Clicks883

Metoda na uniknięcie piekła. Zajmuje 2 minuty i jest w 100% skuteczna.

Mam nadzieję, że już każdy wie, że u mistyka Żywego Płomienia był podany sposób, aby na pewno nie pójść do piekła i nikt z naszej rodziny. Zajmuje może dwie minuty.
To się nazywa „Akt Unii Świętej i oddania się Trójcy Świętej w niewolę miłości”. Jest na stronie mistyka, ale udostępniam tutaj wersję do wydruku na dwóch stronach A4, ładnie sformatowaną, w sam raz, aby wydrukować i włożyć do takiej przezroczystej „koszulki” na kartki A4. Na pewno bardzo się przyda, zwłaszcza na nadchodzące czasy, a warto mieć wersję drukowaną:

wrzucplik.pl/pokaz/2093536---awnr.html

„Wystarczy, że Niewolnik raz jeden wypowie swój Akt oddania w tę Niewolę, My Trójca Święta to zapamiętujemy. Człowiek, Niewolnik Trójcy Świętej przez Niepokalaną jest bardzo cenny w Oczach Bożych. Nagroda i wszystko, co jest przeznaczone dla jego duszy, otrzyma w pełni dopiero w wieczności. Obiecuję każdej osobie, każdej duszy, która odda się takim aktem, że nigdy nie będzie na wieki potępiona w piekle. O ile będzie czynić wszystko, co w swojej mocy, by skrupulatnie realizować Wolę Bożą, obiecuję, że w Niebie osiągnie bardzo wysoki stopień chwały wraz z największymi świętymi. Nikt z bliższej i dalszej rodziny niewolnika nigdy nie będzie potępiony, ze względu na niewolnika. Osoby, które polecą się niewolnikowi, by się za nie modlił, są od tej pory, od tej chwili podłączone do oceanu Łaski Bożej. Obietnica Boża chroni przed wiecznym potępieniem, nie chroni przed czyśćcem.”