poparcia wszedł jogin, Wiktor Morgulec założyciel szkoły jogi.

Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie przypuszczał, by na konwencji Grzegorza Brauna – kandydata na prezydenta Polski, który chce umieścić krzyż w koronie naszego godła, który chce intronizować na króla Polski Jezusa Chrystusa, zjawił się człowiek, który wyznaje New Ageowską filozofię. A jednak. W Auli Centralnej Biblioteki Rolniczej w Warszawie miało miejsce szamańskie wystąpienie Pana Morgulca, przy wielkim aplauzie zwolenników Brauna jak i samego „wodza”.

Powie ktoś, no i co? Każdy kandydat zaprasza różnych ludzi, o różnych poglądach by wzmocnić komitet poparcia. Jednakże w przypadku Brauna, obrońcy tradycji i katolicyzmu – jak sam o sobie lubi mówić, może to dziwić. Choć należy dodać, że np. Andrzej Duda nie otacza się szamanami!!!!

A oto co wygłosił w obecności kandydata na urząd prezydenta i jego licznie zabranych zwolenników, w tym wielu osób duchownych uznawanych przez wielu za „niezłomne”, Pan Morgulec:

„Czym jest joga, bo to jest najistotniejsze. Joga to ścieżka poznania. Poznania siebie, poznania rzeczywistości i poznania prawdy. Ale, żeby poznać tą prawdę musi być zapewniony pewien bardzo stabilny fundament. I tym fundamentem są uniwersalne zasady moralne. Tak jak dla zapewne dla większości tutaj zgromadzonych źródłem tych uniwersalnych zasad jest katolicka wiara - dla mnie te źródła są nieco inne. Różne ścieżki, różne drogi prowadzące do tego samego celu. Każda szanująca się religia, każda wiara, każdy system pracy nad sobą jest oparty na tych samych uniwersalnych zasadach moralnych (nie mylić z obyczajowością) i te zasady dostrzegłem w programie, projekcie wizji Polski, którą zaprezentował pan Grzegorz Braun”. (59,50- 1.01,39)

Otóż:
Rzeczywistość dostarcza nam licznych dowodów naprawdę teologii katolickiej, że nie istnieją „uniwersalne zasady moralne” wspólne dla wszystkich religii. Wiemy to na przykład stąd że docierają do nas wiadomości o tym że zasady moralne wyznawców dalekowschodnich religii pozwalają na mordowanie chrześcijan za ich wiarę. A przecież szacunek do życia rzekomo jest wartością dla tego kandydata na prezydenta, który pozwala przy sobie mówić takie brednie.

Jeżeli rzeczywiście jestem katolikiem to nie mogę uznawać że moja religia jest jedynie jedną z wielu dróg pracy nad sobą. Jezus Chrystus powiedział: "Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie.” (J.14,6)

Czyli:
Jeżeli faktycznie uznaję Jezusa za KRÓLA (co tak uwielbia podkreślać Grzegorz Braun), to nie powinienem spokojnie słuchać bajdurzenia o jakichś innych „celach” i „ścieżkach”.

Podsumowano to następująco, że jogin może sobie stać na głowie, oby Polska nie stała na głowie. Odpowiadamy: owszem, jogin może stać na głowie, jeżeli to taka gimnastyka, ale jego podobne do masońskiego przemówienie o rzekomej równości religii, to już za wiele!

Zwracamy uwagę również na zakończenie seansu pana Morgulca. Polecam samemu ocenić

www.youtube.com/watch
www.fronda.pl/a/joga-i-grzegorz…
TV Fides et Ratio
Radio Chrystusa Króla przeprowadzi bezpośrednią transmisję wieczoru wyborczego Grzegorza Brauna.
Początek o godz. 21.00 Zapraszamy: www.radiochrystusakrola.pl
TV Fides et Ratio
Fabryki kłamstwa media demoliberalne , reżimowe, pseudo prawicowe usłyszały głos Prawdy z ducha i litery Polski
Polska ma wybitnego polskiego męża stanu na Prezydenta Grzegorza Brana
nie ma żadnego sensu ani uzasadnienia aby grać na dudach
Piekło otrzymało publiczną chłostę
ona
Ludzie tym razem wyjdą na ulicę, niestety.Dlatego krucjata Rózańcowa za ojczyznę dzis jak nigdy wczesniej ma olbrzymie znaczenie.Pamiętajmy, ze z Bogiem jedynie wygramy, nie wiarą w ludzkie mozliwosci 🙏
wiesia2000
Pilne!!!! Przeczytajcie!!! Podajcie dalej...
NA WYBORY Z CZARNYMI DLUGOPISAMI !
PLANOWANE FALSZOWANIE WYBOROW PREZYDENCKICH


""Teresa Majtczak Zapisałam się do komisji. Jestem po szkoleniu. Oto czego się dowiedziałam się na szkoleniu: Głosy wychodzące poza kratkę są NIEWAŻNE. chyba,że są na Bronisława Komorowskiego. Głosy na Korwina w mojej komisji są zawsze nieważne. Wychodzą …More
Pilne!!!! Przeczytajcie!!! Podajcie dalej...
NA WYBORY Z CZARNYMI DLUGOPISAMI !
PLANOWANE FALSZOWANIE WYBOROW PREZYDENCKICH


""Teresa Majtczak Zapisałam się do komisji. Jestem po szkoleniu. Oto czego się dowiedziałam się na szkoleniu: Głosy wychodzące poza kratkę są NIEWAŻNE. chyba,że są na Bronisława Komorowskiego. Głosy na Korwina w mojej komisji są zawsze nieważne. Wychodzą poza kratkę wszystkie bez wyjątku. Co drugi głos na Dudę wychodzi poza kratkę i też jest nieważny. Na Bronisława wszystkie są ważne. Urzędujący prezydent zawsze ma ważne głosy. Nawet jak głos jest pomiędzy kratkami. Np pomiędzy Komorowskim a Korwinem trzeba go podciągnąć do góry na Komorowskiego. Co ciekawe w innej komisji gdzie mój znajomy pracuje co dziesiąty głos na Korwina ma być ważny, żeby jakiś % uzyskał. No bo na wiecach tłumy. Potem ma być tłumaczone, że dużo ludzi na wiecach ale większość w wieku 16-17 lat dlatego Korwin uzyskał taki niski wynik. Nie dostałam instrukcji co do Kukiza, Jarubasa, Kowalskiego, Tanajno, Ogórek, Wilka. I najważniejsze. W Komisji w tym roku będą długopisy z czarnym atramentem bo społeczeństwo chce przyjść ze swoimi. Większość ludzi w domu ma długopisy z atramentem niebieskim. Więc głos oddany długopisem z niebieskim atramentem = NIEWAŻNY. Chyba, że na Komorowskiego to uznaje się kolor jest czarny. Głosy liczymy ręcznie, żeby nie było cyrku z systemem. Jeżeli Komorowskiemu wychodzi mniej niż 50% to mamy odjąć brakującą liczbę % Kandydatowi, który w komisji będzie drugi i dać Komorowskiemu. Np. Komorowski ma 46% a Duda 26% to zabieramy Dudzie 4% i Dajemy Komorowskiemu dzięki Czemu będzie stosunek głosów 50% do 22%. Zaleca się dodawać 1%-2% więcej żeby nie było równe 50% ale 51%,52%. Każdy z komisji zobowiązany jest zagłosować na Komorowskiego Bronisław Maria. Głos będzie oddawany przed otwarciem lokali wyborczych pod nadzorem specjalnej komisji. Będę robić tak jak kazali bo podpisałam papiery, które zabrali ze sobą. Inaczej nie dostanę pieniędzy. KONIECZNIE ! ! ! PROSZE POCZYTAC,JAK BEDZIE PRZEPROWADZONE LICZENIE GLOSOW W WYBORACH / opis kandydatki do komisji wyborczej z Warszawy"
Radek33
O ile słowa o prostytucji i narkomanii jestem w stanie w jakiś sposób wytłumaczyć sobie ,że G.Braun chce dobrze(choć nie do przyjęcia jest dla mnie by narkoman trzymał w domu dla siebie narkotyki lub je hodował dla swojego użytku) to na sprawę jogina i tego co o jodze zostało powiedizane na spocie wyborczym ,z której strony bym na to nie popatrzył to jest dla mnie złe i koniec.Nie powinien ten …More
O ile słowa o prostytucji i narkomanii jestem w stanie w jakiś sposób wytłumaczyć sobie ,że G.Braun chce dobrze(choć nie do przyjęcia jest dla mnie by narkoman trzymał w domu dla siebie narkotyki lub je hodował dla swojego użytku) to na sprawę jogina i tego co o jodze zostało powiedizane na spocie wyborczym ,z której strony bym na to nie popatrzył to jest dla mnie złe i koniec.Nie powinien ten człowiek znaleźć się na tym konwencie,nie powinien mówić o jodze,nikogo do niej zachęcać i nie mam co do tego najmniejszej wątpliwości.Jestem prawie pewny,że gdyby odwrócić sytuację i jogin z promocją tego diabelstwa pojawił się na spocie Dudy,moi drodzy koledzy co popieracie całym sercem G.Brauna nie puścilibyście tego płazem
artur40
Grzegorza Brauna wspierają Kapłani.. Ze znanych tu na forum to księża Roman Kneblewski oraz Stanisław Małkowski.. Twierdzenie, że Ci dwaj Kapłani wspierają to , o czym pisze malgorzata__13 jest nonsensem..

Ja stawiam inną tezę - Kapłani Ci rozumieją Kim jest Kościół Katolicki, rozumieją Naturę Kościoła Katolickiego.. Dlatego wspierają Grzegorza Brauna, który też rozumie Naturę Kościoła …More
Grzegorza Brauna wspierają Kapłani.. Ze znanych tu na forum to księża Roman Kneblewski oraz Stanisław Małkowski.. Twierdzenie, że Ci dwaj Kapłani wspierają to , o czym pisze malgorzata__13 jest nonsensem..

Ja stawiam inną tezę - Kapłani Ci rozumieją Kim jest Kościół Katolicki, rozumieją Naturę Kościoła Katolickiego.. Dlatego wspierają Grzegorza Brauna, który też rozumie Naturę Kościoła Katolickiego..
adam123
P.Małgorzato, ale nie generalizujmy, w przypadku np narkomani Braun odleciał -nie można dać ludziom aż takiej wolności, bo większość=idioci. Ale uważam że tacy ludzie jak Braun, czy Korwin są społeczeństwu koniecznie potrzebni,
są jak tlen w tym zatęchłym środowisku PO-PISu. I oczywiście są największym zagrożeniem dla lemingo-mediów, które wychowywują sobie odbiorców wymóżdżonych.
malgorzata__13
News z ostatniego tygodnia: osoby które brały udział w ostatniej pielgrzymce na Wykrot wróciły tak nakręcone G.Braunem że na ulicy zaczepiają ludzi i wtykają ulotki, głosząc z ogniem że to ten i tylko ten jest wierzący.Nie wiem co ich tam opętało,nowa gwiazda im zaświeciła w miejsce ks.Natanka.Tak to bywa że od łyczka do rzemyczka.
Mówią ze na Wykrocie się modlą,akurat,wracają z mózgiem przestaw…More
News z ostatniego tygodnia: osoby które brały udział w ostatniej pielgrzymce na Wykrot wróciły tak nakręcone G.Braunem że na ulicy zaczepiają ludzi i wtykają ulotki, głosząc z ogniem że to ten i tylko ten jest wierzący.Nie wiem co ich tam opętało,nowa gwiazda im zaświeciła w miejsce ks.Natanka.Tak to bywa że od łyczka do rzemyczka.
Mówią ze na Wykrocie się modlą,akurat,wracają z mózgiem przestawionym w poprzek.A tu próbka tego w co wierzą te zwiedzione dusze i kto nimi kieruje:

stanislawp piątek, 00:18
Dla Polakow, prosto z Chicago!
--------
Teraz jeszcze macie czas na opamiętanie i tyle razy już mówiłem,

że pomogę tylko prezydentowi Grzegorzowi Braunowi.

Jeszcze macie czas na powrót do Jezusa Miłosiernego

lecz uważajcie, aby nie trwało za długo czekanie na Niego.

"Radio Maryja" zbłądziło w swym nieposłuszeństwie Maryi właśnie,

gdyż zuchwałe wzmagają kłamstwa o Dudzie między Polakami i waśnie.
malgorzata__13
Bukiet wyborczy G.Brauna,dla każdego coś miłego:intronizacja Chrystusa Króla,zakaz in vitro,legalna narkomania i prostytucja,interwencja policji tylko w przypadkach skrajnych,broń dla każdego,atom dla kraju,joga i inne ścieżki godne polecenia,docelowo sojusz z Turcją i krajami skandynawskimi.
adam123
malgorzata__13 08:57
czyli z powodu in vitro wolicie iść z panem joginem pod rękę...

==============================
innymi słowy;
czyli z powodu jakichś tam zabijanych zarodków(ludzi) wolicie iść z 1%P.Braunem a nie z 30%Dudą....
Dokładnie tak, ja Barabasza wybierać nie będę
malgorzata__13
Naprotechnologia,właściwa alternatywa dla in vitro która jest promowana przez Kościół,środowiska lekarskie mają jednak zarobek na in vitro dlatego polecaja tę sztuczną metodę.Jest to wyzwanie naszych czasów.
artur40
bo w ślad za in-vitro przylecą zaraz z eutanazją, jako największym osiągnięciem miłości bliźniego, eliminującym definitywnie cierpienie, potem już poleci, a to ludzie z wadami znikną, chorzy psychicznie.. Na końcu tego procesu będzie ziemia pełna wyłącznie zdrowych silnych niebieskookich blondynów..
adam123
Ale muszę przyznać, że jogin Duda ma to coś co jest charakterystyczne dla jego formacji, co mieli Marcinkiewicz, Sikorski....., to coś nazywa się elastycznością poglądów, że też k...a mój kandydat-Korwin tego nie ma i wciąż musi przegrywać. Panie Korwin, przestań pan traktować ludzi poważnie -bo nigdy pan nie wygrasz
artur40
koniecznym jest wyeliminowanie in -vitro i zastąpienie tego naprotechnologią..
malgorzata__13
Aaa,czyli z powodu in vitro wolicie iść z panem joginem pod rękę,ruszcie trochę głową,z in vitro jest teraz tak jak z aborcją,tego zjawiska nie da się całkiem wyeliminować,można je za to prawnie ograniczyć do minimum.
Kto zna realia wie że to nie jest prosta sprawa,wymaga społecznego uświadomienia i dialogu.
adam123
A dla mnie prawdziwym joginem jest Duda, który pełen powagi powiedział wczoraj w TVN, że in vitro jest o.k. jeśli w ciele kobiety zostanie umieszczonych tyle zarodków ile trzeba. Czyli co 5-raczki, 8-raczki..
A potem dodał, a resztą niech się natura zajmie.
A może chodziło mu o to, że jak któryś zarodek nie będzie o.k. to dopiero wtedy się wyeliminuje, znaczy zabije, przecież poco mrozić....
More
A dla mnie prawdziwym joginem jest Duda, który pełen powagi powiedział wczoraj w TVN, że in vitro jest o.k. jeśli w ciele kobiety zostanie umieszczonych tyle zarodków ile trzeba. Czyli co 5-raczki, 8-raczki..
A potem dodał, a resztą niech się natura zajmie.
A może chodziło mu o to, że jak któryś zarodek nie będzie o.k. to dopiero wtedy się wyeliminuje, znaczy zabije, przecież poco mrozić....
Myślę że lawirantka Kopacz ma godnego następce 🤮
malgorzata__13
A ten jogin do tego hipnotyzuje wzrokiem,przyjrzyjcie się,pewnie to też należy do ich sposobów omamiania naiwnych,a te księżyny co tam siedzom po takim seansie hipnozy wyjdą osłabieni,ale sami sobie winni,po co pchać się w podejrzane środowiska,urząd nadwornego kaznodziei się marzy?
malgorzata__13
artur40 "Ten jogin to przykład dla wierzących w stosy innowierców, że w katolickiej Polsce mogą czuć się bezpieczni, o ile będą przestrzegać prawa, podporządkowanego PRAWU BOŻEMU."
Te,nawet promocję jogi usprawiedliwiać będą,cel uswięca środki,co? Przecież jasno ten jogin wykłada że istnieje "równorzędna"(!) ścieżka poznania Prawdy i ma nam do zaoferowania konkretny towar.Z łaskawą aceptacją G.…More
artur40 "Ten jogin to przykład dla wierzących w stosy innowierców, że w katolickiej Polsce mogą czuć się bezpieczni, o ile będą przestrzegać prawa, podporządkowanego PRAWU BOŻEMU."
Te,nawet promocję jogi usprawiedliwiać będą,cel uswięca środki,co? Przecież jasno ten jogin wykłada że istnieje "równorzędna"(!) ścieżka poznania Prawdy i ma nam do zaoferowania konkretny towar.Z łaskawą aceptacją G.Brauna w jego przyszłym królestwie.
ona
Rozumiemy dokonale, G.Braun zapewniał wielokrotnie ze marzy mu się Polska wielowyznaniowa, po co dodatkowe tłumaczenia 😌 zatem wyznawcy wszystkich wiar łaczcie się,nikogo nie dziwi
artur40
nie rozumiecie ELOHIM przesłania tego wystapienia.. W wystąpieniu tego jogina wcale nie chodzi o promocję synkretyzmu religijnego, chodzi o pokazanie , że w katolickiej Polsce może bezpiecznie żyć każdy, kto będzie żył zgodnie z prawem uznającym wyższość Dekalogu.. Zresztą na Konwencji sam o tym mówi, że Pan Joga szuka jeszcze prawdy, jeszcze nie dotarł do tej jednej jedynej PRAWDZIWEJ, że …More
nie rozumiecie ELOHIM przesłania tego wystapienia.. W wystąpieniu tego jogina wcale nie chodzi o promocję synkretyzmu religijnego, chodzi o pokazanie , że w katolickiej Polsce może bezpiecznie żyć każdy, kto będzie żył zgodnie z prawem uznającym wyższość Dekalogu.. Zresztą na Konwencji sam o tym mówi, że Pan Joga szuka jeszcze prawdy, jeszcze nie dotarł do tej jednej jedynej PRAWDZIWEJ, że zbawia tylko Jezus Chrystus..
Ateizm wrzeszczy głośno, że katolicka Polska to katolicki odpowiednik ISIS , gdzie katolickie bojówki będą mordować, palić na stosach, setki miliardów osób, aż dymy stosów zasłonią słońce i zaś wyginą wszystkie dinozaury... Dlatego katolicyzm NIE, bo nikt o zdrowych zmysłach nie chce spłonąć na stosie.
Ten jogin to przykład dla wierzących w stosy innowierców, że w katolickiej Polsce mogą czuć się bezpieczni, o ile będą przestrzegać prawa, podporządkowanego PRAWU BOŻEMU..
Katolicka Polska przedrozbiorowa była ostoją wolności i schronieniem dla każdego niezależnie od wiary.. Ta tradycja ma swe źródło w katolickim personaliźmie oraz miłości bliźniego - każdego, niezależnie od wiary, jaką wyznaje
malgorzata__13
A tym przedsoborowym kapłanom G.Braun proponuje przejażdżkę z joginami na jednym wózku.Szacun dla pana Brauna,te jego przymróżone oczy niejedną jeszcze niespodziankę kryją.Panie Braun,jestem pod wrażeniem jak Pan te żywioły mistrzowsko pogodził.Z nierządem i narkomanią włącznie.
ona
Prawowici tak umiłowali przedsoborowych kapłanów , ze az sam Chrystus stał się postacią drugiego planu 😌
malgorzata__13
"Prawdziwi katolicy" z tego forum wyrzekli się posoborowego Kościoła z powodu braku balasek,za to gotowi są iść z joginami i buddystami w jednym szeregu.Dobrze wam tak.
malgorzata__13
Ten filmik zawiera wyraźną inspirację gwiezdnymi wojnami,nie ma to nic wspólnego z katolicką wizją rzeczywistości.
Sztandarowy przykład ośmieszania wiary w sekciarskim stylu. www.youtube.com/watch
One more comment from malgorzata__13
malgorzata__13
Wielbiciele Gwiezdnych Wojen właśnie dochodzą do władzy,miejmy się więc na baczności,widzielismy że poparcie jogina dla kandydata spotkało się z łaskawym przyjęciem,wiemy co oznaczało: niech Moc będzie z Tobą!
ELOHIM.
Czy Yoda był Żydem?
KIRKOR
WRZUCIŁEM JESZCZE JAK GRZEGORZ BRAUN WYPOWIADA SIĘ O FILMIE GWIEZDNE WOJNY 😀 😀 😀
KIRKOR
GRZEGORZ BRAUN 😀 😀 😀 😀
4 more comments from KIRKOR
KIRKOR
🤗
KIRKOR
„Czym jest joga, bo to jest najistotniejsze. Joga to ścieżka poznania. Poznania siebie, poznania rzeczywistości i poznania prawdy. Ale, żeby poznać tą prawdę musi być zapewniony pewien bardzo stabilny fundament. I tym fundamentem są uniwersalne zasady moralne. Tak jak dla zapewne dla większości tutaj zgromadzonych źródłem tych uniwersalnych zasad jest katolicka wiara - dla mnie te źródła są …More
„Czym jest joga, bo to jest najistotniejsze. Joga to ścieżka poznania. Poznania siebie, poznania rzeczywistości i poznania prawdy. Ale, żeby poznać tą prawdę musi być zapewniony pewien bardzo stabilny fundament. I tym fundamentem są uniwersalne zasady moralne. Tak jak dla zapewne dla większości tutaj zgromadzonych źródłem tych uniwersalnych zasad jest katolicka wiara - dla mnie te źródła są nieco inne. Różne ścieżki, różne drogi prowadzące do tego samego celu. Każda szanująca się religia, każda wiara, każdy system pracy nad sobą jest oparty na tych samych uniwersalnych zasadach moralnych (nie mylić z obyczajowością) i te zasady dostrzegłem w programie, projekcie wizji Polski, którą zaprezentował pan Grzegorz Braun”.
KIRKOR
Podczas Ogólnopolskiej Konwencji Grzegorza Brauna w Warszawie, miało miejsce bardzo dziwne zdarzenie, oto na scenę ze słowami poparcia wszedł jogin, Wiktor Morgulec założyciel szkoły jogi.

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

🤫 🤫 🤫 🤫 🤫 🤫 🤫 🤫 🤫 🤫 🤫 🤫 🤫 🤫 🤫 🤫 🤫
KIRKOR
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ELOHIM.
HAHHAHAHHAHHAHAHHAHAHAHHAHHAHAHHAHAHHAHHAHAH
ELOHIM.
🤫 🤫 🤫 🤫 🤫 🤫 🤫 🤫 🤫 🤫 🤫 🤫 🤫 🤫 🤫
2 more comments from ELOHIM.
ELOHIM.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ELOHIM.
😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜