Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks8.4K

Demonstranti na Ukrajině uřízli policistovi hlavu!

Marki
2
Nepokoje na Ukrajině si vyžádaly nejenom oběti z řad demonstrantů bojujících za svržení Janukovyčova režimu. Lidé umírali i na druhé straně barikády, což dokazuje toto extrémně drsné video!
KOPLT
Za všechno zlo na Ukrajině může FBI a hlavně Evropská Unie. Z poklidného života po demokratických volbách tyto složky do hlavního města Kijeva dovezli revoluci, násilí a krveprolití jen aby získali prostory pro základny vůči Rusku. Co mohli očekávat na Krymu, zvláště když je z 80% proruský. Zde již šlo o holý život občanů a nakonec i Rusů. Ukrajina tam má též vojska a málem se USA a EU podařilo …More
Za všechno zlo na Ukrajině může FBI a hlavně Evropská Unie. Z poklidného života po demokratických volbách tyto složky do hlavního města Kijeva dovezli revoluci, násilí a krveprolití jen aby získali prostory pro základny vůči Rusku. Co mohli očekávat na Krymu, zvláště když je z 80% proruský. Zde již šlo o holý život občanů a nakonec i Rusů. Ukrajina tam má též vojska a málem se USA a EU podařilo rozpoutat 3.světovou válku. Děkuji za autentická videa z Ukrajiny, neboť bych se z našich zpráv vůbec nedozvěděl o zvěrstvech tzv.revolucionářů. Pokud by se do toho EU nemontovala a vyčkala v poklidu demokratické a mírové cesty, tak by třeba za čas došlo k přistoupení Ukrajiny do EU. Toto bylo svinstvo, které by se mělo vyšetřit jak bylo zorganizováno a představitele puče hnát před Evropský soud-vražda policisty to je vrchol terorismu!
pšenka
Stejná "parta" jako v Syrii.

Pane Ježíši Kriste Synu Boha živého smiluj se nad námi, smiluj se nad Ukrajinou.