Clicks6.2K
m.rekinek
112

,,SZCZEPIENIE" ZAWIERA KOD KRESKOWY !

Oto kilkanaście zrzutów ekranu, które zrobiłem smartfonem w poniedziałek przed ruchliwym supermarketem w Niemczech.

Jeśli aktywujesz Bluetooth w ustawieniach smartfona, urządzenie najpierw przeskanuje obszar w poszukiwaniu dostępnych urządzeń Bluetooth.


Wygląda na to, że wszystkie „zaszczepione osoby” mają swoje indywidualne kody w formacie adresu MAC, które są wyświetlane jako lista na ekranie po aktywacji Bluetooth w ustawieniach i wyszukaniu przez obszar urządzeń, które można podłączyć.

Robiłem to przez pięć minut, włączając i wyłączając Bluetooth w kółko. Kody wyświetlane na liście zmieniały się wraz ze stałym przepływem pieszych i pojazdów. Wszystkie te adresy mają ten sam format w postaci adresu MAC, ale oczywiście nie są to typowe adresy MAC.

Adresy MAC są skonstruowane w taki sposób, że pierwsze trzy pary znaków zawsze identyfikują producenta urządzenia. Pierwsze trzy pary znaków wszystkich urządzeń danego producenta są więc zawsze identyczne.

Ostatnie trzy pary są przypisywane przez producenta, dzięki czemu każde urządzenie na świecie kompatybilne z siecią może być zidentyfikowane przez jego indywidualny adres MAC.

Ale teraz pojawia się dziwna rzecz: chociaż te kody mają format adresu MAC, żaden producent urządzeń nie może być przypisany na podstawie 12-cyfrowych kodów!

Możesz śledzić, które pary znaków są przypisane do którego producenta w Internecie, na przykład pod adresem ouilookup.com. Jednak większość wyświetlanych adresów nie daje żadnych wyników podczas ich wyszukiwania!

Więc co lub do kogo te adresy są przypisane?

Im więcej osób znajduje się w pobliżu, tym więcej pojawia się adresów, a lista stale się zmienia. Jeśli nikogo nie ma w pobliżu, nie pojawią się również żadne kody.

Nawet jeśli nie jestem informatykiem, wiem trochę o komputerach, ale nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałem.

Fakt, że tych kodów lub adresów MAC nie można przypisać żadnemu producentowi urządzeń i że kody zmieniają się stale wraz ze zmieniającymi się osobami w pobliżu, pozwala jedynie wnioskować, że sami ludzie są urządzeniami adresowanymi.

Moje badania internetowe nie ujawniły wiele, ale przynajmniej kilka filmów od innych, którzy udokumentowali to samo zjawisko.

Sprawdziłem to z innymi smartfonami, a także z osobami nieszczepionymi. To

NIE urządzenia reagują, niezaszczepione osoby testowe również mają smartfony i to na nich zjawisko nie występuje. Ale gdy tylko „zaszczepione” osoby znajdą się w pobliżu, smartfon rozpoznaje te (nie) adresy MAC / kody.

Jeśli mój wniosek jest słuszny i to „zaszczepieni” są adresowani w ten sposób, to od teraz każdy posiadacz smartfona (oprócz iphone'a) może na własne oczy zobaczyć, o co chodzi w całej agendzie Covida. Każdy może to sprawdzić sam! „Zaszczepieni” mogą też spróbować, jeśli chcą. Możesz iść ze sobą wszędzie i wypróbować. Kod, adres, numer lub jakkolwiek chcesz go nazwać, który pojawi się na ekranie, bez względu na to, kiedy spojrzysz, jest Twoim osobistym numerem bestii.

Wygląda na to, że światowa elita władzy wystawiła cały teatr paniki Covid, między innymi po to, aby wykorzystać „szczepienia” do wstrzykiwania ludziom płynu, którego zawiera samoorganizujący się w organizmie tlenek grafenu (ta zdolność samoorganizacji). organizacja jest jedną z najbardziej niezwykłych właściwości tlenku grafenu) i wykorzystanie zasobów fizycznych, takich jak tlen i żelazo, do utworzenia rodzaju sztucznego układu nerwowego lub mikroprocesora. Oznacza to, że wstrzyknięte osoby są przekształcane w ludzkie anteny, które są podłączone do inteligentnej sieci bezpośrednio za pośrednictwem częstotliwości 5G lub za pośrednictwem smartfona, który jest zawsze przy sobie i może zarówno nadawać, jak i odbierać częstotliwości elektromagnetyczne. Każdy może sobie wyobrazić, co to znaczy ...

Pozostaje również założyć, że jest to tylko jeden aspekt złośliwego potencjału „szczepionki”.Szczepionka Bluetooth? Czy „szczepionka” COVID łączy wstrzykiwane z urządzeniami elektronicznymi?

„Problem polega na tym, że bez względu na to, gdzie pójdę, różne urządzenia próbują połączyć się ze mną przez bluetooth. Kiedy wsiadam do samochodu, próbuje się ze mną połączyć. Kiedy wracam do domu, komputer próbuje się ze mną połączyć. Mój telefon próbuje się ze mną połączyć… ta łączność jest zawsze. Nie wiem jak to wyłączyć. Wszędzie otrzymuję tę samą wiadomość”.

Ci, którzy rozumieją tło tego odkrycia – w tym transhumanizm i operację Coronavirus-Nanotech-Connection – zdadzą sobie sprawę, że jest to kolejna wskazówka, że ludziom z „szczepionkami” Covid wstrzykuje się jakiś biosensor, aby rozpocząć proces. przekształcając je w węzły inteligentnej sieci.

Tlenek grafenu składa się z pojedynczej, dwuwymiarowej warstwy atomów węgla z 6 protonami, 6 neutronami i 6 elektronami. To właśnie jest wstrzykiwane ludziom.

henrymakow.com/…sche/2021/10/05/die-impfung-enthalt-einen-barcode/
Maja 21
Dziwnym trafem teorie spiskowe stają się po jakimś czasie faktami.
NOWAERA
Bardzo dobry materiał.
TomaszBiał
Nie no większej bzdury nie słyszałem
Iwona I Sebastian
Ja słyszałem już parę miesięcy o tym
TomaszBiał
Plotki i spekulacje. Zaraz puszcza to w mediach i ośmiesza ludzi wykożystaja to na 100%
Iwona I Sebastian
Słyszałem, że tak też działają - żeby ośmieszyć nas i żeby ludzie uważali nas za idiotów i nie wierzyli w prawdę, którą my próbujemy im przekazać o tym co się dzieje na świecie.
Natomiast każdy może to w łatwy sposób sprawdzić nawet za pomocą telefonu. Trzeba potestować. Natomiast faktem jest, że tlenek grafenu ma takie właściwości że ludzie którzy to przyjęli są teraz wyjątkowo wrażliwi na fale …More
Słyszałem, że tak też działają - żeby ośmieszyć nas i żeby ludzie uważali nas za idiotów i nie wierzyli w prawdę, którą my próbujemy im przekazać o tym co się dzieje na świecie.
Natomiast każdy może to w łatwy sposób sprawdzić nawet za pomocą telefonu. Trzeba potestować. Natomiast faktem jest, że tlenek grafenu ma takie właściwości że ludzie którzy to przyjęli są teraz wyjątkowo wrażliwi na fale elektromagnetyczne - jak żywe anteny
. Leliwa
A tryb samolotowy włączony ?
. Leliwa
To jest Bluetooth z innych telefonów :-)
Zelotes
Jeśli jest to prawda, to ci którzy załatwiali strzały w pomarańczę, wyrzucili pieniądze w błoto. Przyczynili się tylko do statystyk.
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
...dlatego sataniści masoni stają na uszach , aby każdy przyjął " znamię bestii " !!!
TomUrb
Ale fajowe, młodzi będą zachwyceni.