Clicks1
NewsLetters

Чи архиєпископ Граубнер буде захищати чеських дітей?

Шановний архиєпископе Яне!

З твоїх публічних виступів відомо, що Ти виступав не лише за правовірне вчення Церкви, але й за сім’ю. Сьогодні чеські діти опинилися у дуже критичній ситуації. З одного боку, під загрозою їхнє право на освіту, а що гірше ‒ їм загрожує обов’язкова вакцинація. Ти, як архиєпископ і голова ЧЄК (Чеської єпископської конференції), маєш моральний обов’язок в цей момент виступити, як правдивий Христовий пастир, на захист прав чеських дітей та їхніх батьків.

Звичайно, ти знаєш, що адвокат Я.З. Гамплова підготувала ґрунтовний юридичний аналіз розпорядження Міністерства освіти про обов’язкове тестування неповнолітніх школярів. Розпорядження порушує аж 10 чеських законів, міжнародні конвенції та Хартію прав людини! А що гірше ‒ Європейський суд виніс переломний та жахаючий вердикт, який цілком реально може призвести до запровадження обов’язкової вакцинації всіх дітей та дорослих в ЄС!

Ти сам розумієш, що діти, які стали жертвою зловмисного порушення закону, в цій боротьбі безсильні, а це стосується і кожного християнина. Однак Ти, як церковний авторитет, маєш можливості, а водночас і обов’язок совісті, звернутися до Міністерства освіти з чітким протестом та конкретною вимогою ‒ в повній мірі забезпечувати конституційне право на освіту для всіх дітей. Ні в якому разі це право не може обумовлюватися постійним тестуванням. До того ж, справжні експерти його повністю засудили. Адже тут не йдеться про питання охорони здоров’я, а про порушення моральних принципів та зловживання політичною владою.

Декілька чеських батьків подали позов стосовно вакцин у Європейський суд. Честь їм! Але їхні зусилля потребують підтримки морального авторитету Церкви. Тому зроби і другий крок та звернися з протестом у Європейський суд. Попроси також Ватикан подати клопотання у цій справі. Усвідом, що ти зобов’язаний перед Богом, Церквою та народом чітко виступити в цій критичній ситуації, навіть ціною того, що тебе будуть переслідувати. Так виконаєш завдання справжнього Христового пастиря. Бог дає тобі цей шанс. Якщо його втратиш, матимеш на сумлінні наступні протизаконні розпорядження Міністерства. Вони вже стосуватимуться того, що діти стануть частиною експерименту з небезпечною вакциною. Чесні фахівці перестерігають, що мРНК-вакцина безповоротно змінює людський геном, що є злочином проти людства. До того ж, вона є частиною процесу чіпування, яке позбавляє людину усіх свобод. Вакцина містить тканину, заживо вирвану з ненароджених дітей перед їхнім умисним убивством, а це вже сатанізм. Ця вакцина також є частиною геноцидної редукції людства.

Шановний архиєпископе Яне! Від твоїх двох рішучих кроків залежить життя і спасіння багатьох дітей, а також спасіння твоєї безсмертної душі. Бог хоче від Тебе цих рішучих кроків!

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату


13.04.2021

Примітка: Що стосується папського авторитету, то якщо папа проголошує речі, які суперечать очевидній правді та совісті, то ніхто не сміє слухатися його. В теперішній час це стосується Бергольєвої злочинної пропаганди мРНК-вакцини. Крім того, кожен теолог знає, що через єресі, у які відпав Франциск Бергольйо, він накликав на себе анатему ‒ виключення з Церкви згідно з Гал. 1,8-9 ‒ а, отже, він є недійсним папою.

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП


list-manage.com/subscribe?u=bed9f40cf4da3e3582e1ecefc&id=c8496b93c