Clicks58
Victory

Bůh zachrání Rusko, Bělorusko a Ukrajinu skrze nepřetržitou modlitbu /prorocké slovo/ (+ video)

Toto video je možné zhlédnout i zde:
wistia.com/medias/nvla3xpg05
bitchute.com/video/ZKslwzgkQVf8/
rumble.com/vgziad-bh-zachrn.html
ugetube.com/watch/UMbgUpi7ZkoiuqD

cos.tv/videos/play/27889554563305472

Bůh dává prorocké slovo: Zachráním Rusko, Bělorusko a Ukrajinu skrze nepřetržitou modlitbu.

Ano, Bůh zachrání tebe i tvůj národ, ale ne bez tebe. Uvědomuješ si svou zodpovědnost, kterou tě toto prorocké slovo zavazuje ve svědomí?

Nastala celosvětová satanizace lidstva s cílem morální i fyzické genocidy. Využívají se k ní genderové zákony, zákony na kradení dětí, a dnes umělá pandemie s lockdowny, testováním, čipizační a redukční vakcinací. Její hlavní propagátor Bill Gates se vyjádřil: „Odvedeme-li dobrou práci s vakcínami, snížíme populaci o 10-15 %“; jde o vyvraždění jedné miliardy lidí. Veřejně se ale mluví o šesti miliardách. Experimentální vakcíny proti covidu-19, ať už jsou vyrobeny v jakémkoliv státě, patří do tohoto procesu postupné redukce lidstva. Dnes nejde pouze o politický a psychologický boj, ale především o boj duchovní, boj o časný a věčný život. Ideologie satanismu prosazuje peklo na zemi a peklo po smrti. Je třeba se začlenit do duchovního boje za svou záchranu. Bůh nás zachrání skrze nepřetržitou modlitbu!

Boží oheň nepřetržité modlitby hořel v Sredneuralském monastýru, založeném schiigumenem Sergejem. 14. dubna 2021 byl monastýr zlikvidován a řeholnice vyhnány. Krátký čas předtím byl schiigumen Sergej uvězněn. Stal se smírnou obětí za spásu duší i národa.

Ježíš řekl: „Je třeba se stále modlit a nikdy neochabovat.“ (Lk 18,1) Jak mají křesťané ve světě realizovat nepřetržitou modlitbu? Osvědčeným způsobem jsou modlitební stráže! Stráž obsadí 24 hodin dne. Tvoří ji pouze 23 lidí, protože jedna hodina je společná, a sice od 8 do 9 hod. večer, tzv. „svatá hodina“. Rytmus je, že jeden týden se každý bojovník denně modlí hodinu své modlitební stráže a svatou hodinu a během dalších tří týdnů pouze svatou hodinu. Další tři stráže obsadí zbývající tři týdny, to je 3 × 23 = 69 bojovníků. Tak se vytvoří nepřetržitá modlitba (Lk 18,1.7; 1Sol 5,17; Iz 62,6-7), která má 92 bojovníků (4 × 23 = 92). Týdenní stráže se střídají vždy z neděle na pondělí o půlnoci. Bůh čeká, že se do nepřetržité modlitby začleníš i ty.

Rozdělení:

Modlitební stráž – 23 lidí.

Čtyři stráže vytváří nepřetržitou modlitbu – bojový oddíl – 92 lidí.

Deset oddílů, to je 920 lidí, tvoří bojový prapor.

Deset praporů tvoří pluk, to je 9 200 bojovníků.

Deset pluků tvoří divizi, to je 92 000 bojovníků.

Deset divizí tvoří Kristovu národní armádu, to je 920 000 bojovníků.

Aby Bůh dal vítězství, je třeba bojovat! Začni, neodkládej! Vezmi si svou modlitební hodinu a staň se iniciátorem modlitební stráže ve tvém městě. Nevzdávej se, dokud i v něm nebudou čtyři skupiny, tedy nepřetržitá modlitba. Tato modlitba zastaví genocidní satanizaci!

Kristus byl vzkříšen! Rusko, Bělorusko a Ukrajina budou vzkříšeny. Aleluja! ... Aleluja!

Odebírat aktuální informace od BKP

list-manage.com/subscribe?u=bed9f40cf4da3e3582e1ecefc&id=c8496b93c