Samson1
Vysílání na živo Pavel Zítek protestní průvod. facebook.com/…deos/d41d8cd9/792288471502770/
Roberto 55
Dr. Bukovsky by mohol byt v pohode hlavny hygienik a nie ten poslusny pretucnely nohsled Matovica.
Bukovsky sa vsak myli v tom, ze zakony sa porusuju iba na Slovensku lebo na celom svete v suvislosti s vymyslenou pandemiou je to podobne. Na Slovensku je to mozno az do oci bujuce, ale podobne je to aj v Kanade ci USA. Lokalni tajtrlici sa hraju na sudcu z filmu "Judge Dredd", ktory hovori o sebe ,…More
Dr. Bukovsky by mohol byt v pohode hlavny hygienik a nie ten poslusny pretucnely nohsled Matovica.
Bukovsky sa vsak myli v tom, ze zakony sa porusuju iba na Slovensku lebo na celom svete v suvislosti s vymyslenou pandemiou je to podobne. Na Slovensku je to mozno az do oci bujuce, ale podobne je to aj v Kanade ci USA. Lokalni tajtrlici sa hraju na sudcu z filmu "Judge Dredd", ktory hovori o sebe , ze je zakon...
Aj v Kanade cinska spionka-hlavna hygienicka, ja ju volam Heshe, kedze hlas a vyzor ma ako chlap, ale vystupuje ako zena...si robi co chce a meni rozhoddnutia ohladne scamdemie podla smeru vetra.
V USA zase uz odstaveny dr.Fauci, ktory v podstate presunul "vyskum" corona virusov do cinskeho Wuhanu a sa podiela na tomto hoaxe..
Ked uz pouzivame angl. slovo hoax sa vyslovuje nieco ako houx a nie hoax....reze to usi...
chovanak
Toto je ďalší, ktorý je až posadnutý bojom s Matovičom. Nepočul som že by nejak zásadne bojoval proti korupcii a zlým rozhodnutiam v minulom období, alebo sa všetko pokazilo iba v tomto polroku ?
apredsasatoci
Bukovský je MUDr. Čomu nerozumiete?
chovanak
Ja tomu rozumiem - hovorím o zdravotníctve
apredsasatoci
Napr. páni MUDr. Jarcuska, Krcmery sú napojený na 3 farmaceutické spoločnosti. Tomu sa hovorí: SVOJE ZAUJIMY!
Čomu nerozumiete?
johanika
Chovanak, už prestaňte s bojom proti korupcii. nechápete, resp. ešte ste si to nevšimli, že tí, čo najviac bojujú proti korupcii slovami, skutkami najviac kradnú a korumpujú?
Ružena
chovanak poznáš porekadlo: "Keď nejde o život nejde o nič.!" Ale tu ide životy 🥶 , tak kašlať na prachy! Už chápeš?
TerezaK
chovanak
Opýtajte sa lekárov na COVID oddeleniach či testovanie nemalo význam
apredsasatoci
Nesmú hovoriť Pravdu. Vyhodili by ich.
chovanak
Nezmysel
apredsasatoci
Máš aj dôkazy na svoje tvrdenie, alebo si len tak taras?!
chovanak
Mám tam z rodiny zdravotníkov
TerezaK
promiňte, a pracují pro peníze nebo pro zdraví lidu?
Svätý Malachiáš(prorok)
Väčšinou na tomto svete skazenom sa pracuje kvôli peniazom čiže byznis,ale nie pre zdravie ľudí a aj pre strach,že ľudia prídu o robotu a príjem,ale pravdu nepovedia.
TerezaK
Satan nás dohnal do této pasti, tím, že lidem nejprve vzal půdu a přirozený zdroj obživy ze země z přírody, vlastních rukou. A donutil nás to, co bychom měli, a od Pána Boha jsme měli přímo, z přírody, si svou obživu a tyto věci vyměňovat přes tyto směšné papírky. Díky pravé víře, se můžeme i v tomto stát více duchovními nebo tomu člověk může propadnout. Musí to být zápas, se z této sítě vymanit,…More
Satan nás dohnal do této pasti, tím, že lidem nejprve vzal půdu a přirozený zdroj obživy ze země z přírody, vlastních rukou. A donutil nás to, co bychom měli, a od Pána Boha jsme měli přímo, z přírody, si svou obživu a tyto věci vyměňovat přes tyto směšné papírky. Díky pravé víře, se můžeme i v tomto stát více duchovními nebo tomu člověk může propadnout. Musí to být zápas, se z této sítě vymanit, ale věřím, že to jde.
Bratia a sestry
Aktivity prof. Krčméryho sponzorujú farmaceutické firmy a výrobcovia vakcín
infovojna.sk/…icke-firmy-a-vyrobcovia-vakcin
chovanak
No je to zločinec, zločinci väčšinou nasadzujú svoje životy pri pandémiách.