Clicks119
Młot na posoborowe
4

POSOBOROWE TRANS-JUDEO-CHRZEŚIJAŃSTWO JEST FAKTEM

Ecclesiae post Concilium (Ecclesiae post Conciliumlaboribuset)
Tora i Pismo Święte – makieta projektu pomnika: „Kościół i Synagoga w

naszych czasach” autor: Joshua Koffman /sju.edu
Młot na posoborowe
Tymoteusz Dokładnie tak. Jest tylko Kościół Katolicki jako Nowy Iz- ra - el (mówiąc potocznie tu rządzi lub mieszka Bóg) - końcówka (el) = Bóg. Judeo-chrześcijaństwo promuje Radio Maryja w raz z nowo-wybudowaną świątynią MB "Nowej ewangelizacji" w Toruniu, w której w klęczniki do Komunii świętej są wmontowane żydowskie menory
Tymoteusz
„A tu już nie ma Greka ani Żyda, obrzezania ani nieobrzezania, barbarzyńcy, Scyty, niewolnika, wolnego, lecz wszystkim we wszystkich [jest] Chrystus.” (Kol 3, 11).

Pomarzyć dobra rzecz..., a tu jeno „płacz i zgrzytanie zębów.” (Mt 8, 12).
Quas Primas
Ten kamień, który widać na obrazku, nie jest żadnym pomnikiem, jeno kpiną z Kościoła katolickiego! Jak może katolik pozwolić, by zrównać Kościół z Synagogą i to synagogą TALMUDYCZNYCH żydów! Żydzi są zaślepionymi wrogami Boga i trzeba się za nich modlić, a nie poświęcać pomniki i to jeszcze przez najwyższego reprezentanta Kościoła. Widzę też ulubieńca Franciszka, rabina Skórkę, który niewątpliwie…More
Ten kamień, który widać na obrazku, nie jest żadnym pomnikiem, jeno kpiną z Kościoła katolickiego! Jak może katolik pozwolić, by zrównać Kościół z Synagogą i to synagogą TALMUDYCZNYCH żydów! Żydzi są zaślepionymi wrogami Boga i trzeba się za nich modlić, a nie poświęcać pomniki i to jeszcze przez najwyższego reprezentanta Kościoła. Widzę też ulubieńca Franciszka, rabina Skórkę, który niewątpliwie był pomysłodawcą lub współpomysłodawcą tegoż kamienia. Widzę też napis - Nostra Aetate - czyli co?, upamiętnienie encykliki, żydowską ręką pisanej? No cóż, 50 lat odkształcania Wiary prowadzi do tego, że miast Kościół (hierarchowie) nawracać żydów i innowierców, to żydzi i innowiercy prześcigają się w pomysłach, jakby tu katolików zażydzić i sprotestantyzować!!!
Młot na posoborowe
W niedzielę, 27 września b.r., Papież Franciszek zatrzymał się na Uniwersytecie Świętego Józefa w Filadelfii — Po przywitaniu przez władze kampusu, studentów i przywódców religijnych oraz odwiedzających — dokonał poświęcenia nowego pomnika, „Synagoga i Ecclesia w naszych czasach„.