dyk
Tento kňaz bol vylúčený z rádu a preto nesmel slúžiť omše. Nevedel si vážiť to, že ho saleziáni ešte nechali u seba bývať a v izbe si vyrábal svoje oltáriky a navyše hral divadlo pred nimi.
ekans
ty si magor modernistický
Detektiv
bratr vydá na soud bratra
Coburg
bez komentára... A takto sa budeme udávať jeden druhého.
agnesino
Nepochopím vás, čo stále komentujete že nie je poslušný...a čomu, komu? Bergogliovi čo rozvracia základy cirkvi od koreňa? Starí kňazi prisahali vernosť Bohu a nie osobe ako je to dnes, preto ich srdce a myseľ vedie tam kde jej pravda, ktorá sa nakoniec aj vám všetkým príslušným ukáže a posledný pápež zjednotí tento opovrhnuty prenasledovaný zbytok, ktorý bude Pána sláviť v duchu a v pravde. …More
Nepochopím vás, čo stále komentujete že nie je poslušný...a čomu, komu? Bergogliovi čo rozvracia základy cirkvi od koreňa? Starí kňazi prisahali vernosť Bohu a nie osobe ako je to dnes, preto ich srdce a myseľ vedie tam kde jej pravda, ktorá sa nakoniec aj vám všetkým príslušným ukáže a posledný pápež zjednotí tento opovrhnuty prenasledovaný zbytok, ktorý bude Pána sláviť v duchu a v pravde. Cirkev už z najväčšou pravdepodobnosťou neprežije v znesvatenych chrámoch sveta s kňazmi, ktorý poslúchli moc sveta viac ako svojho Boha! To si kedy začnete uvedomovať??? Cirkev bude roztrúsená po domoch, a iných miestach a prenaledovana presne ako tento verný kňaz Bohu a nie moci!!! Ako vám hovorí satanistka Madona Wake Up, dokonca v tom klipe o chorobe vám aj všetko ukazala, otočený kostol ktorý mala pod nohami a prenasledovanie cirkvi. Čo si myslite, že príde aj na SK za zavreté chrámy, za používanie všetkých antikristovycg symbolov...to že blázon ako Matovič dostáva väčšiu moc a všetci okolo neho konajú nezmyselne, vidíte sami ako dokáže vyčíňať počasie...si myslite, že to zlomite a premodlite tí šiesti svojou poslusnostou v znesvatenych chrámoch???
apredsasatoci
A čo nechápeš? Vrana k bráne sada. Duch toho istého ducha si hľadá.
Len prezrádzajú pseudokrestania kto je ich Pánom.
Anna Krátka
Pravda je možno pre nás zatiaľ skrytá.
Nevieme,čo sa v skutočnosti stalo,ani prečo.
Saleziánov dobre poznám zo Slovenska.
Muselo ísť snáď aj o niečo,čo zostalo nevypovedané.
Veď suspendovať kňaza nejde len tak.
Nepočuli sme druhú stranu.
V každom prípade sa je treba modliť za toho kňaza aj za tých,ktorí volali políciu.

Pane,buď k nám milosrdný a odpusť nám!
ľubica
Kněz nedodržuje omezení, která jsou kvůli koronaviru a nepoužívá masku. Proto, v duchu milosrdenství, Saleziáni zavolali policii.
-----------------------------------------------
Policajti by nemali šancu ich nájsť! Aké odporné, keď Judášmi sú saleziáni, ktori polišov zavolali!!
Svätý Malachiáš(prorok)
To je úplne choré,že vlastní a oni si hovoria kresťania. Hlavné,že oni samotní nemali ani jeden rúško. Odpadlíci a zradcovia !!!
miloš pavel
je to řádový kněz tak musí poslouchat,sv pia z pietrlalčiny pronásledovali vysocí úředníci vatikánu a musel se ve všem podrobit, pokud není biskup tak musí poslouchat představené
ľubica
akí ste hlúpi, čo píšete o poslušnosti!!! ved saleziáni zavolali na neho policiu!!! Na kolegu! zato že sa s troma babkami modlil ruženec a mával tradičnú liturgiu! To je čo prosím vás? To je OK??? zavolať na svojho kolegu políciu... to je poslušnosť? komu satanovi! len tomu!pozrite si originál , ta omša bola streamovana...youtube.com/watch?v=wFkWVrS-kYA
Vlasta Matejova
Nepochopiteľné, keď už svoji zrádzajú svojich. Čo príde ďalej?
miloš pavel
pia z pietralčiny odposlouchal vlastní řád na pokyn úředníku z vatikánu zakázali mu mše a on poslechl, tento kněz neposlouchá nic
Pavol Iring
pan Miloš súhlasím čo bsa týka p. Pia, ale nemáme dostatok informácií, aby sme mohli tvrdiť ,, neposlúcha nič,,. Nevieme aká je tam situácia. Bez ohľadu na to, či pri slávení najsv obety bol alebo nebol poslušný predstaveným, to predsa nerieši polícia a už vobec nie, že človeka nesú ako vrece zemiakov. Jeho poslušnosť nehodnoťme, video nie je o tom.
ekans
dyk
Tradičnú?! To je už minulosť. Je tu sv. Omša, ktorú schválilo toľko Pápežov, že nie je dôvod ju oprašovať.
ekans
debile
Caesar
je tu sprotestantizovaný vymysel slobodomurára Bugniniho..... ktoru nasilu vnutil Montini!
apredsasatoci
Ešte nedavno udávali a prenasledovali kresťanov komunisti.
Teraz udávajú kresťanov kresťania.
Tomu hovorím pokrok!
ľubica
knaza udali vlastni kolegovia!!!
jezofiko
A kvoli nemu sa môžu nakaziť. Neviem ako to tam bolo,ale tak ako to oni opisujú tak otec Woznicky sa vzoprel poslušnosti. A to už bolo druhykrát.
apredsasatoci
A koho máme poslúchať? Človeka, či Boha?