ľubica
1417

Otevřu Svatou bránu v den padesátého výročí zakončení Druhého vatikánského ekumenického koncilu …

Semín: Rozvod po „katolicku“ aneb První hořký plod svatého roku falešného milosrdenství PŘÍSPĚVKY OD HODIE 8.12.2015 Dnes začíná papežem Františkem ohlášený Svatý rok Milosrdenství. Zvolené datum …More
Semín: Rozvod po „katolicku“ aneb První hořký plod svatého roku falešného milosrdenství
PŘÍSPĚVKY OD HODIE 8.12.2015
Dnes začíná papežem Františkem ohlášený Svatý rok Milosrdenství. Zvolené datum se kryje se svátkem Neposkvrněného početí Panny Marie. Není to však jediný důvod, proč k slavnostnímu otevření Svaté brány má dojít právě dnes. Papež v bule Misericordiae Vultus píše: „Zvolil jsem datum 8. prosince, které nabylo významu v nedávných dějinách církve. Otevřu totiž Svatou bránu v den padesátého výročí zakončení Druhého vatikánského ekumenického koncilu. Církev cítí, že je třeba onu událost mít v živé paměti. Tehdy začala nová etapa jejích dějin. Otcové shromáždění na koncilu pocítili silně a jako opravdové vanutí Ducha požadavek mluvit k lidem svojí doby o Bohu srozumitelněji. Byly zbořeny hradby, které bohužel příliš dlouhou dobu uzavíraly církev v privilegované pevnosti, a nadešel čas zvěstovat evangelium nově.
V čem má ona novost ve zvěstování evangelia spočívat, vysvítá – …More
ľubica
z komentov:
Nepřestane mne fascinovat, že člověk, jenž zahajuje Rok milosrdenství, nejprve naprosto nemilosrdně zlikviduje Františkány neposkvrněné, následně několikrát pozuráží tradiční katolíky – pelagiány – a nakonec to završí absolutní necitlivostí k manželům, kteří statečně a odvážně čelí všem krizím manželství. Řekne jim, že si vlastně jejich bojů neváží a jsou zbytečné, protože …More
z komentov:
Nepřestane mne fascinovat, že člověk, jenž zahajuje Rok milosrdenství, nejprve naprosto nemilosrdně zlikviduje Františkány neposkvrněné, následně několikrát pozuráží tradiční katolíky – pelagiány – a nakonec to završí absolutní necitlivostí k manželům, kteří statečně a odvážně čelí všem krizím manželství. Řekne jim, že si vlastně jejich bojů neváží a jsou zbytečné, protože lze svazek, farizejsky, zneplatnit.
Škoda, že jsme takového Františka neměli dříve. Anglikánská sekta nemusela vůbec vzniknout.
Bože, jak dlouho ještě?!
-----------------------------------------------------
Rok milosrdenství bude zneužit k dalším svatokrádežím . Že není milosrdný k těm , co si nechtějí vzít katolickou víru ?

..............................
Už se na příkaz „onoho člověka“dějí rouhání a znesvěcení Baziliky sv.Petra.Včera se uskutečnila světelná show na fasádě Vatikánu pod patronátem Světové banky, kde řada potratových a okultních organizací, jež nesou jména řeckých a esoterických pohanských Božstev v čele se Světovou bankou ZAHAJI spolupráci s VATIKÁNEM a budou promítat NA KUPOLI A FASÁDĚ BAZILIKY světelnou show, „obrazy našeho společného přírodního světa“, jež má za cíl „vzdělávat a inspirovat změnu chování v otázce klimatické krize Ve VŠECH GENERACÍCH, JAZYCÍCH, KULTURÁCH, NÁBOŽENSTVÍCH A TŘÍDÁCH PO CELÉM SVĚTĚ“.Nařídil to Svatý Otec František a má to na starosti papežská RADA pro NOVOU, podotýkám NOVOU evangelizaci v čele s kardinálem FISICHELLOU.
Viz www.magnificat.sk