Clicks1.6M

Vojna proti Európe

Anton Selecký
125
Problém "imigrácie", a kam smeruje
sonia55 shares this
1.6M
😡
Pehosam
Pokud vím, v Iráku sunita Saddám dokázal vládnout ve státě, protože měl šíitskou manželku, křesťanského ministra a dokázal uzavřít hranici pro Kurdy do Turecka. Irák byl napaden, otevřela se hranice s Tureckem, byl poražen, sunité se přidali k IS, křesťané utíkali do Sýrie a začala válka IS tam.
V Lýbii byl svržen Kaddáfí, vznily dvě vlády, jedna podporuje IS, peněz z ropy mají dost.
V Sýrii obvi…More
Pokud vím, v Iráku sunita Saddám dokázal vládnout ve státě, protože měl šíitskou manželku, křesťanského ministra a dokázal uzavřít hranici pro Kurdy do Turecka. Irák byl napaden, otevřela se hranice s Tureckem, byl poražen, sunité se přidali k IS, křesťané utíkali do Sýrie a začala válka IS tam.
V Lýbii byl svržen Kaddáfí, vznily dvě vlády, jedna podporuje IS, peněz z ropy mají dost.
V Sýrii obvinili Asáda z podpory IS, napadli Sýrii, v USA zarazili dodávky zbraní IS až po žádosti o vystoupení křesťanských kněží ze Sýrie v Kongresu, mezi tím Islámský stát vyhlásil křesťany a šíity za bezvěrce, tedy Asád je šíita a nemá důvod je podporovat ale je prý hlavní příčina války.
ludekr2
Pánům pařez a Samson1
Ano pánové, tato opatření vedou žádoucím směrem a něco takového dělá Španělsko po dohodě a ve spolupráci s Marokem. Klíčem k nim je "stabilizovat situaci v zemích, odkud tito lidé utíkají" (pařez), tedy především v Lybii. Nebo alespoň vyjednat přístup do pobřežních vod, přístavů a souhlas s ničením lodí, které mohou být rybářské. V Lybii však probíhá občanská válka a …More
Pánům pařez a Samson1
Ano pánové, tato opatření vedou žádoucím směrem a něco takového dělá Španělsko po dohodě a ve spolupráci s Marokem. Klíčem k nim je "stabilizovat situaci v zemích, odkud tito lidé utíkají" (pařez), tedy především v Lybii. Nebo alespoň vyjednat přístup do pobřežních vod, přístavů a souhlas s ničením lodí, které mohou být rybářské. V Lybii však probíhá občanská válka a míchat se do ní se zřejmě nechce ani Italii ani Francii.

Ale souhlasím s tím, že politické špičky EU vyznávají ideologii multikulturalismu v jeho pokleslé formě ("přijdte k nám a chovejte se podle svých pravidel") - na rozdíl od tradičního imperiálního britského multikulturalismu: "jsme hinduisté, sikhové, muslimové, křesťané, a všichni loajální poddaní královny Viktorie, a za ni i bojujeme". Tento tradiční multikulturalismus úspěšně praktikují Kanada a Australie ('Love it or leave it') a britové se k němu snaží vrátit (premiér Cameron o tom několikrát mluvil).
Tak je třeba rozumět tomu proč vítězství muslima Sadiq Khana v primátorských volbách nevyvolává ve veřejnosti obavy. Ostatně Sadiq Khan je známý a úspěšný labouristický politik.
Po zkušenostech posledních let a pod tlakem svých voličů se národní politické špičky z opojení multikulturalismem pomalu probouzejí.
pařez
@ludekr2
adekvátní kroky proti migraci:
- konfiskace prostředků, kterými disponují pašeráci lidí - pohyby lodí je možno monitorovat z družic, letecky - za 2. světové války dokázali Britové s Američany díky zdokonaleným radarům zlikvidovat německou ponorkovou flotilu - a to se ty ponorky vynořovaly ke konci války nad hladinu v noci jen šnorchlem, aby dobily baterky - našli je. A kde je tato …More
@ludekr2
adekvátní kroky proti migraci:
- konfiskace prostředků, kterými disponují pašeráci lidí - pohyby lodí je možno monitorovat z družic, letecky - za 2. světové války dokázali Britové s Američany díky zdokonaleným radarům zlikvidovat německou ponorkovou flotilu - a to se ty ponorky vynořovaly ke konci války nad hladinu v noci jen šnorchlem, aby dobily baterky - našli je. A kde je tato technika dnes oproti tehdejší době. Čili - najít takovou loď není absolutně žádný problém - pak ji buď vrátit odkud vyplula, lidi nechat vysadit a loď potopit, nebo sešrotovat.
- zablokování finančních účtů, které tito převaděči používají
- stabilizovat situaci v zemích, odkud tito lidé utíkají
- vést ofenzívní informační kampaň v těchto zemích - lidé odchází do Evropy s naprosto nereálnými představami, co je cestou čeká, a co jim může Evropa poskytnout.
.
Opravdu - vážený Ludekře2, řešení je možné - ale musí se chtít. Evropská "elita" ale zjevně nechce - byla mentálně "naprogramována" na to, aby umožnila masívní migrační vlnu do Evropy, aby se zde změnilo složení obyvatel, a "demokratickou formou" (volbami) byl změněn společenský systém - zdejší obyvatelstvo je rozdrobeno na příznivce mnoha politických stran, kdežto migranti budou volit jen "tu svou". Jistě jste zaregistroval, že starostou Londýna byl zvolen muslim.
Ono - když se nechce, je to horší, než když se nemůže.
A to, co se "jedné skupině jeví jako chyba řízení, může být pro jinou skupinu cílem" (V.V.Pjakin)
Samson1
Určitě ne střílení, ale zachytit za válečnou loď o odtáhnout do místa vyplutí a loď zneškodnit pro další riskové přepravy. Zřídit utečenecké tábory tam a tam je podporovat. Pokud je to vojna, tak se musí i adekvátně bránit, to je povinnost vlád chránit občany svých zemí.
snakee
@PAJK a vy kopete za kterou stranu?
snakee
@skeptik a vy myslíte že židé dnes používají způsoby lichvy na přímo jako dříve?, nikolivě, ale prostřednictvím nastrčených pohunků, aby byli sami z obliga
pařez
Jediné, co můžete napadnout jako nedoložené, je, že lodě vozící migranty do Evropy pluly pod USA vlajkou.
Jinak všechno, co ta hlasatelka říká (dle titulků), je pravda - zničení Lybie a rozvrat řady afrických zemí vyvolal migrační krizi. Že převoz migrantů je velký byznys. A že v tom má prstíky USA? Kdyby chtěli, tak to zastaví raz dva. Ale že chtějí (USA), aby migranti zaplavili a rozložili …More
Jediné, co můžete napadnout jako nedoložené, je, že lodě vozící migranty do Evropy pluly pod USA vlajkou.
Jinak všechno, co ta hlasatelka říká (dle titulků), je pravda - zničení Lybie a rozvrat řady afrických zemí vyvolal migrační krizi. Že převoz migrantů je velký byznys. A že v tom má prstíky USA? Kdyby chtěli, tak to zastaví raz dva. Ale že chtějí (USA), aby migranti zaplavili a rozložili Evropu, tak nedovolí evropským politikům podniknout adekvátní kroky.
PAJK
Bože to je ale hovadina, šíříte lživou propagandu z Kremlu a z KGB. Vždyť se to dá poznat na první pohled, takové bludy. Americké vlajky na lodích uprchlíků z Libye :-) :-) nikdy na TV záběrech na pobřeží nebyla jediná americká vlajka. To by byl hned skandál.

Nikdo si neověří, jestli ta údajná německá televize Klagemauer.tv existuje a taky kdo je majitelem webu Gloria.tv . Samozřejmě jsou…More
Bože to je ale hovadina, šíříte lživou propagandu z Kremlu a z KGB. Vždyť se to dá poznat na první pohled, takové bludy. Americké vlajky na lodích uprchlíků z Libye :-) :-) nikdy na TV záběrech na pobřeží nebyla jediná americká vlajka. To by byl hned skandál.

Nikdo si neověří, jestli ta údajná německá televize Klagemauer.tv existuje a taky kdo je majitelem webu Gloria.tv . Samozřejmě jsou to Rusové z Moskvy.
Viz jejich adresa gloria.tv/imprint/

Češi jsou fakt ovce, které ještě nepochopili, že propaganda na internetu je vždy jedna veliká lež od rána do večera. A televize Klagemauer.tv uvedená v tom videu není vůbec německá a není to ani televize, ale anonymní web. Je to privátní spiklenecké studio ve Švýcarsku v Margrethenu. Na svých stránkách neuvádí na sebe žádný kontakt, jak jinak, viz :
www.klagemauer.tv/index.php

Majitel tohoto soukromého studia je popírač holocaustu Židů a popírač ukrajinské protikomunistické revoluce na Majdanu, nějaký Ivo Sasek, placený z Kremlu. Kde jinde by vzal tento vyučený automechanik 30 překladatelů, aby mohl mít web ve 30 jazycích.

de.youtube.wikia.com/wiki/KlagemauerTV

www.blogrebellen.de/…/hochglanz-versc…

de.wikipedia.org/wiki/Ivo_Sasek
Ivo Sasek (* 10. Červenec 1956 v Curychu ) je švýcarský náboženský fanatik, automechanik.
Laický kazatel bez vzdělání a autor náboženských spisů. Je zakladatelem Anti-cenzura koalice (AZK), což je fórum proesoterických , konspiračních teoretiků , historický revizionisté a popírači holocaustu. Dále Organic Christ Generation (OCG), náboženské hnutí, má asi 2000 lidí. Spolupráce s ostatními křesťanskými komunitami žádná. Byl také obviněn z fyzického násilí v rodičovství na svých vlastních dětech.
Jack
ludekr2
Pochybuji spolu se skeptikem: Není jasné za koho hlasatelka mluví, ani o jaký pořad jde.
Je to určitá interpretace neúplné polohistorie, doplněné interpretací pomocí spiklenecké teorie o silách usilujících o 'Nový světový řád'. To si ta hlasatelka sama nevymyslela, ale není jasné o jakou autoritu se opírá. Něco takového by mohl tvrdit politik nebo amatér historik. Zde však autor není oznámen.
skeptik
Omacka, smes pravdy a nepravdy, zapomenuto, ze v Libyi se nejvíce angažovala Italie a Francie, sice za podpory USA, ale bez jejich prime ucasti. Jedna z mnoha konspiracnich teorii, která nebere v úvahu slozitost současného světa jako celku, není sily, aby někdo ovlivnoval situaci v několika světadílech. Nezminuje se ani o tom, jak to bylo v Iraku - nesouhlas Evropy, krome Britanie, která invazi …More
Omacka, smes pravdy a nepravdy, zapomenuto, ze v Libyi se nejvíce angažovala Italie a Francie, sice za podpory USA, ale bez jejich prime ucasti. Jedna z mnoha konspiracnich teorii, která nebere v úvahu slozitost současného světa jako celku, není sily, aby někdo ovlivnoval situaci v několika světadílech. Nezminuje se ani o tom, jak to bylo v Iraku - nesouhlas Evropy, krome Britanie, která invazi USA schválila,, Afghanistanu, Syrii. A rabske jaro v zemich jako je unisko a Egypt, kam Zapad nezasahoval se vice méně podarilo vyresit tamnim lidem. Kratce - pohádky o tom, jak se da vyvazet demokracie a blahobyt se ukazaly jako silne kontraproduktivni a obratily se proti jejich autorum - Zapadu.
Samson1
Nevidět, že Německo je stále pod okupací USA je též krátkozraké Jardo Novák. USA má vždy s tohoto důvodu právo na řízení Německa a říci, že je něco Puninovské obsahuje kus slepoty ducha. Věci mají hlubší souvislosti. 🙂
JardaNovak
Akorát ta pipka nezmínila Merkelovou, která je Němka, Němci si ji zvolili a která pozvala všechny ty islámské čmoudy do Německa ! Vidět za vším jen zlé Američany mi připadne trochu infantilní a Putinovské !
Jiří Landa
Ano, většina z nás to již dávno ví, ale stojí zde u nás proti této pravdě zaslepení a zaprodaní lidé a nechtějí tuto pravdu slyšet..
fero518
To, čo stredná Európa tvrdí od začiatku a "západ" ignoruje na základe postoja pod vplyvom etickej, morálnej, mentálnej, kultúrnej dekadencie, nás môže stáť veľa úsilia a dlhodobej sociálnej stagnácie, ak sa nevymaníme z chomúta "bruselského" diktátu ....
karel tridentsky
vyborne, spravna analýza . v pristich volbách by nemci měli volit strany , které zamezi rozkladu nemecka
ErichHonecker
Nuž, naši milí nemeckí priatelia by v prvom rade mali zo svojej krajiny vyhnať americké vojská. Česi im na tento účel vveľmi radi požičajú toho jebnutého umelca Kocába aj s bičom.
Caesar
Caesar
Chudáci "utecenci"
scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/…/11914883_494384…

Laith Al Saleh - vodca povstaleckej jednotky rebelov v Sýrii
Laith Al Saleh - utecenec v Grecku smerujúci do Holandska
Anton Selecký
Tu to je, kto chce nech si to tu pozrie, a náš cenzor nech sa ponamáha, ako to dostať dolu z vimea. Upozorňujem ale, že tam sa dozvieme, kto to zariadil.
Anton Selecký
Jasne - David Duke zmizol - nuž ja som ho nedal preč, zrejme zasiahla "vyššia moc". Aj Kotlebu dali preč, no ako sa zdá, aj Gloria TV má svojho "cenzora".
mirael
Ten David Duke o multikulturalizme.
Anton Selecký
Niekedy sa mi nenahodí materiál do slovenskej Glorie, ale českej, so som zaregistroval..
Anton Selecký
kokso: Čo zmizlo - nevšimol som si..
Caesar
To je riadená islamská invázia! To nie sú utecenci, ale islamskí kolonizátori.

Jak se to projevilo u nás?
Před rokem 2000 panovala masivní iluze, že Evropě nehrozí dlouhodobě žádný konflikt. Po prvotním obsazení Afghánistánu a Iráku vojskem USA se několik let zdálo být vše v pohodě. Vítězila západní dominance. Krach západní vojenské moci přicházel velmi plíživě. Dařilo se proto udržovat zdání, …More
To je riadená islamská invázia! To nie sú utecenci, ale islamskí kolonizátori.

Jak se to projevilo u nás?
Před rokem 2000 panovala masivní iluze, že Evropě nehrozí dlouhodobě žádný konflikt. Po prvotním obsazení Afghánistánu a Iráku vojskem USA se několik let zdálo být vše v pohodě. Vítězila západní dominance. Krach západní vojenské moci přicházel velmi plíživě. Dařilo se proto udržovat zdání, že se nic zvláštního neděje. Proto byla omezována výzbroj české armády, „velmi chytří" lidé omezili významně aparát cizinecké policie. Jiní „chytří lidé" snížili i stavy celníků, úplně zapomněli na jejich výrazné preventivní působení v terénu. Přecházeli jsme na dlouhodobý mír, který ale nenastal.
Co se tedy děje?
Migrační vlna není náhlá. Je důsledkem ověření informací, že Evropa je vojensky, natož politicky, slabá, nejednotná, neschopná reagovat na agresivní jednání nízké intenzity. Vlna migrantů začala sílit předloni a především loni. Muslimský svět zjistil, že si Evropa neumí s migranty poradit, není schopna je zastavit. Proto letos migrační vlna propukla naplno. Nejedná se již o migraci, ale o záplavu. Migrantům byla naočkována vize, že se budou mít v Evropě dobře. Tak tomu nebude. Je to naopak základ pro dlouhodobé nepokoje v evropském prostoru.

Neschopnost se bránit
Proč nepřišla silná migrační vlna dříve?
Zhroucení schopnosti západní euro tlantické politické skupiny kolem NATO prosazovat svou moc přichází postupně. Není náhodou, že roste v muslimských zemích sektářské násilí. Může to vypadat jako spiklenecká teorie, ale mimořádné krutosti Islámského státu jsou prakticky výzvou všem, kteří se nechtějí podrobit primitivní formě násilného islámu, aby utekli, dokud mohou. Proto lidé utíkají nejen z Iráku a Sýrie. Následovalo selhání západního plánu v Libyi. Západní státy pomohly povstalcům zlikvidovat v Libyi diktátora. Jenže, významnou část Libye potom obsadili daleko nebezpečnější a krutější islamisté. A teď je tento prostor dalším nástupištěm pro desítky tisíc migrantů.
Čili jsou migranti záměrně hecováni, aby šli do Evropy?
Logické je, že azylantem je člověk, který uteče za hranice do nejbližší země, přijme tam azyl, a čeká až se situace doma konsoliduje, tedy někdo vyhraje a zklidní situaci. Otázkou je, zda je azylantem člověk, který se přes řadu států doklopýtá až do Německa. Je to ještě azylant, nebo ekonomický uprchlík, zneužívající nálepky azylu? Základním problémem je, že muslimové jako jednotlivci rádi využívají výdobytky západní civilizace. V rámci své většinové společnosti ale musí hodně symbolů západní kultury odmítat. Ale i ekonomický, resp. sociální základ západní společnosti využívají. Zbytek západní kultury a politického řádu ignorují. To je základ pro vytváření dalších cizineckých ghett a militantních skupin v Evropě. To se snaží dnes evropské vlády řešit. Otázkou je, zda není pozdě. Před měsícem ještě německá vláda předpokládala, že letos do SRN přijde kolem půl milionu migrantů. Tento týden je odhad na čísle 800 000 osob.