Clicks200
V službe Kristovi
2
Modlitba. .More
Modlitba.

.
V službe Kristovi
Johanka2
KOMU vadia slová : mama,otec,...?
Levičáci v italské Veroně rozpoutali peklo kvůli kongresu o rodině

stredoevropan.cz/…/levicaci-v-ital…

Levicoví demonstranti se vydali okupovat italské město Verona, kde se v sobotu konal Světový kongres rodin. Policie a armáda kvůli nim musela ve města vybudovat zátarasy, aby účastníky kongresu ochránili před divokými feministkami a radikálními LGBT demonstra…More
KOMU vadia slová : mama,otec,...?
Levičáci v italské Veroně rozpoutali peklo kvůli kongresu o rodině

stredoevropan.cz/…/levicaci-v-ital…

Levicoví demonstranti se vydali okupovat italské město Verona, kde se v sobotu konal Světový kongres rodin. Policie a armáda kvůli nim musela ve města vybudovat zátarasy, aby účastníky kongresu ochránili před divokými feministkami a radikálními LGBT demonstranty. Ti mají s tradiční rodinou problém.
Třináctý výroční kongres rodin hostil mluvčí z celého světa a zdůraznil důležitost stabilní rodiny pro budoucnost civilizací. Odpůrci kongresu jeho účastníky označovali za fašisty, homofoby a misogyny, ačkoliv polovinu účastníků tvořily ženy.
“Když čtete tisk, tak první co vás napadne je, že kongres odsuzuje homosexualitu, ačkoliv se o ní na kongresu vůbec nejedná,” stěžuje si Brian Brown, prezident Mezinárodní organizace pro rodinu.
Kongresu se zúčastnil i Matteo Salvini, který odsoudil pokrytectví médií a jejich prolhanost. Když mu řekli, že je odvážný, že se kongresu účastní, odpověděl, že žijeme v divné době, když mít projev na rodinném kongresu vyžaduje odvahu.
“George Orwell by se měl v našich školách povinně číst, protože jsme svědky všeho, co předpověděl,” řekl Salvini. “Newspeak, ministerstvo pravdy, ideopolicie. To je v čem žijeme. Skupinové myšlení je děsivé.”
Salvini také řekl, že není normální mít zásahovou jednotku policie na ochranu kvůli něčemu tak nekontroverznímu, jako je rodina.
“Koho mohou obtěžovat slova jako Máma a Táta? A pokud někoho obtěžují, problém je v nich, ne v těch slovech. Není žádný rodič 1 a rodič 2. Je matka, otec a děti. Mít dítě je ta nejlepší volba, kterou člověk může udělat. A země bez dětí je země bez budoucnosti.”