CÓRKA MARYI
211.1K

Bóg Ojciec: Wkrótce Mój Syn zostanie wysłany, aby odsłonić prawdę o stworzeniu ludzkości

God the Father: Soon, My Son will be sent to unveil the Truth of the Creation of humanity KSIĘGA PRAWDY czwartek, 18 października 2012 roku, godz. 18.00 Moja najdroższa córko, bliski jest czas, abym …More
God the Father: Soon, My Son will be sent to unveil the Truth of the Creation of humanity
KSIĘGA PRAWDY
czwartek, 18 października 2012 roku, godz. 18.00
Moja najdroższa córko, bliski jest czas, abym ponownie wysłał Mojego jedynego Syna, Jezusa Chrystusa, by zebrał wszystkie Moje dzieci w Moim Sercu. Moje Serce, źródło wszelkiego życia, otworzy się, aby zgromadzić w jedno wszystkie Moje dzieci. Moja obietnica, aby ocalić wszystkie Moje maleństwa, jest prawie wypełniona.
Moim największym pragnieniem jest ukazać się każdej osobie, także tym, którzy nie rozumieją, dlaczego i w jaki sposób zostali stworzeni Moją Ręką.
Wkrótce Mój Syn zostanie wysłany, by odsłonić prawdę o stworzeniu ludzkości. Przygotowania do tego dnia trwały tak wiele dziesięcioleci. Nie mógł nastąpić do tej pory, bo strata tak wielu Moich dzieci byłaby zbyt wielka. Wkrótce Moim dzieciom zostanie ukazana prawda o ich stworzeniu, ich istnieniu i o nieśmiertelności ich dusz.
Podczas gdy w wielu duszach to wydarzenie wytworzy …More
CÓRKA MARYI
"Przychodzę przez Mojego Syna, aby zabrać was do Mojego Nowego Królestwa na ziemi. To jest Dziedzictwo, które obiecałem Mojemu Synowi. To jest Moja obietnica dla wszystkich Moich dzieci. Czas na te wielkie cuda bardzo się przybliża...."