Clicks1.7K
Dr Piotr Witczak - Zagrożenia związane z zasłanianiem ust i nosa - Covid19 "Przerwijmy milczenie" youtube.com/watch?v=kcKsmCUiVjkMore
Dr Piotr Witczak - Zagrożenia związane z zasłanianiem ust i nosa - Covid19 "Przerwijmy milczenie"
youtube.com/watch?v=kcKsmCUiVjk
V.R.S.
"Z filmu Egzorcyzmy Anneliese Michel wiemy, że Judasz jest w piekle"
---
Osobliwe są źródła posoborowych wierzeń.
Bos016
Posoborowe absurdy
Długotrwałe zasłanianie ust to nie tylko siedlisko bakterii na maseczce, ale też zatrucie krwi + niedotlenienie mózgu + odwodnienie NA 100 % ALZHEIMER, DEMENCJA. Dokładnie z nas chcą zrobić chodzące zombi tak jak w tym jakże aktualnym satanistycznym obrzędzie z 2016 r, zapowiadającego pandemię i zniewolenie ludzkości oraz oddany chłod szatanowi. Satanistyczne rytuały na otwarciu tunelu Gotthard …More
Długotrwałe zasłanianie ust to nie tylko siedlisko bakterii na maseczce, ale też zatrucie krwi + niedotlenienie mózgu + odwodnienie NA 100 % ALZHEIMER, DEMENCJA. Dokładnie z nas chcą zrobić chodzące zombi tak jak w tym jakże aktualnym satanistycznym obrzędzie z 2016 r, zapowiadającego pandemię i zniewolenie ludzkości oraz oddany chłod szatanowi. Satanistyczne rytuały na otwarciu tunelu Gotthard - relacja.
Weronika....S
Maski to element depopulacji, wyduszanie ludzi na raty. Poza tym w płucach i mózgu zachodzą zmiany pod wpływem masek, które ci dranie potem uważają za kowidowe.
Weronika....S
Kulczyk udzielał się w budowie Świątyni Miłosierdzia Bożego. Pracował dla Boga, a teraz raczej dla wrogów Pana Boga.
trio plus
Wiemy kim jest Kulczyk i jakiej narodowości. Ciężko posądzać jego O szczodroduszność. Od razu zachodzi pytanie o co chodzi, w kręgu tych ludzi nie ma przypadku.
jac505
Ostatnia wypowiedź Billa - bramy piekielne - Gates'a o jego niezadowoleniu, że pandemia zmniejszyła emisję gazów cieplarnianych tylko o 10% świadczy o ZAPLANOWANIU tej epidemii w kierunku walki z rzekomym ociepleniem klimatu !!! Panie Jezu przyjdź !
Posoborowe absurdy
Właśnie to jest też powód noszenia maseczek. Nie tylko Bill Gates o tym mówił, ale oficjalnie mówił mason książę Filip, Żydo, masoni- sataniści uroili sobie w głowach, że to ludzie są przyczyną ocieplenia. Wczoraj diabeł wziął do piekła Filipka, O jednego masona będzie mniej na świecie
jac505
Nie wiemy jednak na 100% czy rzucił się w piekło jak ujrzał swoje życie Oczami Jezusa. To nie jest pewne. Może był tym, który w ostatniej chwili zawołał do Boga o ratunek ? Pozdr.
Posoborowe absurdy
Przecież książę Filip BYŁ MASONEM 33 STOPNIA. I w dodatku się tym szczycił. Był najwyższym "kapłanem" w Brytyjskiej Masonerii, W 2013 r. obchodził 60 lat bycia członkiem tej szatańskiej organizacji.
Więc nie bądź bardziej miłosierny od samego Pana Jezusa. Jest w piekle u swego "boga - architekta wszechświata"
jac505
Jeżeli oddał się całkowicie pod władanie szatana to musiał nienawidzieć Boga i Jezusa. MImo tego wszystkiego ja jednak nie jestem pewien jaki zapadł na niego wyrok i gdzie skończył. Nikomu nie można życzyć piekła. Pozdr.
Posoborowe absurdy
Oto podejście modernisty. Nie zdziwię się że będziesz tak mówił o Judaszu. Może byś usprawiedliwił same diabły, że może i one się nawrócą.
Po drugie nikt nie życzy nikomu piekła. Ale są ludzie, którzy świadomie go wybierają. Takim był właśnie książę Filip, który głośno mówił też o depopulacji ludności świata.
jac505
Spokojnie, nie jestem modernistą ale przeciwnikiem zmian w Kościele i staram się trzeźwo myśleć. Z filmu Egzorcyzmy Anneliese Michel wiemy, że Judasz jest w piekle. Ale wystarczy poczytać Ewangelię jak skończył Judasz, który miał szansę na zbawienie ale jego sumienie było tak bardzo obciążone zdradą, że diabły zamknęły, odebrały mu wiarę w przebaczenie. Pozdr.
Posoborowe absurdy
JUDASZ w Watykanie. Uważaj na proroków FAŁSZYWEGO miłosierdzia! || Ja, katolik - youtube.com/watch?v=j2yJx4jZ4C4
jac505
Czytam książkę Alan'a Ames'a Oczami Jezusa. Już na początku Pan Jezus mówi, opisuje Judasza i mimo tego co widział, pokazuje jego bezwzględne ziemskie myślenie kategoriami materialnymi. A kto ich dzisiaj nie ma ? Można by powiedzieć, że wszyscy jesteśmy podobni do Judasza po tym względem, goniąc za pieniądzem, tylko brakuje zdrady. Ale ta próba jest przed nami. Nie mam zamiaru rehabilitować …More
Czytam książkę Alan'a Ames'a Oczami Jezusa. Już na początku Pan Jezus mówi, opisuje Judasza i mimo tego co widział, pokazuje jego bezwzględne ziemskie myślenie kategoriami materialnymi. A kto ich dzisiaj nie ma ? Można by powiedzieć, że wszyscy jesteśmy podobni do Judasza po tym względem, goniąc za pieniądzem, tylko brakuje zdrady. Ale ta próba jest przed nami. Nie mam zamiaru rehabilitować Judasza ale warto zrozumieć jego postawę, bo jak napisałem nasza jest mu bardzo bliska. Wystarczy że nam zabraknie pieniędzy i już tracimy wiarę w Boga. Z tego co wiem to arcy-kapłani i faryzeusze mają być rehablilitowani w Watykanie i usprawiedliwieni ze swojego sądu nad Jezusem. Pozdrawiam