Potolog - Rozbor mŕtveho po "očkovaní" a ďalší varujú pred "vakcínami" !

Toto oznámení je velmi důležité:
První detekce vakcinačního spike proteinu u osoby, která zemřela po očkování proti Covid-19.
Podezření, že za patologicky zjištěné záněty a cévní léze by mohl být zodpovědný spike protein, který se v těle vytvořil při "očkování" proti Covid-19, bylo nyní poprvé potvrzeno imunohistologicky.
Patologům Prof. Arne Burkhardtovi a Prof. Walteru Langovi a jejich týmu se podařilo spolehlivě detekovat protein vakcinačního spiku v cévách osoby, která zemřela 4 měsíce po "očkování" a která měla cévní léze a také vakcínou vyvolanou myokarditidu. Detekce byla úspěšná pomocí protilátky specifické pro spike protein pomocí konvenční imunohistochemie na tkáňových řezech.
Popsanou metodu detekce lze použít na všechna poškození orgánů a buněk, u nichž se po "očkování" proti Covid-19 objeví nápadné patologické nálezy. Z toho vyplývá: Z etických, právních a vědeckých důvodů musí být všechna histopatologická vyšetření v souvislosti s poškozením způsobeným "očkováním" proti Covid-19 s okamžitou platností doplněna touto metodou.
pathologie-konferenz.de/img/b.jpeg
Reutlingen, 17.01.2022
Prof. Dr. Arne Burkhardt
Prof. Dr. Walter Lang
Web:
Pressekonferenz am Montag, den 20.09.2021 | Todesursache nach COVID-19-Impfung & Undeklarierte Bestandteile der COVID-19-Impfstoffe
Telegramový kanál:
@PathologyConference

🇩🇪 Dr. Bodo Schiffmann píše:
"Velmi brzy jsme varovali, že pokud bude imunitní systém zničen injekcí mRNA, dojde k explozi počtu nádorových onemocnění.
Totéž mimochodem platí i pro autoimunitní onemocnění a neurologické poruchy.
První studie a první zprávy byly k dispozici již brzy.
Mezitím se celá věc několikrát potvrdila, zejména u rakoviny krve a u pacientů, kteří rakovinu přežili.
Změní to však něco na politickém přístupu?
Odpověď zní ne.
Scholz, Lauterbach a spol. se dopustili tolika zločinů, že už nikdy nemohou opustit toto hřiště s vědomím, že za to budou hnáni k odpovědnosti.
To musí být každému jasné.
To, co se zde v současné době děje, tedy pokračování opatření, je sebeobrana viníků.
Nyní musí hrát svou hru až do konce, protože se bojí následků.
Na druhou stranu by to mělo být jasné každému policistovi, novináři, soudci, státnímu zástupci i politikovi,
že ten, kdo jako první změní stranu a řekne pravdu, bude jistě čelit polehčujícím okolnostem.
Zatímco ti, kteří budou pokračovat v tvrdém kurzu, nakonec také dostanou svůj účet."
Bodo Schiffmann 18.1.2022

Alles Ausser Mainstream

Můj dobrý přítel Dr. Sucharit Bhakdi, s nímž jsme spolu s dalšími napsali řadu otevřených dopisů Evropské agentuře pro léčivé přípravky, je naprosto zoufalý.
Pozorně poslouchejte.
Spolu se svým kolegou, patologem (prof. Dr. Burkhardtem), potvrdil, že i u lidí, kteří zemřeli po očkování vakcínou Covid19 a jejichž úmrtí nebylo přičítáno nežádoucím účinkům očkování, byla téměř ve všech případech příčinou úmrtí vakcinace.
Počet úmrtí způsobených těmito vakcínami je mnohem vyšší, než jsme si dříve mysleli.
Mnohem horší je však to, co bylo právě zjištěno.
O krevních sraženinách jsme věděli z exprese proteinu spike.
Věděli jsme o autoimunitních útocích na naše vlastní tkáně exprimující bílkovinu hrotu, na kterou byly naše zabijácké lymfocyty připraveny, jako je například myokarditida.
Novinkou je však zjištění, že i na buňky lymfatických uzlin jsou zaměřeny látky na bázi genů a označují je k autodestrukci.
Pokud zničíte tuto část imunitního systému, které říkáme "imunitní dozor", všechny druhy nepříjemných latentních infekcí způsobených viry a také bakteriemi se vymknou kontrole.
Stovky milionů lidí zemřou na nekontrolovanou tuberkulózu, virus Epsteina-Barrové, toxoplazmózu atd. atd.
A k tomu se přidává každodenní náhodná produkce rakovinných buněk, které jsou obvykle rychle zničeny imunitním dohledem dříve, než se stihnou rozdělit.
Hádejte, co se stane potom?
Je mi jedno, kde jste během této směšné "pandemie" seděli.
Ať už jste s tím souhlasili s vědomím, že jde o přehnanou reakci. Nebo dokonce v nevědomosti.
Říkám vám rovnou, ŽE KDYBY JSTE TOHLE VIDĚLI, TAK SE NA TO PODÍVÁTE A POKRAČUJETE VE FILMU, místo abyste zavolali pár známým a řekli jim o tom, že konec lidstva je společná lekce s dcerami.
Prosím, šiřte tuto informaci na všech platformách.
Zaplavte "ověřovatele faktů".
Udělejte to prosím hned.
Zachraňte naši civilizaci, dokud je ještě třeba zachránit nevinné, zejména naše děti a vnoučata.
Upřímně vám děkuji,
Mike
Dr. Mike Yeadon
Bývalý vědecký ředitel společnosti Pfizer

duckduckgo.com/iu/?u=https://www.lacomarcadepuertollano.com/diari

Smrť očkovaných ľudi.
Public domain
dyk
VIDEO: Plně očkovaný gruzínský tenista vzdal zápas na okruhu ATP poté, co při každém úderu raketou nemohl popadnout dech! Doktorovi potom přiznal, že se to nepodobá astmatu, protože lapá po dechu jenom při tělesné námaze! Hráč měl typické příznaky hypoxie a poruchy transportu kyslíku v hemoglobinu, což je velice rozšířený vedlejší účinek roztoku Pfizer! A evropská agentura EMA to úplně zabila, …More
VIDEO: Plně očkovaný gruzínský tenista vzdal zápas na okruhu ATP poté, co při každém úderu raketou nemohl popadnout dech! Doktorovi potom přiznal, že se to nepodobá astmatu, protože lapá po dechu jenom při tělesné námaze! Hráč měl typické příznaky hypoxie a poruchy transportu kyslíku v hemoglobinu, což je velice rozšířený vedlejší účinek roztoku Pfizer! A evropská agentura EMA to úplně zabila, když svolala tiskovou konferenci a varovala, že velmi časté očkování boostery může ohrozit přirozenou imunitu! A potom se někdo diví Djokovičovi, že si nechce vstříknout tenhle šmejd! | AE News

VIDEO: Plně očkovaný gruzínský tenista vzdal zápas na okruhu ATP poté, co při každém úderu raketou nemohl popadnout dech! Doktorovi potom přiznal, že se to nepodobá astmatu, protože lapá po dechu jenom při tělesné námaze! Hráč měl typické příznaky hypoxie a poruchy transportu kyslíku v hemoglobinu, což je velice rozšířený vedlejší účinek roztoku Pfizer! A evropská agentura EMA to úplně zabila, když svolala tiskovou konferenci a varovala, že velmi časté očkování boostery může ohrozit přirozenou imunitu! A potom se někdo diví Djokovičovi, že si nechce vstříknout tenhle šmejd!

Vakcíny začínají páchat neuvěřitelné škody a mnoha lidem to pomalu, ale pozdě začíná docházet. Rozsah škod způsobený masovým očkováním dosáhne nevyčíslitelných hodnot, zejména na lidském zdraví a životech. Dojde ke zničení kariér mnoha sportovců, ale i zpěváků a všech lidí, u kterých během práce dochází ke zrychlování srdečního tepu a tím pádem oběhu krve a potřeby vyššího čerpání kyslíku do orgánů. Dostali jsme dnes do redakce odkaz na děsivé video a událost, ke které došlo již před několika dny. V australském Sydney právě probíhá ATP Cup a právě během jednoho zápasu došlo k dalšímu kolapsu sportovce během náročného fyzického výkonu.
MIREK VARGA shares this
1.7K