lv.news
58

VISI meli: Francisks bija "šokēts" par 215 neesošiem līķiem

Oligarhu mediju aktīvisti 2021. gada vasarā tika apsūdzēti par "pazudušiem", "slepkavotiem" un "slepus apglabātiem" bērniem katoļu skolās Kanādā.

Tas izraisīja ļaunprātīgas dedzināšanas uzbrukumus katoļu baznīcām valstī. Kanādas premjerministrs Džastins Trudo apstiprināja viltus ziņas. Kanāda nolaida karogus uz visām valdības ēkām. Amnesty International, kas iestājas par bērnu nogalināšanu, pieprasīja saukt pie atbildības atbildīgos par Kamlūpsā "atrastajām mirstīgajām atliekām". Francisks pauda sāpes par "šokējošo 215 bērnu mirstīgo atlieku atklājumu Kanādā" Kamlūpsā .

Septiņus mēnešus vēlāk vēsturnieks Žaks Rujards izjauca melu tīklu. Rakstot vietnē DorchesterReview.ca (11. janvāris), viņš uzsvēra, ka "neviens ķermenis" ir atrasts ārpus parastas kapsētas Kamlūpas indiāņu dzīvojamajā skolā, kur sākās ažiotāža.

Melu kampaņa sākās ar pazemes radaru rezultātiem, kas tika interpretēti kā "līķi", lai gan tie bija koku saknes, metāls un akmeņi. Parastās kapsētas tika apzīmētas kā "masu kapi".

Rujards atklāja, ka no 1915. līdz 1964. gadam Kamlūpas dzīvojamajā skolā gājis bojā 51 bērns. 35 no viņiem joprojām ir dokumenti, kas pierāda, ka viņi mira no slimības vai nelaimes gadījumiem.

Vēsturnieka secinājums "Iedomāti stāsti un emocijas ir atsvērušas tiekšanos pēc patiesības." Acīmredzot, viltus ir veicinājuši gļēvi Vatikāna II bīskapi, kuri kārtējo reizi pat nedomāja iestāties par patiesība.

#newsWgqjukzzxt