ľubica
QApel
Nanočip může být i ve formě spreje, nebo jako zde v podobě tyčinek. Vezměte si vlastní do uší a zmanipulovaní doktoři budou zuřit!
Roberto 55
Americka CDC zverejnila (to je vladna agentura, ktora sa zaobera zdravim ap.) ze zo 100 nakazenych coronou bolo 85 ludi (teda 85%), ktori nosili vzorne ruska vsade. Naproti tomu ti co ruska nikdy nenosili (kaslali na ruska), tak iba 4 zo 100 sa nakazili coronou. Zamerne nehovorim covidom, kedze to nikto nevie presne.... Podobne je to vsade. Osobne poznam jednu osobu, ktoru Matovicovci testovali …More
Americka CDC zverejnila (to je vladna agentura, ktora sa zaobera zdravim ap.) ze zo 100 nakazenych coronou bolo 85 ludi (teda 85%), ktori nosili vzorne ruska vsade. Naproti tomu ti co ruska nikdy nenosili (kaslali na ruska), tak iba 4 zo 100 sa nakazili coronou. Zamerne nehovorim covidom, kedze to nikto nevie presne.... Podobne je to vsade. Osobne poznam jednu osobu, ktoru Matovicovci testovali a nasli ju akoze pozitivnu, hoci jej nic nie je a citi sa na 100% zdrava. V dosledku toho musi cucat 10 dni doma a potom si Matovic-test zopakovat....
Na test isla iba preto aby mohla vidiet novonaredene vnuca byvajuce v inom meste.
Samozrejme chripka uplne mizne zo sveta a ostava iba covidko
ľubica
o.Libor Halik : komentári na_: čo obsahujú Matovičove Covid testy
správa nemeckého lekára, ktorý si dal tu prácu a 800x zväčšil koniec tyčinky PCR testu a našiel na nej mikroskopické kovové súčiastky – protitŕne .V tesnej blízkosti, kam tyčinka pri testu naráža, sa nachádza hypofýza a pri odoberaní vzoriek a otáčaní tyčinkou v nose by tak mohlo dôjsť k zaveseniu kovových háčikov na sliznici …More
o.Libor Halik : komentári na_: čo obsahujú Matovičove Covid testy
správa nemeckého lekára, ktorý si dal tu prácu a 800x zväčšil koniec tyčinky PCR testu a našiel na nej mikroskopické kovové súčiastky – protitŕne .V tesnej blízkosti, kam tyčinka pri testu naráža, sa nachádza hypofýza a pri odoberaní vzoriek a otáčaní tyčinkou v nose by tak mohlo dôjsť k zaveseniu kovových háčikov na sliznici hlboko v hlave, na blane/ encefalická membrána /oddelujúcej mozog od dutiny nosnej .Tento lekár všetko konzultoval s dalšími odborníkmi a prišiel k záveru, že by sa mohlo jednat o zosilovače signálu 5G a kovové čiastočky by mohly plnit funkciu kovových mikročipů. To by znamenalo, že by ľudstvo prostredníctvom týchchto čipov mohlo byt pri plnom zapnutí vysielača generace 5G na 60 GHz (dosiaľ idú len na 2 až 4 GHz) podprahove ovládané sledované, prípadne by mohli byt výrazne zosilnené prejavy "nemoci covid-19", protože práva mnoho zasväcených odborníkov spojuje príznaky nákazy covidu-19: nedostatek kyslíku, ztuhnutie krve a prípadné embolie, so žiarením 5G.
Toto by mnohé vysvětlovalo:

Neustálé přeřeky Prymuly i Babiše, když hovořili o testování, ale podřekli se a místo testování řekli čipování. Z jejich projevu bylo znát, že je jejich přeřeky evidentně vyděsily, co to prozradili. Dále by to vysvětlilo nesmyslnou posedlost, s jakou autority globálně prosazují tento způsob testování všech lidi na přítomnost covid-19, přičemž testy jsou nedokonalé, zpochybněné velkým množstvím odborníků a lékařů, obrovsky nákladné, velmi zatěžují ekonomiky států a přitom nedokonale označují lidi za nemocné.
....a naprosto nechtějí přijmout krevní test. L: Kromě toho odmítla ministerstva zdravotnictví testy, které vyrobila MUDr. Peková a nabídla je všem státům ZDARMA.
Libor Halik
V komentáři na_: Co obsahují Matovičovy Covid testy
zpráva německého lékaře, který si dal tu práci a 800x zvětšil konec tyčinky PCR testu a našel na ní mikroskopické kovové součástky – protitrny. V těsné blízkosti, kam tyčinka při testu naráží, se nachází hypofýza a při odebírání vzorků a otáčení tyčinkou v nose by tak mohlo dojít k ulpívání kovových háčků na sliznici hluboko v hlavě, na bláně, …More
V komentáři na_: Co obsahují Matovičovy Covid testy
zpráva německého lékaře, který si dal tu práci a 800x zvětšil konec tyčinky PCR testu a našel na ní mikroskopické kovové součástky – protitrny. V těsné blízkosti, kam tyčinka při testu naráží, se nachází hypofýza a při odebírání vzorků a otáčení tyčinkou v nose by tak mohlo dojít k ulpívání kovových háčků na sliznici hluboko v hlavě, na bláně, oddělující mozek od dutiny nosní. Tento lékař vše konzultoval s dalšími odborníky a přišel k závěru, že by se mohlo jednat o zesilovače signálu 5G a kovové částečky by mohly plnit funkci kovových mikročipů. To by znamenalo, že by lidstvo prostřednictvím těchto čipů mohlo být při plném zapnutí vysílače generace 5G na 60 GHz (dosud jedou jen na 2 až 4 GHz) podprahově ovládáno, sledováno, případně by mohly být výrazně zesíleny projevy "nemoci covid-19", protože právě mnoho zasvěcených odborníků spojuje příznaky nákazy covidu-19: nedostatek kyslíku, ztuhnutí krve a případné embolie, se zářením 5G.
Toto by mnohé vysvětlovalo:
Neustálé přeřeky Prymuly i Babiše, když hovořili o testování, ale podřekli se a místo testování řekli čipování. Z jejich projevu bylo znát, že je jejich přeřeky evidentně vyděsily, co to prozradili. Dále by to vysvětlilo nesmyslnou posedlost, s jakou autority globálně prosazují tento způsob testování všech lidi na přítomnost covid-19, přičemž testy jsou nedokonalé, zpochybněné velkým množstvím odborníků a lékařů, obrovsky nákladné, velmi zatěžují ekonomiky států a přitom nedokonale označují lidi za nemocné.
....a naprosto nechtějí přijmout krevní test. L: Kromě toho odmítla ministerstva zdravotnictví testy, které vyrobila MUDr. Peková a nabídla je všem státům ZDARMA.
ľubica
.. d.otec Halík, poprosím originál z nemčiny nebo z angličtiny, odkial ste to čerpal, dakujem
MarekGš
Nevím jste si jisti, že je to tak jak se zde uvádí? Lidi jsou tak rozdělení. Jak může bůh dopustit, aby 5000000 lidí bylo očipováno, protože nemají sloup panny marie a jsou navěky ztracený. Není to absurdní? Jste si opravdu jisti, že je to tak?
Libor Halik
Já připouštím 50 % možnost, že je to takto zlé. Když si poslechnete celé kázání, je to tam. V Bibli v poslední knize sv. apoštola Jana, v Apokalypse je předpovězeno to zlo, že přijde. Na 50 % si myslím, že to na Slovensku je ta předpovězená tragédie. V budoucnu uvidíme na 100 %, jak to je.
Lu LU
Zdravím, Učim na cirkevnej škole. Všetkých učiteľov dobrovoľne - nasilu tlačili do celoplošného testovania. Snažila som sa svojim kolegom a vedeniu školy vysvetliť, prečo ja nepôjdem na testovanie. Jednoducho mi tu nesedia určité skutočnosti, nedáva mi logiku to vyžadovanie antigénových testov keď existuje aj krvný test atď. Krvný sa nerešpektuje. Pani riaditeľka je teraz proti mne, lebo iba ja …More
Zdravím, Učim na cirkevnej škole. Všetkých učiteľov dobrovoľne - nasilu tlačili do celoplošného testovania. Snažila som sa svojim kolegom a vedeniu školy vysvetliť, prečo ja nepôjdem na testovanie. Jednoducho mi tu nesedia určité skutočnosti, nedáva mi logiku to vyžadovanie antigénových testov keď existuje aj krvný test atď. Krvný sa nerešpektuje. Pani riaditeľka je teraz proti mne, lebo iba ja som nešla na testovanie. Pravdepodobne ma bude chcieť vyhodiť z práce. Ale ja ani tak nepôjdem na tieto testy. Nerozumiem tomu, že na cirkevnej škole nechápu že ja jednoducho mám právo na svoj názor. Je to veľmi ťažké, pretože som na strane lekárov, ktorí sa jasne vyjadrili, že antigénové testy sú nespoľahlivé atď. Veľmi veľa faktov hovorí neísť tam a plus nemám rada nátlak, lebo potom to znamená že je za tým niečo zlé. Vždy som bola v akomkoľvek kolektíve sama jediná s iným názorom takže som si na to už zvykla, ale napriek tomu že učíme dištančne po nás požadujú testy vraj ako znak zodpovednosti...................
Ja som zodpovedná preto na testovanie nepôjdem. Môžu sa postaviť aj na hlavu, radšej budem riskovať že stratím prácu a že mi možno ani právnik nepomôže ako keby som mala urobiť niečo, čo cítim že je zlé. Ale som smutná že zase som ostala sama. Kolektívne by sa to podarilo zachrániť ale sám človek ťažko zmôže niečo. Pritom by stačilo keby nikto nešiel na testy a vláda by pochopila že nemá šancu.
Lu LU
Celološne nasadiť neregistrované testy ktoré ani nezachytia inkubačnú dobu, to je aj z pohľadu vedy absurdné. Môj názor je zlepšovať celkovú imunitu človeka a tak bojovať s vírusom nie testy a vakcíny. Každopádne to ešte nieje stratené. Dúfam teda :))
Libor Halik
...Jelikož testy nemají registraci slovenského SÚKL a ani žádného jiného orgánu EU, potom je zde otázka, co se stane, pokud testy způsobí někomu škodu nebo újmu, a to buď na zdraví nebo na majetku či příjmu? Kdo ponese zodpovědnost? Pokud jsou některé testy kontaminované např. syntetickými vlákny v chomáčcích buničiny na špičkách špejlí, nebo jsou kontaminované testovací plošky či reaktivní …More
...Jelikož testy nemají registraci slovenského SÚKL a ani žádného jiného orgánu EU, potom je zde otázka, co se stane, pokud testy způsobí někomu škodu nebo újmu, a to buď na zdraví nebo na majetku či příjmu? Kdo ponese zodpovědnost? Pokud jsou některé testy kontaminované např. syntetickými vlákny v chomáčcích buničiny na špičkách špejlí, nebo jsou kontaminované testovací plošky či reaktivní roztok.
Potom může dojít k tomu, že lidé buď onemocní po kontaktu s alergenním materiálem v nosohltanu, anebo budou falešně označeni za pozitivní, ale druhý test např. u soukromé laboratoře zjistí, že antigenní test byl nepřesný, zmýlil se a osoba je negativní. Kdo ponese zodpovědnost za žaloby ze strany třeba podnikatelů, když se ukáže, že výrobce SD Biosensor žalovat nejde, protože nemá v EU vůbec registraci na své testy? Zodpovědnost tedy ponese SÚKL, že nezajistil ověření produktu a registraci? Anebo odpovědnost ponese vláda, která tyto nikde neregistrované testy nakoupila? Nebo zodpovědnost ponese WHO, že zařadil produkt na seznam nouzových výjimek?
Kdo ponese zodpovědnost za to, že testování více jak 5 milionů lidí bude provedeno testem, u kterého není známý držitel registračního rozhodnutí?
Toto jsou přesně otázky, které si zatím nikdo neklade, ale bude si je klást příští týden v pondělí, až se na Slovensku spustí řev a křik tisíců lidí, kteří budou hlásit, že po podstoupení testování je najednou bolí v krku, mají horečky, suchou sliznici, budou obviňovat lékaře, že je nakazili, nebo budou tvrdit, že se nakazili ve frontách na otestování. Slovenský ústav pro kontrolu léčiv od toho dá ruce pryč, protože antigenní test od SD Biosensor nemá od ŠÚKL povolení k použití na Slovensku, povolení nemá ani od jiného orgánu EU nebo jiné země Evropské unie, je to nechválený produkt na území EU, má pouze výjimku z povinnosti registrace od WHO, kterou se dokonce chlubí na svém nezabezpečeném webu, a to je celé. sdbiosensor.com/xe/promotionNews/19863
Výrobek má v EU pouze přiznanou značku CE, což ale není klinická registrace, ale pouze prohlášení o shodě komerčního výrobku. Tzv. CE Mark je značkou, že obsah komerčního balení a popis produktu na krabičce nebo balení odpovídá fakticky obsahu krabičky a podmínkám bezpečného provozu a prodeje v EU. Značka CE ale nehodnotí kvalitu a ani bezpečnost výrobku z medicínského hlediska. To řeší až klinická registrace produktu pověřeným úřadem. Označení CE proto nemá s registrací zdravotnického materiálu a léčiv nic společného. Každý registrovaný zdravotnický výrobek totiž musí mít v příbalovém letáku, obvykle na úplném konci, jasně a explicitně uvedeného Držitele registračního rozhodnutí. Jenže, v případě příbalového letáku k testům od SD Biosensor tato informace chybí. A chybí proto, že tyto testy žádnou klinickou registraci v EU nemají. Mají pouze výjimku od WHO.
AE News a zemavek.sk/…tny-ustav-pre-kontrolu-lieciv/
dalila
Niečo podobné som tvrdila že to nie sú normálne testy a tak, ale my sme hlúpi a nepočúvame svetských a cirkevných predstavených :(
Bratia a sestry
Nesmíme zapomenout, že antigenní testy od SD Biosensor pomohl subvencovat a zadotovat Bill Gates skrze svojí nadaci Bill & Melinda Gates Foundation, jak se uvádí přímo na oficiálním webu WHO [4].