03:47
Zaszum nam Polsko. i niech w chorągwiach Matka nasza czuwa nad zagonami, ponad krwawą rosą ...byśmy wrócili do gniazda Ojczyzny, którą skrzydłami Orzeł znów osłania .More
Zaszum nam Polsko.
i niech w chorągwiach Matka nasza czuwa
nad zagonami, ponad krwawą rosą
...byśmy wrócili do gniazda Ojczyzny,
którą skrzydłami Orzeł znów osłania .
Jurek z Bielska
no nie , już jakiegoś obłędu można dostać. Te ostatnie objawienia bardzo ładnie napisane, nie przedstawiają żadnej rady praktycznej co musimy zrobić, by było tak jak nauczał nas Jezus Chrystus!
Rezuny ukraińskiego UPA za namową lucyferian wymordowały 200.000 najgorliwszych Katolików. Resztę wypędzono. Za co ta okrutna kara? Za co ten Krzyż?
Jaki efekt?. Nie ma tam wiernych Kościołowi a lucyferianie …More
no nie , już jakiegoś obłędu można dostać. Te ostatnie objawienia bardzo ładnie napisane, nie przedstawiają żadnej rady praktycznej co musimy zrobić, by było tak jak nauczał nas Jezus Chrystus!

Rezuny ukraińskiego UPA za namową lucyferian wymordowały 200.000 najgorliwszych Katolików. Resztę wypędzono. Za co ta okrutna kara? Za co ten Krzyż?

Jaki efekt?. Nie ma tam wiernych Kościołowi a lucyferianie podnieśli jeszcze wyżej swą paszczę.

Mało tego, odnoga tego potwora w Polsce popiera tamtych lucyferian ( Kwaśniewski, Kaczyński) , daje im tytuły honorowe, wspomaga finansowo ! Dlaczego lucyferianie z tamtych czasów są w książkach historii bohaterami Piłsudzki) ?

Nasz Pan ani razu nie wspomniał, że mamy wisieć wiecznie na krzyżu. Przeciwnie.
Pouczał i dawał rady praktyczne jak tego Krzyża uniknąć.

W Mateuszu rozdział 23, wersety 13-37, Jezus Chrystus tak nas przestrzegał przed lucyferianami, mówiąc:

w. 13: „Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, bo zamykacie królestwo niebieskie przed ludźmi. Wy sami nie wchodzicie i nie pozwalacie wejść tym, którzy do niego idą”.

w. 28: „Tak i wy z zewnątrz wydajecie się ludziom sprawiedliwi, lecz wewnątrz pełni jesteście obłudy i nieprawości”.

w. 33: „Węże, plemię żmijowe, jak wy możecie ujść potępienia w piekle?

Na dzisiejszy czas, zanim przyjdzie żołdak i przebije włócznią nasze serca, słuchajmy TYLKO czystego głosu Pana Jezusa. Wówczas jest szansa na wyrwanie się z lucyferiańskich kajdan.

Nasi prześladowcy, słudzy lucyferian, udający sprawiedliwych, obywatelskich, tfu demokratycznych, podający się za Polaków, w ornatach i bez, rozpełzli we wszystkie sfery naszego życia. Większość z nas już ich nie rozpoznaje i idzie jak podstępnie oszołomione lwy czy orły prosto w paszczę Bestii. Pada przed bestią na kolana.

Objawienia cały czas wróżą nam śmierć i cierpienie i się spełniają akurat tak jak chcą tego lucyferianie ! Przecież plany lucyferian znane są już od dawna ( talmud, protokoły)
Ktoś chce nam wbić do łbów, że nasz Ojciec jest mordercą a lucyferianie jakimś tam niewinnym narzędziem realizującym zamiary Pana Boga, zasługującym na pomniki, wawele i wieczne rozpamiętywanie.
Z jakiego radia wyrzucono naszych najlepszych synów i córy ? ( Węgrzyn, Ogińska, Krąpiec, Kozłowski ) i setki innych a wpuściło się lucyferian ?
Jeszcze raz:
"Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, bo zamykacie królestwo niebieskie przed ludźmi. Wy sami nie wchodzicie i nie pozwalacie wejść tym, którzy do niego idą”.

„Tak i wy z zewnątrz wydajecie się ludziom sprawiedliwi, lecz wewnątrz pełni jesteście obłudy i nieprawości”.

„Węże, plemię żmijowe, jak wy możecie ujść potępienia w piekle?

Od 20 lat władzę w Polsce przejęli przedstawiciele plemienia żmijowego : Kone, Sztolcman, Kalkstain.

Niech się objawi wreszcie pouczenie, jak ich pogonić tam, gdzie pieprz nawet nie urośnie.

Myślicie że nasz Pan Bóg tego nie chce, nie kibicuje nam. Tak chce!. Tylko otwórzcie oczy i uszy.
baj900
Orędzie Pana Jezusa w tygodniu poprzedzającym
wybory do parlamentu,
podyktowane Annie A.
Dokąd idziesz Polsko?
Jezus:
Polska będzie krzyżowana, dręczona i prześladowana pod względem religijno-wyznaniowym, ekonomicznym i gospodarczym.
Pozwolę Moim prześladowcom kpić z Ojca i Kościoła dotąd, aż naród Polski upadnie na kolana przede Mną, Władcą Wszechświata.
To będzie czas pokory dla wszystkich twoich …More
Orędzie Pana Jezusa w tygodniu poprzedzającym
wybory do parlamentu,

podyktowane Annie A.

Dokąd idziesz Polsko?
Jezus:
Polska będzie krzyżowana, dręczona i prześladowana pod względem religijno-wyznaniowym, ekonomicznym i gospodarczym.
Pozwolę Moim prześladowcom kpić z Ojca i Kościoła dotąd, aż naród Polski upadnie na kolana przede Mną, Władcą Wszechświata.
To będzie czas pokory dla wszystkich twoich rodaków, Anno. Już czas, aby wasze oczy przejrzały, aby wasze uszy zaczęły słuchać głosu Prawdy, a nie kłamstwa, aby obudzili się ci, co snem śmierci (grzechu) pomarli.

Cierpienia doznają młodzi i starzy. Dopuszczę na was owoce waszych wyborów; odrzucenie Boga a opowiedzenie się za igrzyskami, kiedy chleba będzie wam braknąć.
Ucisk spadnie na Jerozolimę, bo odwróciła się od Boga i bożkom bije pokłony. Za tyle Łask, które otrzymał twój naród, Anno, przyłączyliście się do budowniczych wieży Babel.

Chcecie przechytrzyć Boga, a Ja wam mówię: nikomu to się jeszcze nie udało. Mój Ojciec ma dużo czasu i jest bardzo cierpliwy. Patrzy na was i bada wasze serca. Przyłączyliście się do chóru europejskiego, zapragnęliście wielkopańskości. To pozwolę byście pili do nasycenia z zatrutych źródeł gorzkiego napoju, aż piołun wypali wasze wnętrza.
(*1)
Obudzę pasterzy Kościoła poprzez klęski, które na nich dopuszczę.
Doznają jeszcze większego braku szacunku i lekceważenia. Dopóki naród wraz z pasterzami Kościoła nie stanie się jednością, dopót będę
trzymał wyciągniętą dłoń nad waszą Ojczyzną.
Nie zniosę letnich serc, szukania we wszystkim wygody, waszego nieuzasadnionego optymizmu, udawania i grzechu milczenia, kiedy to trzeba nawoływać i upominać.
Wielu z was, Moi kapłani, zapomniało po co Syn Boży przyszedł na świat.
Będę błogosławił czystym sercom, tym, którzy głoszą Prawdę i żyją w Prawdzie, którzy wyniszczają się dla Mojego ukochanego Kościoła.
Moimi apostołami są ci, którzy służą Mnie, a nie sobie nawzajem. To ci, którzy biorą w obronę uciśnionych i wdowy, okłamywanych, ludzi
prostych. Do tych Moich kapłanów mówię:
Nie bójcie się, bo Jam zwyciężył świat.
Polskę szczególnie otoczcie modlitwą i Mszami Świętymi za Ojczyznę, aby przebłagalna Ofiara
Syna obroniła was od ukrytego i jawnego wroga Kościoła.

Po latach ucisku i poniewierki podniosę Moje Jeruzalem - Polskę, wasze rodziny. Wówczas zapanuje prawo i sprawiedliwość.
Jeżeli Jerozolima wytrwa w wierności i ponownie
nie odwróci się od swego Boga, będziecie ssać do nasycenia, bo Ja będę was karmił najprzedniejszym pokarmem. Będziecie Moim ludem, a Ja będę waszym Bogiem.
Jeżeli jeszcze raz odwrócicie się ode Mnie - popadniecie w jeszcze większą niełaskę, niż ta, której doznawać będziecie teraz, począwszy od końca 2011 roku.

To mówi wam Pan Jezus Chrystus.

Nie lekceważcie słów, które wypowiadam do Moich Proroków, bo ich sobie wybrałem na Czasy Ostateczne, gdyż wielu, których namaściłem
oblekli się w purpurę pychy i oddzielili się od zagubionego ludu. Pozostała garstka wiernych
wraz z Pasterzami Kościoła, w których pali się ogień pragnienia służenia Bogu i Ojczyźnie.
Do tej garstki mówię: Nie lękajcie się, Jam
zwyciężył świat. Idźcie za głosem Ducha Świętego,
a Ja będę błogosławił wam. Kościół niech wyjdzie poza dotychczasowe struktury, aby już więcej
nie dzieliła was głębia. Naród musi poczuć kochające ramiona Ojca w Moich apostołach, którzy swoją gorliwością, miłością i gwałtownością zdobywać będą Niebo dla tych, co odłączyli się od stada i żyją w ciemnościach.
Waszą "dostojność", umiłowani Moi Kapłani pragnę przemienić w naturalną, ojcowską miłość, która przygarnie rzesze do Kościoła, aby nastała jedna owczarnia i jeden Pasterz. Pragnę aby powrócili ci, których zagubiliście.
Mój wierny lud proszę o szacunek dla waszych Kapłanów. Pozostańcie wierni tradycji i starodawnej kulturze polskiej. To Polska ma stać się ewangeliczną solą dla Europy poprzez naturalną więź z Kościołem, a Kościół z Narodem.
Wasz Nauczyciel.

ja Anna :
co mam uczynić z tym orędziem, Panie?
Jezus: oddać tym, którzy nie zakopią talentu do ziemi. Oni będą wiedzieli co uczynić z Moim Słowem.
Przypis: *1 - Oczyszczenie wnętrza duchowego.
edi5150
Apel do Młodych, do nieświadomych,
do tych otumanionych przez media
i tych czerpiących drobne korzyści
z prostytucji politycznej

To Twój wybór, czy pójdziesz na wybory? To Twój wybór, czy zagłosujesz bezmyślnie ?
Ale i tak będziesz spłacał długi, których nie zaciągnąłeś. Władcy Republiki Bananowej i ich użyteczni funkcjonariusz publiczni fundują nam narastanie długów o 10 000 000 000 Euro …More
Apel do Młodych, do nieświadomych,

do tych otumanionych przez media

i tych czerpiących drobne korzyści

z prostytucji politycznej


To Twój wybór, czy pójdziesz na wybory? To Twój wybór, czy zagłosujesz bezmyślnie ?
Ale i tak będziesz spłacał długi, których nie zaciągnąłeś. Władcy Republiki Bananowej i ich użyteczni funkcjonariusz publiczni fundują nam narastanie długów o 10 000 000 000 Euro co kwartał !!! To jaki kurs Euro wymusi międzynarodowy gang finansjery i jaki procent dla międzynarodówki lichwiarskiej, gdy będziesz nie swoje długi spłacał w daninach, które zechcą wyłudzić od Ciebie lokalni gangsterzy samorządowi i centralni? Wielka dziura w ZUS, brak pieniędzy na bieżące wypłaty, likwidacja przemysłu stoczniowego i skok na publiczna kasę, syndrom grecki w kolejnych państwach Europy. Czas wziąć sprawy polskie w nasze ręcę, ponieważ bankrutująca Grecja to początek końca cywilizacji śmierci. Czas na SOLIDARNOŚĆ między oszukiwanymi i terroryzowanymi narodami. Popieramy protesty w Grecji, Portugalii, Hiszpanii i we Włoszech. Musimy wspólnie rozwiązać problem międzynarodowej lichwy i terroryzmu państwowego.
Myślisz, że wyjedziesz i tam gdzieś będzie lepiej. Możliwe, że przez chwilę, ale przed gangsterami z międzynarodowej finansjery nie uciekniesz. Jest nas 40 milionów Polaków i razem z innymi narodami możemy się przeciwstawić terroryzmowi państwowemu i gangsterom.
Czas zlikwidować REPUBLIKĘ BANANOWĄ i obciążyć kosztami funkcjonowania jej użytecznych idiotów i funkcjonariuszy publicznych. Według komunikatu Narodowego Banku Polskiego – sprawdź jak nie wierzysz na stronie www.nbp.pl/statystyka/dwn/zadl99_11kw.xls - stan zadłużenia Polski na 31 marca 2011 r wynosił 243 487 000 000 Euro to przy kursie 4,3 zł/euro

1 046 994 100 000 zł + lichwiarski haracz

To nie my braliśmy i to nie nasze długi !!!
Pod szczytnymi hasłami zrównoważonego rozwoju Europy zafundowano zniewolonym narodom powiększanie obszarów biedy i nierówności społecznej i długi. I komu jesteśmy winni? Zbankrutowanemu i oszukańczemu układowi finansowemu, którego bronią zaciekle jego usłużni użyteczni idioci.

Z poważaniem

Prezes Pomorskiej Izby Przemysłowo-Handlowej

Jerzy Kowalski

Poprawiane: piątek, 07 października 2011 08:01
LovVal
Piękna ta pieśń i animacja też!
Dziękuję.
jadwina
DZIEKUJE,PIEKNA NASZA POLSKA!!!
myschonok
Nie ma za co, kochany, napisalam Ci szybko na priv,myslalam, ze zdazysz jeszcze zmienic :-)
Zdarza sie, kiedy sie szybko pisze :-)
Jurek z Bielska
myschonok— 2011-10-08 20:51:31:
Poki.O z kreska.I glos Polski- z duzej litery.
Dzięki myschonk i przepraszamMore
myschonok— 2011-10-08 20:51:31:

Poki.O z kreska.I glos Polski- z duzej litery.

Dzięki myschonk i przepraszam
Jurek z Bielska
ten film i progi mojego pokoju udostępniam Polakom, których judeokatolicy i lewactwo najchętniej wrzucilłoby do kazamatów. Jeszcze nie mogą, dlatego cenzurują wszelki głos polski.
Puki jeszcze można, Panie Maćku, zapraszam...
Jeszcze Polska nie zginęła puki my żyjemy....More
ten film i progi mojego pokoju udostępniam Polakom, których judeokatolicy i lewactwo najchętniej wrzucilłoby do kazamatów. Jeszcze nie mogą, dlatego cenzurują wszelki głos polski.

Puki jeszcze można, Panie Maćku, zapraszam...
Jeszcze Polska nie zginęła puki my żyjemy....