Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
Edward7
132.6K

Dyrektor wykonawczy firmy Pfizer przyznaje, że "nigdy nie testowaliśmy szczepionki przeciwko transmisji".

Każdy, kto powiedział, że trzeba się zaszczepić, aby „zatrzymać rozprzestrzenianie się” "chronić innych" - kłamał.
Wysoki rangą dyrektor wykonawczy Pfizera przyznał pod przysięgą , że firma nigdy nie testowała swojej „szczepionki” Covid, aby sprawdzić, czy zapobiega ona transmisji. Janine Small, dyrektor wykonawczy Pfizera odpowiedzialny za rynki rozwijające się, zeznawała w poniedziałek przed specjalną komisją Parlamentu Europejskiego ds. Covid19, kiedy holenderski poseł Rob Roos zadał jej pytanie: "Czy szczepionka Covid firmy Pfizer była testowana pod kątem powstrzymania przenoszenia wirusa przed wprowadzeniem jej na rynek?"

Small odpowiedział wtedy: Co do pytania o to, czy wiedzieliśmy, że szczepienia mogą być wstrzymane przed wprowadzeniem ich na rynek. Nie, eh". Dalej bronił tej decyzji argumentując, że Pfizer musiał "poruszać się z prędkością nauki".

@Truenorthcentre
Oglądaj na Twitterze ·

Zobacz, jak dyrektorka Pfizera, Janine Small, przyznaje w parlamencie UE, że firma Pfizer nie testowała szczepionki pod kątem zapobiegania przenoszenia Covid przed jej udostępnieniem opinii publicznej. Small mówi: „Musieliśmy naprawdę działać z prędkością nauki… musieliśmy robić wszystko, co było ryzykowne”.

Jednak fakt, że tak zwane "szczepionki" nie zapobiegają przenoszeniu rzekomego wirusa znanego jako "SARSCOV2" jest daleki od nowości. Wiemy to od od ponad roku . Jest to tak samo niezaprzeczalne, jak fakt, że ten "wirus" nigdy nie był związany z żadną nową chorobą lub że "COVID" to tylko nowa nazwa dla starych objawów (grypa). To, że cała sprawa jest przekrętem, zostało już dawno jasno określone w oficjalnej literaturze.

Jednak fakt, że Pfizer przyznaje, że nigdy nie próbował tego udowodnić, jest nowością. Od dawna podejrzewano to od dawna , biorąc pod uwagę niewiarygodnie krótki czas rozwoju, ale teraz zostało to potwierdzone. Powtarzam, teraz oficjalnie przyznali, że od początku nie mieli pojęcia, czy ich „szczepionka” zapobiegła transmisji, czy nie. Dlatego każdy, kto powiedział "tak", świadomie kłamał. Media głównego nurtu poszły w rewizjonistyczny tryb historii w związku z tą wiadomością, mówiąc, że nikt nigdy nie twierdził, że szczepionki zapobiegają transmisji. To kompletne i zupełne kłamstwo. Zobacz ten przydatny film : https://off-guardian.org/wp-content/medialibrary/M-0Om6DZdK7iSDxC.mp4?_=1

Każdy, kto powiedział, że trzeba się zaszczepić, aby „zatrzymać rozprzestrzenianie się”, kłamał. Wszyscy, którzy twierdzili, że obowiązkiem jest „ochronić innych”, kłamali. Paszporty Covid, kody QR, nic z tego nie było oparte na nauce. Cytując ponownie eurodeputowanego Roba Roosa: Szczepienie się dla innych” zawsze było kłamstwem. Jedynym celem paszportu #COVID było zmuszenie ludzi do zaszczepienia się . Off-guardian/Ejecutivo de Pfizer admite que “nunca hemos probado una vacuna contra la transmisión” - Le blog de Contra información

Anthony Fauci stwierdził w wywiadzie z maja 2021 roku, że osoby, które otrzymały szczepionkę COVID-19 są "martwym punktem" dla wirusa, co sugeruje, że nie mogą go rozprzestrzeniać. Teraz, bombowy raport ujawnił, że Pfizer przyznał, że szczepionka COVID nigdy nie była testowana pod kątem zapobiegania transmisji przed wydaniem w Parlamencie Europejskim.

Członek zarządu Pfizer przyznał w poniedziałek, że kiedy szczepionka COVID-19 trafiła na rynek w zeszłym roku, ani ona, ani inni członkowie zarządu Pfizer nie wiedzieli, czy powstrzyma ona przenoszenie chorób. Rob Roos, członek Parlamentu Europejskiego, zadał następujące pytanie: "Czy szczepionka COVID firmy Pfizer była testowana pod kątem zatrzymania transmisji wirusa, zanim weszła na rynek? Czy wiedzieliśmy o zatrzymaniu immunizacji zanim weszła na rynek?". Rob Roos MEP 🇳🇱 on Twitter

Janine Small, szefowa światowych rynków rozwiniętych firmy Pfizer, odpowiedziała w następujący sposób: "Nie ... Wiesz, musieliśmy ... naprawdę poruszać się z prędkością nauki, aby wiedzieć, co dzieje się na rynku". Po uwagach Small w stosunku do niego, Holender Roos twierdził w poniedziałek w wideo na Twitterze, że rządy i firmy farmaceutyczne oszukały miliony ludzi na całym świecie. "Miliony ludzi na całym świecie czuły się zmuszone do szczepień z powodu mitu, że 'robisz to dla innych'" - powiedział Roos. "Teraz okazało się, że jest to tanie kłamstwo" i "powinno zostać zdemaskowane" - dodał.

Co zostało powiedziane
Pod koniec 2020 roku Food and Drug Administration stwierdziła, że nie ma wystarczających danych, aby powiedzieć, czy szczepionka zapobiegnie transmisji i jak długo zabezpieczy przed przeniesieniem wirusa SARS-CoV-2, który powoduje COVID-19. "W tej chwili nie są dostępne dane pozwalające na określenie, jak długo szczepionka zapewni ochronę, nie ma też dowodów na to, że szczepionka zapobiega przenoszeniu SARS-CoV-2 z osoby na osobę" - zaznaczyła konkretnie agencja. Mniej więcej w tym samym czasie prezes Pfizera Albert Bourla stwierdził, że jego firma "nie jest pewna", czy osoby, które otrzymały jej szczepionkę z mRNA, będą w stanie rozprzestrzeniać COVID-19 na innych. "Myślę, że jest to coś, co należy zbadać. Nie jesteśmy tego pewni w tej chwili" - poinformował Bourla w grudniu 2020 r. w NBC News w odpowiedzi na zapytanie dotyczące zdolności przenoszenia.

Dr Deborah Birx, była konsultantka medyczna Białego Domu, stwierdziła w czerwcu, że istniały dowody wskazujące, że osoby, które miały szczepionki COVID-19, w tym Pfizera, mogą nadal rozprzestrzeniać wirusa w grudniu 2020 roku. "Wiedzieliśmy wcześnie w styczniu 2021 roku, pod koniec grudnia 2020 roku, że reinfekcja występuje po naturalnej infekcji", Birx, koordynator odpowiedzi Białego Domu COVID-19 przez całą prezydenturę Trumpa, powiedział członkom Kongresu w tym roku. Kilku urzędników w Stanach Zjednoczonych i gdzie indziej stwierdziło, że szczepienia COVID-19 mogą powstrzymać transmisję. Prezydent Joe Biden, na przykład, stwierdził w lipcu 2021 roku, że "nie dostaniesz COVID, jeśli masz te szczepienia."

Anthony Fauci, główny doradca medyczny administracji Bidena, stwierdził w maju 2021 roku w wywiadzie dla CBS, że osoby, które otrzymały szczepionkę COVID-19 są "martwym punktem" dla wirusa, sugerując, że nie mogą go rozprzestrzeniać. "Kiedy się szczepisz, nie tylko chronisz zdrowie swoje i rodziny, ale także przyczyniasz się do zdrowia społeczności, zapobiegając rozprzestrzenianiu się wirusa w całej społeczności" - powiedział Fauci. Fauci stwierdził zaledwie dwa miesiące później, pod koniec lipca tego samego roku, że zaszczepione osoby są zdolne do rozprzestrzeniania wirusa. Dr. Fauci on COVID-19 spread: Vaccinated people who have an... infection are capable of transmitting BOMBSHELL: Pfizer Admits COVID Vaccine Never Tested On Preventing Transmission Before Release In European Parliament - GreatGameIndia

Bergoglio, lekarze i politycy: do więzienia za spowodowanie śmierci, i za kłamstwa...
Po tym, jak Europa zatwierdziła szczepionkę COVID dla dzieci, nadmierna liczba zgonów wśród dzieci wzrosła o 755%. Ostatnie badania dowodzą, że szczepionka COVID jest przenoszona na dzieci poprzez mleko matki zaszczepionej. Niedawne badanie Harvardu pokazuje, że szczepionki COVID są znacznie bardziej niebezpieczne niż sam COVID-19 (/grypa). A CDC po cichu to wszystko potwierdziło. Wszystkie te fakty zostały wyraźnie oznaczone jako „Fałsz” w narracji głównego nurtu. Przebudzone masy są teraz świadome, że te eksperymentalne szczepionki są śmiertelne i że wszyscy jesteśmy okłamywani. Ale nadal nie wiemy, co te tajemnicze trucizny robią z naszymi ciałami. Badania mikroskopowe wykazały, że niektóre z tych szczepionek zawierają tlenek grafenu i coś, co wydaje się samoorganizującą nanotechnologią. Zakłady pogrzebowe odkryli masywne, nieorganiczne tak zwane „skrzepy” rosnące w układach naczyniowych zaszczepionych zmarłych, a FDA używa transhumanistycznych sloganów, aby przeforsować najnowsze zastrzyki przypominające COVID. Cokolwiek się dzieje, wciąż wstrzykujemy tę śmiertelną truciznę w młode ciała naszych niewinnych dzieci... Harrison Smith z American Journal omawia doktora Rogera Hodkinsona, szanowanego kanadyjskiego patologa, który szacuje, że obecna globalna liczba zgonów bezpośrednio przypisywanych szczepionce wynosi około 20 milionów, z około 2 miliardami poważnych działań niepożądanych - Laury-Lynn Tyler Thompson w wywiadzie wideo , w którym omówił przerażającą liczbę zgonów na świecie. Deadly Covid Vaccines and the Mysterious Downward Spiral - LewRockwell
Jacek Narodowiec
A przecież ministrowie choroby i nagłej śmierci u nas szczekali "Zaszczep się bo zabijesz babcię i dziadka" 😂
Armia_Reszty
Jedna z dyrektorów Pfizera zeznała przed sądem (z głupkowatym uśmiechem na ustach), że szczepionki nie były zbadane pod kątem powstrzymywania transmisji wirusa. Tłumaczyła to brakiem czasu i presją. Czyli... po prostu liczyła się tylko kasa, a nie ratowanie ludzi. TO OFICJALNIE.
Nieoficjalnie: było wiadomo od początku, że tu nie chodzi o żadne leczenie, zapobieganie, nawet o żadnego wirusa - …More
Jedna z dyrektorów Pfizera zeznała przed sądem (z głupkowatym uśmiechem na ustach), że szczepionki nie były zbadane pod kątem powstrzymywania transmisji wirusa. Tłumaczyła to brakiem czasu i presją. Czyli... po prostu liczyła się tylko kasa, a nie ratowanie ludzi. TO OFICJALNIE.

Nieoficjalnie: było wiadomo od początku, że tu nie chodzi o żadne leczenie, zapobieganie, nawet o żadnego wirusa - tylko o jedno: O WSTRZYKIWANIE ŚMIERTELNEJ TRUCIZNY MILIONOM ALBO NAWET MILIARDOM LUDZI‼️ Czyli o depopulację poprzez eksterminację. Jako że plan nie do końca się udał, albo jest zbyt wolny, będą prowadzone dalsze działania ku redukcji ludzkości, takie jak: kolejna pandemia i szczepionki, trucie wody, trucie lekarstw i żywności, faszerowanie odpowiednio "podkręconymi" falami z nadajników 5G, nieudzielanie pomocy chorym i bezdomnym i ich "dobijanie" etc.
darek104
pod kątem powstrzymania przenoszenia (transmisji) wirusa