Edward7
21.5K

Pro-Bergoglio media walczą z Papieżem Benedyktem XVI

Andrea Cionci
I nalegają. Ale robią to w tak prymitywny i niezdarny sposób, że medialno-sądowy atak, promowany - przypadkowo - przez arcywroga papieża Benedykta, supermodernistycznego kardynała Marxa, obraca się przeciwko Bergoglianom. W rzeczywistości, głosy oburzenia podniosły się z wielu części katolickiego świata, którzy również w dobrej wierze nadal uważa Bergoglio za prawowitego papieża.

„Wyrzucają Ratzingera z Watykanu”; „Dlaczego nikt nie broni Benedykta?”; Wstyd w Watykanie; przyjacielski ogień przeciwko Ratzingerowi ”itd.

Zarzut jest nie naturalny, zarówno z powodu bezcelowego i nierozważnego ataku na 94-letniego mężczyznę, jak i dlatego, że wszyscy wiedzą, że Ratzinger był najbardziej oddanym duchownym, biorąc pod uwagę jego rolę jako kardynała i – wciąż aktualnego – papieża , aby przeciwdziałać pladze nadużyć. Nawet Bergoglio przyznał to kilka lat temu, w tym filmie tutaj .

A teraz dlaczego samozwańczy "papież Franciszek" nie wyrzeknie ani słowa w obronie swojego "mądrego dziadka", jak go ironicznie określił w wywiadzie kilka lat temu?

W istocie, Bergoglio brutalnie depcze po piętach, demagogicznie powołując się na "sprawiedliwość dla ofiar nadużyć", tych samych ofiar, których on, jako arcybiskup Buenos Aires, nie chciał przyjąć, co udowodnił film dokumentalny "Kod milczenia".

Te same ofiary, które w 4-tomowym memoriale „Studium sprawy Grassiego”, na zlecenie Bergoglio (tak jest napisane w tekście), aby zachęcić argentyński wymiar sprawiedliwości do uniewinnienia księdza pedofila Julio Césara Grassiego, zostały oskarżone o zmyślenie wszystkiego, by postawić ich pod pręgierzem jako kłamców..

Zmiana rytmu i niespójności są tak ewidentne, że naprawdę trudno zrozumieć, dlaczego Watykan tego nie zauważa. Ale kto zarządza tymi operacjami? Czy nie mają „lekarza od spinów”? W rzeczywistości doszło do nowej katastrofy wraz z ogłoszeniem zbliżającego się podobnego śledztwa również we Włoszech, aby spróbować uderzyć w Ratzingera również ze strony włoskiej. Dlaczego w tym momencie nie promować śledztwa również W ARGENTYNIE?

Cel całej operacji jest jasny: zdyskredytować zarówno prawdziwego papieża Benedykta XVI, jak i delegitymizować go w oczach świata, aby uzasadnić zamach stanu Watykanu emocjonalno-medialnym podłożem, zgodnie z typowym dla "modus operandi" Bergoglio . Wystarczy przypomnieć sobie FARSĘ z wizyty w sklepie płytowym kilka dni temu, wyreżyserowaną z pomocą fotografa Javiera Brocala, który zawsze uważnie go śledził. Chcieli powtórzyć, obrażając inteligencję 1000 milionów i 285 milionów ludzi, że spotkanie między nimi było przypadkowe, ale dzięki pomocy matematyka obliczyliśmy, że prawdopodobieństwo wynosi 0,000000062%.

Operacja wymierzona w prawdziwego papieża Benedykta miała jednak tę zaletę, że wykopała kolejne dziesiątki metrów w rowie, który już dzieli dwa kościoły, ten prawdziwy, od fałszywego. Zwrócił uwagę na "emerytowanego" papieża, którego nazywa się tak nie dlatego, że jest poprzednim papieżem, ale dlatego, że jest jedynym, który „zasługuje” na papiestwo, jedynym, który ma prawo, jak od łacińskiego czasownika „emereus”. ”.

Okrutne i niekonsekwentne pobicie przez media Benedykta wzbudziło wielką sympatię dla starego człowieka, prawdziwego papieża, który wydawał się zapomniany, a który teraz jawi się dokładnie takim, jakim jest: ofiarą uzurpacji. Ta uwaga mediów wkrótce pozwoli opinii publicznej, emocjonalnie przypomnianej o papieżu Ratzingerze, racjonalnie zagłębić się w fakt, że Benedykt XVI nigdy nie abdykował, ale raczej wycofał się z powodu utrudnionej (przejętej przez masonerie dopow,) stolicy (kanon 412), zapewniając, że Bergoglio został antypapieżem, i że wszyscy moderniści są jednakowo podzieleni. W rzeczywistości logika nie wybacza: w głębi ludzkich umysłów kwitnie już uzasadniona wątpliwość: ale skąd ta wściekłość na 94-letniego papieża Benedykta? Co jest pod spodem?

Aby przeczytać wszystkie badania, które pokazują, że prawdziwym Papieżem jest tylko Benedykt XVI, kliknij tutaj i przeczytaj do końca, zwłaszcza rozdziały 1,2,5.

W sprawie raportów napisz na adres: codiceratzinger@libero.it Dai pro Bergoglio pestaggio mediatico su Ratzinger, il vero papa Benedetto XVI: un boomerang per il sedicente papa Francesco

Papież Benedykt XVI, więzień Watykanu
Profesor prawa; o prawdziwym Papieżu

Benedykt XVI; Masoneria jest największym zagrożeniem dla Kościoła
„Obalenie” Papieża Benedykta XVI - elementem „wiosny narodów”, maile wikileaks
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Cel całej operacji jest jasny: zdyskredytować zarówno prawdziwego papieża Benedykta XVI, jak i delegitymizować go w oczach świata, aby uzasadnić zamach stanu Watykanu emocjonalno-medialnym podłożem, zgodnie z typowym dla "modus operandi" Bergoglio . Wystarczy przypomnieć sobie FARSĘ z wizyty w sklepie płytowym kilka dni temu, wyreżyserowaną z pomocą fotografa Javiera Brocala, który zawsze …More
,,Cel całej operacji jest jasny: zdyskredytować zarówno prawdziwego papieża Benedykta XVI, jak i delegitymizować go w oczach świata, aby uzasadnić zamach stanu Watykanu emocjonalno-medialnym podłożem, zgodnie z typowym dla "modus operandi" Bergoglio . Wystarczy przypomnieć sobie FARSĘ z wizyty w sklepie płytowym kilka dni temu, wyreżyserowaną z pomocą fotografa Javiera Brocala, który zawsze uważnie go śledził. Chcieli powtórzyć, obrażając inteligencję 1000 milionów i 285 milionów ludzi, że spotkanie między nimi było przypadkowe, ale dzięki pomocy matematyka obliczyliśmy, że prawdopodobieństwo wynosi 0,000000062%.''
Jota-jotka
,,Okrutne i niekonsekwentne pobicie przez media Benedykta wzbudziło wielką sympatię dla starego człowieka, prawdziwego papieża, który wydawał się zapomniany, a który teraz jawi się dokładnie takim, jakim jest: ofiarą uzurpacji.
Ta uwaga mediów wkrótce pozwoli opinii publicznej, emocjonalnie przypomnianej o papieżu Ratzingerze, racjonalnie zagłębić się w fakt, że Benedykt XVI nigdy nie abdykował,…More
,,Okrutne i niekonsekwentne pobicie przez media Benedykta wzbudziło wielką sympatię dla starego człowieka, prawdziwego papieża, który wydawał się zapomniany, a który teraz jawi się dokładnie takim, jakim jest: ofiarą uzurpacji.
Ta uwaga mediów wkrótce pozwoli opinii publicznej, emocjonalnie przypomnianej o papieżu Ratzingerze, racjonalnie zagłębić się w fakt, że Benedykt XVI nigdy nie abdykował, ale raczej wycofał się z powodu utrudnionej (przejętej przez masonerie dopow,) stolicy (kanon 412),,