Len, čo sa (pápež) vráti z Ruska, vypuknu nepriateľské akcie

Conchita povedala: Pápež pôjde do Ruska, do Moskvy. Len čo sa vráti do Vatikánu, v rôznych častiach Európy vypuknú nepriateľské akcie. Nevieme, kedy sa to všetko stane."

Zdroj nasledujúcich informácií o zjavení v Garabandale a úlohe Ruska v budúcich udalostiach je z knihy nemeckého autora Albrechta Webera: Garabandal – Boží prst.

Christine Bocabeille hovorila s vizionárkou Garabandal Mari Loli o nadchádzajúcom „Varovaní“. Spýtala sa vizionára: "Ak vám nie je dovolené uviesť presný rok Varovania, možno by ste mi mohli povedať, kedy to bude približne."

Mari Loli: "Áno, bude to v čase, keď to svet najviac potrebuje."

Christine: Kedy sa to stane?

„Keď Rusko nečakane a náhle ovládne a zaplaví veľkú časť slobodného sveta.

Boh nechce, aby sa to stalo tak rýchlo. V každom prípade Varovanie príde, keď uvidíte, že svätú omšu už nemožno sláviť slobodne; vtedy bude svet najviac potrebovať Boží zásah."


Najznámejší z garabandalských vizionárov tiež hovoril o Rusku ako o úvodnom znamení Varovania a „Veľkého zázraku:“

Conchita povedala: „Pápež pôjde do Ruska, do Moskvy. Len čo sa vráti do Vatikánu, v rôznych častiach Európy vypuknú nepriateľské akcie. Nevieme, kedy sa to všetko stane."

Conchita spomenula, že Páter Pio jej počas návštevy u neho povedal: "V celej Európe musí byť zaplatený veľký zázrak." Keďže táto informácia je pre mnohých čitateľov nová, musím povedať, že zdrojom je kniha pána Webera.

Môj názor, ktorý je takým malým zhrnutím rôznych rozhovorov s vidiacimi, čo sa stane po začatí nepriateľských akcií Ruska proti svetu:

Zdá sa, že ovládnutie sveta svetovými komunistickými silami na čele s Ruskom bude úspešné a uprostred tejto hroznej agresie bude šokujúce prenasledovanie Cirkvi.

Kňazi sa budú musieť skrývať, kostoly budú zabednené a pre veriacich bude veľmi ťažké praktizovať svoje náboženstvo. Bude to vyzerať, akoby Cirkev zmizla. Trvanie tohto prenasledovania nie je známe, ale Boh zasiahne Varovanie, aby zastavil prenasledovanie. Na záver pozitívne uvediem slová p. Článok od Brennanovej z roku 1983:

„V dôsledku toho všetkého dôjde k obráteniu sa k Bohu, ktoré bude opakom odpadnutia od Boha, ktorý tomu predchádzal, s tým výsledkom, že, ako povedala Panna Mária vo Fatime“, bude éra pokoja. pre ľudstvo."

Bude to mier, aký svet ešte nepoznal
Peter(skala)
Libor Halik

To až navštíví Moskvu Benedikt XVI., Bergoglio (František) není papežem dle pravidel katolického církevního práva.
🤔

ludia by už konečne mali prijať skutočnosť, že Benedikt a František su vo svojej pozícii rovnako ako Velknazi Kajfáš a Annáš. Obidvaja boli právoplatní Velknazi a predsa Annáš prenechal svoju funkciu Kajfášovi.

... a čo sa týka Benedikta a jeho cesty do Moskvy, tak …More
Libor Halik

To až navštíví Moskvu Benedikt XVI., Bergoglio (František) není papežem dle pravidel katolického církevního práva.
🤔

ludia by už konečne mali prijať skutočnosť, že Benedikt a František su vo svojej pozícii rovnako ako Velknazi Kajfáš a Annáš. Obidvaja boli právoplatní Velknazi a predsa Annáš prenechal svoju funkciu Kajfášovi.

... a čo sa týka Benedikta a jeho cesty do Moskvy, tak to je dosť mimo reality. Ten už chce mať pokoj od všetkeho a nevladze. Viem, že je ťažko uveritelne ako by si mohol Boh použiť Františka na tak dôležitu cestu do Moskvy, ale zaujimavé je ako veriaci kresťania maju problem tomu uveriť a naopak inoverci, či ateisti to považuju nie lenže za možné, ale dokonca aj za typické politikarčenie, ktoré sa im nepáči, lebo za tým vidia ešte väčšiu agresiu rusov.

... a maju istým spôsobom pravdu, pretože naozaj cesta do Moskvy nakoniec vyvolá konflikty, avšak to je ako s Ježišom, ktorému tiež vyčitali aby nešiel do Jeruzalema. Jední preto, lebo v tom videli istu smrť Ježiša a druhí preto, lebo to vniali ako provokaciu zo strany Ježiša, ktorého považovali za Bohoruhača.

Dnes to isté: Františka považuju za Bohoruhača, či už ide o Pravoslavnych alebo aj katolikov a čo sa týka ateistov, tak za toho, ktorý brani vojne. Kedže oni chcu vojnu, tak ho nechcu v Moskve, ale nakoniec aj to zneužiju vo prospech vojny.

Nakoniec spravia prevrat - komouši v Rusku a tak cesta pápeža nakoniec predsa vyvolá vojnu. Lenže to predsa nie je niečo, kvôli čomu by tam nemal isť. Ved tak ako Ježiš musel isť do Jeruzalema, aj pápež musí isť do centraly (jamy levovej)