Clicks3.3K
ona
18
Przesłanie Ks. Dominika Chmielewskiego w dobie epidemii. SŁUCHAJCIE I ROZPOWSZECHNIAJCIE !!!!More
Przesłanie Ks. Dominika Chmielewskiego w dobie epidemii.

SŁUCHAJCIE I ROZPOWSZECHNIAJCIE !!!!
Marlena Swojak shares this
1
Przeslanie ks.Dominika Chmielowskiego o epidemii
TomaszBiał
Miłosierdzie - 1447oraz 1448 dzienniczek siostry Faustyny .Ostatni cytat O biedni którzy nie korzystają z tego cudu miłosierdzia Bożego na darmo będziecie wołać ale będzie już za poźno.
Trzy rzeczy spowiedź z wiarą pokuta eucharystia=MILOSIERDZIE
TomaszBiał
A kapłani powinni odprawiac mszę pokutne 24 godziny na dobę przepraszając Boga aż do puki anioł nie schowa miecza i zaraza nie ustąpi.
TomaszBiał
Sodoma i Gomora, Potop , wyniusl plagi Egipskie to zrobił Bóg nasz Bóg . On jest Święty a ludzie go obrazaja grzechem . Ja decyduje o życiu ja nie Bóg mówi mu człowiek prosto w twarz ja jestem bogiem . Dokonując aborcji sięgasz po jabłko Ewo dajesz je jeść Adamowi . Z dziesięcioro przykazań ludzie sobie zrobili spółkę z.o.o. Co im pasuje to wybierają . A teraz mówi się o miłosiernym Bogu kpina …More
Sodoma i Gomora, Potop , wyniusl plagi Egipskie to zrobił Bóg nasz Bóg . On jest Święty a ludzie go obrazaja grzechem . Ja decyduje o życiu ja nie Bóg mówi mu człowiek prosto w twarz ja jestem bogiem . Dokonując aborcji sięgasz po jabłko Ewo dajesz je jeść Adamowi . Z dziesięcioro przykazań ludzie sobie zrobili spółkę z.o.o. Co im pasuje to wybierają . A teraz mówi się o miłosiernym Bogu kpina to jawna kpina z Boga . Kto nie wierzy kapłani
TomaszBiał
To nie kara to delikatna zapowiedź tego co nas czeka . Nie ma co liczyć na miłosierdzie Boga teraz zostaje nam tylko POKUTA anioł w 3 tajemnicy wskazał drogę .
ona
pandemia strachu, ujawniła poziom naszej wiary- ks.Dominik Chmielewski
ona
Prorocze słowa

,,Z dzisiejszego kryzysu wyłoni się Kościół, który straci wiele. Stanie się nieliczny i będzie musiał rozpocząć na nowo, mniej więcej od początków. Nie będzie już więcej w stanie mieszkać w budynkach, które zbudował w czasach dostatku.
Wraz ze zmniejszeniem się liczby swoich wiernych, utraci także większą część przywilejów społecznych. Rozpocznie na nowo od małych grup, od ruchów …More
Prorocze słowa

,,Z dzisiejszego kryzysu wyłoni się Kościół, który straci wiele. Stanie się nieliczny i będzie musiał rozpocząć na nowo, mniej więcej od początków. Nie będzie już więcej w stanie mieszkać w budynkach, które zbudował w czasach dostatku.
Wraz ze zmniejszeniem się liczby swoich wiernych, utraci także większą część przywilejów społecznych. Rozpocznie na nowo od małych grup, od ruchów i od mniejszości, która na nowo postawi Wiarę w centrum doświadczenia.

Będzie Kościołem bardziej duchowym, który nie przypisze sobie mandatu politycznego, flirtując raz z lewicą a raz z prawicą. Będzie ubogi i stanie się Kościołem ubogich.

Wtedy ludzie zobaczą tą małą trzódkę wierzących jako coś kompletnie nowego: odkryją ją jako nadzieję dla nich, odpowiedź, której zawsze w tajemnicy szukali".

- Joseph Ratzinger, wypowiedź z 24 grudnia 1969 roku, na zakończenie cyklu wykładów radiowych w rozgłośni Hessian Rundfunk.
2 more comments from ona
ona
cała wersja : www.youtube.com/watch
ona
PROSZĘ POSŁUCHAJCIE !!!!!!!!!