Clicks6.4K
RKL25
6
Intronizacji nie będzie. www.youtube.com/watchMore
Intronizacji nie będzie.

www.youtube.com/watch
ELZBIETA SPITALNIAK
Skoro taka decyzja EP no coz .Pan Bog ma swoj plan ale obiecal i dotrzyma slowa...Intronizacja bedzie kiedys tam . Dla niecierpliwych takich jak ja zrobcie sami Intronizacje w gronie rdzinnym lub parafii .Pouczenie znajdziecie przez internet nawet jest rejestracja zgloszen .Poco czekac i tracic laski.A jaka zmiana w zyciu i w duszy .. sama radosc.
Rafał_Ovile
Quas Primas Po prostu, sprawa Intronizacji jest zbyt ważna aby symultanicznie trwała z szaleństwem ŚDM. Szanując Ks. Piotra to katolicy wiedzą że Tradycja nie dział jak telefon 24h do nieba.
Quas Primas
Rafał_Ovile Katechezy, to powinny być już w momencie, kiedy zebrał się nasz szanowny EP, by podjąć się rozmów na ten temat. Tym Aktem chcą nam zamknąć usta!
ps. Akt został podany do wiadomości parę miesięcy temu i powiedz mi, gdzie, w jakim mieście, w jakiej parafii rozpoczęły się katechezy na ten temat?
Rafał_Ovile
Po rozmowach z duchownymi i świeckimi nasuwa się wniosek, że wiedza na temat powszechnego panowania Chrystusa Króla jest bardzo znikoma na poziomie lokalnych parafii. Co gorsza, sprawa Intronizacji w wielu umysłach rodzi pejoratywne skojarzenia. Niestety, taka jest aktualna sytuacja, choć ciągle świadomość wzrasta. W konsekwencji zasadną i logiczną odpowiedzią na powyższy stan jest przeprowadzeni…More
Po rozmowach z duchownymi i świeckimi nasuwa się wniosek, że wiedza na temat powszechnego panowania Chrystusa Króla jest bardzo znikoma na poziomie lokalnych parafii. Co gorsza, sprawa Intronizacji w wielu umysłach rodzi pejoratywne skojarzenia. Niestety, taka jest aktualna sytuacja, choć ciągle świadomość wzrasta. W konsekwencji zasadną i logiczną odpowiedzią na powyższy stan jest przeprowadzenie narodowych rekolekcji na poziomie archidiezezji lub/i parafii. Akt Intronizacji t.j. przyjęcie i uznanie panowania Chrystusa Króla nie może być zredukowany tylko do idei uroczystości, (wynikającej z neo-gnostyckiej świadomości tej boskości oznaczającej zbawienie dla człowieka). Za Aktem Intronizacji muszą iść konkretne i praktyczne czyny/ zmiany do których większość wiernych powinno się przygotować poprzez rekolekcje aby wdrożyć w wymiarze społecznym ów akt uroczysty i duchowy. Trwamy w nowennie o Intronizację do listopada i Pan Bóg już wie kiedy to nastąpi.
Quas Primas
Pisałam właśnie, że to nie intronizacja tylko "Akt zawierzenia" i pisałam na czym polega różnica...
----------------------------------------
VRS

Nie "intronizacji" tylko "aktu..." - zapomniałem nazwy, bo jak wszystko w posoborowiu jest długa, dwuzaczna i zawiła.
Quas Primas
Przecież to było do przewidzenia. Pisałam o tym, ale mnie wyśmiano....