Clicks10.7K
Libor Halik
24
W piekle Wiese. Polski. Bill Wiese był w piekle. Nie był zwykłym obserwatorem, tak jak wielu innych ludzi w „normalnych” wizjach, lecz doświadczał realności piekła przez około pół godziny (23 minuty)…More
W piekle Wiese. Polski.

Bill Wiese był w piekle. Nie był zwykłym obserwatorem, tak jak wielu innych ludzi w „normalnych” wizjach, lecz doświadczał realności piekła przez około pół godziny (23 minuty). Nie miał żadnej nadziei na możliwość ucieczki. Bill i jego żona są całkowicie poświęceni Jezusowi Chrystusowi.
Dawid shares this
5
W piekle Wiese. Polski.

W piekle Wiese. Polski
tahamata
fr.parvus... Mengele wprawdzie nie żyje, docześnie wiele zła wyrządził. On się podobno nawrócił i może jest w Niebie, ale ty się zastanów nad sobą, bo oszczerstwo i obmowa nigdy nie są dobre:

"I ten morderca, sadysta, który własnoręcznie zabił dziesiątki tysięcy dzieci nowo narodzonych, roztrzaskując ich główki o ścianę(...)"
carpediem1
jozef1807 — 2012-11-12 21:47:28:

A skąd wiesz, że jest to ''stan'' a nie miejsce?

Ano stąd,że tak mnie uczono.
jozef1807
carpediem1 — 2012-11-12 21:19:54:
Zastanawiające,że w piekle bywają przede wszystkim Amerykanie. Poza tym piekło to stan ducha,a nie stan fizyczny
A skąd wiesz, że jest to ''stan'' a nie miejsce? Stan ducha określa stan emocjonalny i będzie stanem trwogi, boleści, smutku i rozpaczy w związku z miejscem w piekle. Biblia i Kościół katolicki wyraźnie uczy o miejscu zwanym ''piekło''.
carpediem1
Zastanawiające,że w piekle bywają przede wszystkim Amerykanie. Poza tym piekło to stan ducha,a nie stan fizyczny.Przynajmniej tak mnie uczono przez kilka lat.Jak zatem można widzieć to,co jest natury duchowej ? 😲
FILMY RELIGIJNE DLA CIEBIE shares this
60
PIEKŁO ISTNIEJE - filmy o piekle.

NIE IDŻ DO PIEKŁA !!!