uk.news
27

Кардинал Берк розкритикував подвійні стандарти Папи Франциска

4 листопада кардинал Берк розповів NcRegister.com, що документ Traditionis Custodes привів до створення проблем, але в ньому не вистачає сили, адже він побудований на "домислах та вигадці".

Берк зазначив, що заяви про те, що новий обряд (Novus Ordo) є єдиною формою римського обряду, є хибними, адже всі понтифіки, включаючи Бенедикта XVI, визнавали, що "він не був скасований".

Виходить, що "заяви про те, що форма, яка використовувалася протягом 15 століть, не є формою римського обряду, є безпідставними та нелогічними" .

Заява про те, що католики римського обряду "відмовляться" від Другого Ватиканського собору та "сіють розкол", також є хибними. Католики "віддані" своїм єпископам і Папі Римському, тому "сильно страждають від" Traditionis Custodes та формату впровадження цього документа.

Біль католиків "зрозуміло зростає", коли вони бачать Німецький синодальний шлях та інші події, які спотворюють вчення Церкви, а їх називають "небезпечними для Церкви" через "відданість класичній римській Літургії".

Зображення: Raymond Burke, © Joseph Shaw, CC BY-NC-ND, #newsVlpbjjwywe