ľubica
Libor Halik
Nielen biskupi Slovenska, ale aj Vatikánu a iných krajín sú v súčasnosti vedomými klamármi, a satanistickými KANIBALMI. Kto ich poslúchne v hriechu KANIBALISMU, stáva sa kanibalom, účastníkom na vražde potrateného dieťaťa, ktorého časť si dá vpichnúť pod svoju kožu. Prvá satanistická omša urobená cez prvých katolíckych biskupov sa uskutočnila r.1963 v Ríme, ako to opísal P. Malachy Martin. Vtedy …More
Nielen biskupi Slovenska, ale aj Vatikánu a iných krajín sú v súčasnosti vedomými klamármi, a satanistickými KANIBALMI. Kto ich poslúchne v hriechu KANIBALISMU, stáva sa kanibalom, účastníkom na vražde potrateného dieťaťa, ktorého časť si dá vpichnúť pod svoju kožu. Prvá satanistická omša urobená cez prvých katolíckych biskupov sa uskutočnila r.1963 v Ríme, ako to opísal P. Malachy Martin. Vtedy on preto ušiel z rehole jezuitov a z Vatikánu. Nechcel sa zatratiť. Satanisti učia, že nič, ani kanibalismus nie je hriechom, oni sa zasvetili Satanovi.
Anton Čulen
Katolíci v šoku: Antikristovi služobníci robia reklamu na vakcíny z potratených detí priamo na TV LUX! Pastieri mlčia, ale veriaci na rozdiel od biskupov odvážne bránia Kristovu Cirkev a v komentároch Tv Lux prirovnávajú k stoke ako ostatné mainstreamové médiá a odmietajú ju financovať
Coburg
Tretia svetová vojna je len časť Apokalypsy, takže si toho užijeme aj viac.
MarekGš
Proroctví o 3. sv. válce mi vždycky vrátí naději. Sice to asi bude hrůza, ale co už jinýho má svět potkat.
Libor Halik
Dle kombinace několika proroctví na začátku 3. světové války 1) Rusko porazí Turky. 2) Pak bude Rusko i na svém území poráženo Západem. 3) Pak Západ bude porážen Ruskem a Čínou. 4) Potom po spálení USA, ukradne Čína Rusku celou asijskou část. 5) Pak Rusko ubrání s pomocí zbytku Západu svou evropskou část před Čínou.
MarekGš
Máte to hodně dobře zpracovaný. Je i jinej přístup, kdy křesťané vyvolávají různé "běsy", vzbuzují strach, tady je naděje.
Laco Bajzo
O tretej svetovej vojne povedal Henry Kisinger ,že sa jej už nedá zabrániť a že z jej popola povstane ich svetovláda.Bolo to v rozhovore z jeho newjorského bytu asi 2015 vo febrári .Rozhovor bol v krátkom čase youtube zmazaný.
Libor Halik
V r.2020 však oni o vojnu nemajú záujem, lebo teraz cez Covid koncentráky oni možu v mieru všetkých zotročiť.
Bratia a sestry
Henry Kisinger dostal padáka :-D sereš a spol pôjdu tiež
Bratia a sestry
vyhral Tramp a o vojnu záujem mať nemôžu ani náhodou, jedine že by bombardovali s tým čo ľuďom za roky nakradli ;-)
Libor Halik
Že je viditelná válka spasitelnější pro duše, než hnití duší v pomalém umírání ve falešném míru, pravil sv. Paisij z Athosu, který musel bojovat v přední linii války proti komunistickým pučistům v Řecku.