BВП: Реакція на третій вакцинаційний терор у Ватикані

Шановні отці в єпископському служінні!

Ватикан оголосив: хто з його працівників до 1 лютого не прийме третю вакцину, той без попередження буде негайно звільнений.

Усвідомте, що ви є під владою окупанта, архиєретика і злочинця Бергольйо. Він змушуватиме вас реалізувати його злочини проти Христа і людства у вашій дієцезії та у вашому народі. Ви будете змушені виконувати його план геноцидної вакцинації. Звісно ж, ви знаєте, що мРНК-вакцина, окрім іншого, порушує людський геном. Вона пов’язана з графеном, з продукуванням спайкового білка і з кров’ю садистично вбитих ненароджених дітей. По суті, це навіть не вакцина, це сатанинське антихрещення. Крім того, марно сподіватися, що все закінчиться третьою вакцинацією – вже говорять про четверту. Таким чином запроваджується система постійної вакцинації, мета якої ‒ зробити з людей біороботів та генетично модифіковані організми. Кінцевим результатом є редукція людства, а потім? Вогняне озеро.

На вас чекає вічне пекло, якщо ви не відділитеся від ватиканського вакцинаційного антиєвангелія. Сьогодні вже не можете залишитися пасивними! У даній ситуації пасивність є злочином! Ви повинні активно виступити проти смертоносної машинерії. Якщо не виступите проти неї, то будете суджені Богом і людьми за зраду Христа і за злочини проти людяності.

Берголіанський Ватикан запустив машинерію обов’язкової вакцинації. Цим він створив згубний прецедент, а водночас фальшиве моральне оправдання для злочинних урядів. Якщо ви, єпископи, на цьому етапі будете мовчати, то понесете головну провину за геноцид власного народу. Уряди будуть посилатися на апостатичний Ватикан і втратять останню краплю сумління. Але ви представляєте Ватикан у своєму народі. Достатньо вашої пасивності, щоб народ був ліквідований. Сьогодні ви зобов’язані відділитися від організованого злочину берголіанського Ватикану і сказати йому ясне НІ! Це справжній синодальний шлях і рятівне покаяння. Якщо не відділитеся, ваша єдність із запрограмованою сатанізацією під проводом берголіанського Ватикану матиме глибший вплив, ніж політики та брехливі мейнстрім-медіа. Через вашу зраду, дорогі єпископи, Бог не зможе діяти, щоб врятувати ваш народ. Але якщо ви вийдете зі злочинної системи, фальшивий флюїд Ватикану трісне і через ваш вчинок віри Бог діятиме, щоб врятувати Церкву та ваш народ.

На вас, дорогі отці-єпископи, лежить надзвичайно велика відповідальність, від якої ви нікуди не втечете. Ви будете або героями, або злочинцями. Більше того, цим ви вирішуєте і питання спасіння власної душі: або здобудете вінець вічної слави, або будете навіки прокляті у пеклі разом з цілою системою ковід-сатанізму.

Нехай прикладом відваги та вірності буде для вас Христовий слуга Карло Марія Вігано! І ви прийміть рішення виступити за Бога і за порятунок народу, навіть ціною катакомб чи безкровного, або й кривавого, мучеництва!

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП


mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8