08:03
Anton Selecký
4251.6M
Vojna proti Európe. Problém "imigrácie", a kam smerujeMore
Vojna proti Európe.

Problém "imigrácie", a kam smeruje
sonia55 shares this
19
😡
Pehosam
Pokud vím, v Iráku sunita Saddám dokázal vládnout ve státě, protože měl šíitskou manželku, křesťanského ministra a dokázal uzavřít hranici pro Kurdy do Turecka. Irák byl napaden, otevřela se hranice s Tureckem, byl poražen, sunité se přidali k IS, křesťané utíkali do Sýrie a začala válka IS tam.
V Lýbii byl svržen Kaddáfí, vznily dvě vlády, jedna podporuje IS, peněz z ropy mají dost.
V Sýrii obvi…More
Pokud vím, v Iráku sunita Saddám dokázal vládnout ve státě, protože měl šíitskou manželku, křesťanského ministra a dokázal uzavřít hranici pro Kurdy do Turecka. Irák byl napaden, otevřela se hranice s Tureckem, byl poražen, sunité se přidali k IS, křesťané utíkali do Sýrie a začala válka IS tam.
V Lýbii byl svržen Kaddáfí, vznily dvě vlády, jedna podporuje IS, peněz z ropy mají dost.
V Sýrii obvinili Asáda z podpory IS, napadli Sýrii, v USA zarazili dodávky zbraní IS až po žádosti o vystoupení křesťanských kněží ze Sýrie v Kongresu, mezi tím Islámský stát vyhlásil křesťany a šíity za bezvěrce, tedy Asád je šíita a nemá důvod je podporovat ale je prý hlavní příčina války.
ludekr2
Pánům pařez a Samson1
Ano pánové, tato opatření vedou žádoucím směrem a něco takového dělá Španělsko po dohodě a ve spolupráci s Marokem. Klíčem k nim je "stabilizovat situaci v zemích, odkud tito lidé utíkají" (pařez), tedy především v Lybii. Nebo alespoň vyjednat přístup do pobřežních vod, přístavů a souhlas s ničením lodí, které mohou být rybářské. V Lybii však probíhá občanská válka a …More
Pánům pařez a Samson1
Ano pánové, tato opatření vedou žádoucím směrem a něco takového dělá Španělsko po dohodě a ve spolupráci s Marokem. Klíčem k nim je "stabilizovat situaci v zemích, odkud tito lidé utíkají" (pařez), tedy především v Lybii. Nebo alespoň vyjednat přístup do pobřežních vod, přístavů a souhlas s ničením lodí, které mohou být rybářské. V Lybii však probíhá občanská válka a míchat se do ní se zřejmě nechce ani Italii ani Francii.

Ale souhlasím s tím, že politické špičky EU vyznávají ideologii multikulturalismu v jeho pokleslé formě ("přijdte k nám a chovejte se podle svých pravidel") - na rozdíl od tradičního imperiálního britského multikulturalismu: "jsme hinduisté, sikhové, muslimové, křesťané, a všichni loajální poddaní královny Viktorie, a za ni i bojujeme". Tento tradiční multikulturalismus úspěšně praktikují Kanada a Australie ('Love it or leave it') a britové se k němu snaží vrátit (premiér Cameron o tom několikrát mluvil).
Tak je třeba rozumět tomu proč vítězství muslima Sadiq Khana v primátorských volbách nevyvolává ve veřejnosti obavy. Ostatně Sadiq Khan je známý a úspěšný labouristický politik.
Po zkušenostech posledních let a pod tlakem svých voličů se národní politické špičky z opojení multikulturalismem pomalu probouzejí.
pařez
@ludekr2
adekvátní kroky proti migraci:
- konfiskace prostředků, kterými disponují pašeráci lidí - pohyby lodí je možno monitorovat z družic, letecky - za 2. světové války dokázali Britové s Američany díky zdokonaleným radarům zlikvidovat německou ponorkovou flotilu - a to se ty ponorky vynořovaly ke konci války nad hladinu v noci jen šnorchlem, aby dobily baterky - našli je. A kde je tato …More
@ludekr2
adekvátní kroky proti migraci:
- konfiskace prostředků, kterými disponují pašeráci lidí - pohyby lodí je možno monitorovat z družic, letecky - za 2. světové války dokázali Britové s Američany díky zdokonaleným radarům zlikvidovat německou ponorkovou flotilu - a to se ty ponorky vynořovaly ke konci války nad hladinu v noci jen šnorchlem, aby dobily baterky - našli je. A kde je tato technika dnes oproti tehdejší době. Čili - najít takovou loď není absolutně žádný problém - pak ji buď vrátit odkud vyplula, lidi nechat vysadit a loď potopit, nebo sešrotovat.
- zablokování finančních účtů, které tito převaděči používají
- stabilizovat situaci v zemích, odkud tito lidé utíkají
- vést ofenzívní informační kampaň v těchto zemích - lidé odchází do Evropy s naprosto nereálnými představami, co je cestou čeká, a co jim může Evropa poskytnout.
.
Opravdu - vážený Ludekře2, řešení je možné - ale musí se chtít. Evropská "elita" ale zjevně nechce - byla mentálně "naprogramována" na to, aby umožnila masívní migrační vlnu do Evropy, aby se zde změnilo složení obyvatel, a "demokratickou formou" (volbami) byl změněn společenský systém - zdejší obyvatelstvo je rozdrobeno na příznivce mnoha politických stran, kdežto migranti budou volit jen "tu svou". Jistě jste zaregistroval, že starostou Londýna byl zvolen muslim.
Ono - když se nechce, je to horší, než když se nemůže.
A to, co se "jedné skupině jeví jako chyba řízení, může být pro jinou skupinu cílem" (V.V.Pjakin)
Samson1
Určitě ne střílení, ale zachytit za válečnou loď o odtáhnout do místa vyplutí a loď zneškodnit pro další riskové přepravy. Zřídit utečenecké tábory tam a tam je podporovat. Pokud je to vojna, tak se musí i adekvátně bránit, to je povinnost vlád chránit občany svých zemí.
snakee
@PAJK a vy kopete za kterou stranu?
snakee
@skeptik a vy myslíte že židé dnes používají způsoby lichvy na přímo jako dříve?, nikolivě, ale prostřednictvím nastrčených pohunků, aby byli sami z obliga
pařez
Jediné, co můžete napadnout jako nedoložené, je, že lodě vozící migranty do Evropy pluly pod USA vlajkou.
Jinak všechno, co ta hlasatelka říká (dle titulků), je pravda - zničení Lybie a rozvrat řady afrických zemí vyvolal migrační krizi. Že převoz migrantů je velký byznys. A že v tom má prstíky USA? Kdyby chtěli, tak to zastaví raz dva. Ale že chtějí (USA), aby migranti zaplavili a rozložili …More
Jediné, co můžete napadnout jako nedoložené, je, že lodě vozící migranty do Evropy pluly pod USA vlajkou.
Jinak všechno, co ta hlasatelka říká (dle titulků), je pravda - zničení Lybie a rozvrat řady afrických zemí vyvolal migrační krizi. Že převoz migrantů je velký byznys. A že v tom má prstíky USA? Kdyby chtěli, tak to zastaví raz dva. Ale že chtějí (USA), aby migranti zaplavili a rozložili Evropu, tak nedovolí evropským politikům podniknout adekvátní kroky.
PAJK
Bože to je ale hovadina, šíříte lživou propagandu z Kremlu a z KGB. Vždyť se to dá poznat na první pohled, takové bludy. Americké vlajky na lodích uprchlíků z Libye :-) :-) nikdy na TV záběrech na pobřeží nebyla jediná americká vlajka. To by byl hned skandál.
Nikdo si neověří, jestli ta údajná německá televize Klagemauer.tv existuje a taky kdo je majitelem webu Gloria.tv . Samozřejmě jsou …More
Bože to je ale hovadina, šíříte lživou propagandu z Kremlu a z KGB. Vždyť se to dá poznat na první pohled, takové bludy. Americké vlajky na lodích uprchlíků z Libye :-) :-) nikdy na TV záběrech na pobřeží nebyla jediná americká vlajka. To by byl hned skandál.

Nikdo si neověří, jestli ta údajná německá televize Klagemauer.tv existuje a taky kdo je majitelem webu Gloria.tv . Samozřejmě jsou to Rusové z Moskvy.
Viz jejich adresa gloria.tv/imprint/

Češi jsou fakt ovce, které ještě nepochopili, že propaganda na internetu je vždy jedna veliká lež od rána do večera. A televize Klagemauer.tv uvedená v tom videu není vůbec německá a není to ani televize, ale anonymní web. Je to privátní spiklenecké studio ve Švýcarsku v Margrethenu. Na svých stránkách neuvádí na sebe žádný kontakt, jak jinak, viz :
www.klagemauer.tv/index.php

Majitel tohoto soukromého studia je popírač holocaustu Židů a popírač ukrajinské protikomunistické revoluce na Majdanu, nějaký Ivo Sasek, placený z Kremlu. Kde jinde by vzal tento vyučený automechanik 30 překladatelů, aby mohl mít web ve 30 jazycích.

de.youtube.wikia.com/wiki/KlagemauerTV

www.blogrebellen.de/…/hochglanz-versc…

de.wikipedia.org/wiki/Ivo_Sasek
Ivo Sasek (* 10. Červenec 1956 v Curychu ) je švýcarský náboženský fanatik, automechanik.
Laický kazatel bez vzdělání a autor náboženských spisů. Je zakladatelem Anti-cenzura koalice (AZK), což je fórum proesoterických , konspiračních teoretiků , historický revizionisté a popírači holocaustu. Dále Organic Christ Generation (OCG), náboženské hnutí, má asi 2000 lidí. Spolupráce s ostatními křesťanskými komunitami žádná. Byl také obviněn z fyzického násilí v rodičovství na svých vlastních dětech.
Jack
ludekr2
Pochybuji spolu se skeptikem: Není jasné za koho hlasatelka mluví, ani o jaký pořad jde.
Je to určitá interpretace neúplné polohistorie, doplněné interpretací pomocí spiklenecké teorie o silách usilujících o 'Nový světový řád'. To si ta hlasatelka sama nevymyslela, ale není jasné o jakou autoritu se opírá. Něco takového by mohl tvrdit politik nebo amatér historik. Zde však autor není oznámen.
skeptik
Omacka, smes pravdy a nepravdy, zapomenuto, ze v Libyi se nejvíce angažovala Italie a Francie, sice za podpory USA, ale bez jejich prime ucasti. Jedna z mnoha konspiracnich teorii, která nebere v úvahu slozitost současného světa jako celku, není sily, aby někdo ovlivnoval situaci v několika světadílech. Nezminuje se ani o tom, jak to bylo v Iraku - nesouhlas Evropy, krome Britanie, která invazi …More
Omacka, smes pravdy a nepravdy, zapomenuto, ze v Libyi se nejvíce angažovala Italie a Francie, sice za podpory USA, ale bez jejich prime ucasti. Jedna z mnoha konspiracnich teorii, která nebere v úvahu slozitost současného světa jako celku, není sily, aby někdo ovlivnoval situaci v několika světadílech. Nezminuje se ani o tom, jak to bylo v Iraku - nesouhlas Evropy, krome Britanie, která invazi USA schválila,, Afghanistanu, Syrii. A rabske jaro v zemich jako je unisko a Egypt, kam Zapad nezasahoval se vice méně podarilo vyresit tamnim lidem. Kratce - pohádky o tom, jak se da vyvazet demokracie a blahobyt se ukazaly jako silne kontraproduktivni a obratily se proti jejich autorum - Zapadu.
Samson1
Nevidět, že Německo je stále pod okupací USA je též krátkozraké Jardo Novák. USA má vždy s tohoto důvodu právo na řízení Německa a říci, že je něco Puninovské obsahuje kus slepoty ducha. Věci mají hlubší souvislosti. 🙂
JardaNovak
Akorát ta pipka nezmínila Merkelovou, která je Němka, Němci si ji zvolili a která pozvala všechny ty islámské čmoudy do Německa ! Vidět za vším jen zlé Američany mi připadne trochu infantilní a Putinovské !
Jiří Landa
Ano, většina z nás to již dávno ví, ale stojí zde u nás proti této pravdě zaslepení a zaprodaní lidé a nechtějí tuto pravdu slyšet..
fero518
To, čo stredná Európa tvrdí od začiatku a "západ" ignoruje na základe postoja pod vplyvom etickej, morálnej, mentálnej, kultúrnej dekadencie, nás môže stáť veľa úsilia a dlhodobej sociálnej stagnácie, ak sa nevymaníme z chomúta "bruselského" diktátu ....
ladslv44 shares this
14
Dresden TV.
Puvod migrace dle DMore
Dresden TV.

Puvod migrace dle D
Libor Halik shares this
Islamizace EU, Ruska.
Plán iluminátů, zednářů vykořenit křesťanství pomocí islámu skrze muslimy.More
Islamizace EU, Ruska.

Plán iluminátů, zednářů vykořenit křesťanství pomocí islámu skrze muslimy.