Clicks946
pl.news
3

Na pomoc oligarchom: homoseksualny biskup walczy z prawami rodziców

Biskup Parramatty (Australia), Vincent Long (59), przewodzi opozycji przeciwko projektowi ustawy w Nowej Południowej Walii mającej na celu zapobieganie indoktrynacji dzieci szkolnych propagandą "płynności płci".

Long nazywa siebie ofiarą homoseksualnego wykorzystywania, gdy był dorosły, i jest pro-Gaystapowcem. Projekt ustawy broniącej praw człowieka rodziców nosi nazwę "Education Legislation Amendment". Nakazuje ona również, aby szkoły informowały rodziców o swoim nauczaniu na temat płci i seksualności.

Zarówno arcybiskup Sydney Anthony Fisher, jak i Catholic Schools New South Wales, organizacja reprezentująca wszystkie 600 szkół katolickich w stanie, popierają ustawę.

Long insynuuje, że ustawa, która promuje szacunek dla ludzkiej godności rodziców jest przeciwna "szacunkowi dla ludzkiej godności wszystkich" [rodziców?], i że dzieci, które twierdzą, że są "homoseksualne" mogą być "molestowane" – podczas gdy to krytycy homoseksualnej propagandy są zaciekle prześladowani przez reżim.

Grafika: Vincent Long Van Nguyen, #newsSwskwfzpxk
Naucz mnie pokory
Masoński sodomita a nie żaden biskup.Kolejny specjalista do spraw rozbiórki Kościoła katolickiego.
Orędzia
Ostrzeżenie Maryji przed pasterzami w wilczych skórach Orędzie na Niedzielę DOBREGO PASTERZA Trevignano Romano, niektórzy, kt…