Clicks1.5K
pl.news
1

Dziura budżetowa Gloria.tv i dwie kolejne funkcje

Drodzy Przyjaciele Gloria.tv!

Nie jest łatwo prosić o łaskawe wsparcie, ale nie jest to też jedyny cel tego listu. Chcemy również opowiedzieć o naszych najnowszych innowacjach technicznych.

Gloria.tv jest obsługiwana przez wolontariuszy. Jest to całkowicie niezależny, bardzo niskobudżetowy projekt bez dużych sponsorów. Dlatego nadal potrzebujemy waszej pomocy w realizacji naszej misji – szczególnie w tych tragicznych dla Kościoła i społeczeństwa czasach. W lecie byliśmy zmuszeni żyć z naszych oszczędności. Dlatego prosimy o wsparcie naszej jesiennej kampanii fundraisingowej.

To tylko jeden z przykładów ostatnich dodatkowych kosztów: zdjęcie artykułu pokazuje jeden z dwóch nowych serwerów zapasowych o wartości 3.000 euro, które musieliśmy kupić tego lata wraz z nowym serwerem do przechowywania danych za kolejne 3.000 euro.

Zbliża się przyszłość Gloria.tv

Katolicy polegają na oligarchicznych mediach społecznościowych. Jest to błąd, ponieważ te media obecnie cenzurują nawet bezstronne, oparte na faktach informacje, tylko dlatego, że im się one nie podobają. Katoliccy dziennikarze są coraz bardziej w cieniu.

Nie ma potrzeby zgadywać, co będzie dalej. My to wiemy. Katolicy potrzebują alternatyw, ponieważ nie mogą ufać tym mediom społecznym, które są naszymi wrogami.

Budowanie katolickich portali społecznościowych to dużo pracy i pieniędzy, ale nie ma innej drogi. Gloria.tv od lat wdraża i rozwija funkcje mediów społecznościowych.

W ostatnich miesiącach pracowaliśmy nad czatem wideo na żywo i systemem transmisji na żywo. Oba są teraz gotowe do rozpoczęcia pracy.

Jak prowadzić wideorozmowę z użytkownikiem Gloria.tv

1) Kliknij "Czaty" po lewej stronie strony Gloria.tv

2) Wybierz użytkownika, z którym chcesz rozmawiać.

3) Kliknij ikonę kamery w wyskakującym oknie rozmowy użytkownika.

4) "Pozwól" Gloria.tv wykorzystać kamerę i mikrofon do rozmowy.

5) Poczekaj na odpowiedź.

Gloria.tv technicznie cały czas idzie do przodu. Do tej pory byliśmy w stanie pokryć nasze koszty. Czasami zastanawiamy się jak. Fundraising nie jest naszą podstawową działalnością, ale jest nadal bardzo potrzebny. Proszę o pomoc!

W tym dziwnym roku 2020, po miesiącach pandemicznej histerii, jesienią i zimą musimy zebrać więcej funduszy niż kiedykolwiek wcześniej.

Dlatego uprzejmie prosimy o wsparcie, nawet niewielka kwota bardzo nam pomaga. Dziękujemy!


Wpłaty kartą kredytową lub PayPal przez Kindful: kliknij tutaj
Możesz też skorzystać z przelewu bankowego na konto:
IBAN NA 67 6000 0102 1003 6488
BIC BAWAATWW

#newsWusssubwnx
Rycerz Bożego Miłosierdzia shares this
1.5K
Cenzura mediów

Mediom przepowiadam rzecz następującą: Wkrótce arogancja, z jaką odnosicie się do waszych odbiorców, ustąpi miejsca waszemu przerażeniu, kiedy zobaczycie, że wasze słowa nie są już słyszane. Wkrótce zrozumiecie wagę modlitwy, kiedy ludzkość odwróci się od prawdy. Dzisiaj wasze słowo wciąż może być nośnikiem niezależnej prawdy. Ale ten dar zostanie wam zabrany. Prawda zostanie …More
Cenzura mediów

Mediom przepowiadam rzecz następującą: Wkrótce arogancja, z jaką odnosicie się do waszych odbiorców, ustąpi miejsca waszemu przerażeniu, kiedy zobaczycie, że wasze słowa nie są już słyszane. Wkrótce zrozumiecie wagę modlitwy, kiedy ludzkość odwróci się od prawdy. Dzisiaj wasze słowo wciąż może być nośnikiem niezależnej prawdy. Ale ten dar zostanie wam zabrany. Prawda zostanie ukryta przed ludźmi, poprzez dyktaturę, której doświadczycie w czasie Wielkiego Ucisku. Wtedy wasze słowo zostanie odrzucone, tak jak teraz odrzucane jest Moje Słowo.

Sekretny Kanał komunikacji

Nikt nie będzie was słuchać, bo jedyne słowa, jakie będą przekazywane ludziom, będą dostarczane przez sekretny Kanał. I poczujecie się jak na pustkowiu, próbując komunikować się ze światem, bo wasze słowo już nie będzie słyszane.

Strzeżcie się dyktatorów

Nie lękajcie się wy, którzy podążacie za Bogiem, niezależnie jaką drogą, tylko Mnie wysłuchajcie. Walczcie z tymi, którzy chcą wam narzucić dyktaturę słowa, bo oni pochodzą od złego. Nie dajcie się ogłupić bez względu na to, ile by wam płacili za głoszenie kłamstw. Jeżeli się nie nawrócą, czeka ich wieczne potępienie. Czas nie jest po ich stronie. Walczcie o wolność słowa, mówcie o niesprawiedliwościach, jakich jesteście świadkami. Bez względu na to, czy we Mnie wierzycie, bo kiedy ujrzycie spełnianie się tych proroctw, wtedy uświadomicie sobie, że Moje nauki są prawdziwe.

Księga Objawienia

Dzisiaj, kiedy świat wydaje się być pokiereszowany przez kryzys ekonomiczny, łatwo jest wierzyć, że wszystko pójdzie ku dobremu. Tak, Moje dzieci, w przeszłości to byłoby naturalne założenie, ale tak już nie będzie. Spisek wymyślony przez grupę światowych organizacji, wywodzących się od szatana, wkrótce zacznie się realizować. Ci z was, którzy nie wierzą we Mnie, ostatecznie zrozumieją przepowiednie zawarte w Księdze Mojego Ojca i w Księdze Objawienia.

Nie lękajcie się, Moje dzieci. Zwróćcie się do Mnie osobiście, waszymi własnymi słowami, a Ja dam wam siłę, nadzieję i moc, aby przejść przez ten mroczny okres w historii ludzkości.

Wy, którzy czytacie ten przekaz, pomyślcie. Jeżeli wątpicie w to, to rozglądnijcie się dookoła i zdecydujcie się, czy lekceważyć dalej wszystkie znaki. Czy nie widzicie, że ktoś próbuje wkraczać w waszą wolną wolę i narusza waszą wolność, daną wam jako dar przez Mojego Ojca? Ja ani Mój Przedwieczny Ojciec nigdy nie naruszymy tego tak cennego daru. Ale jeżeli człowiek decyduje się na pójście za szatanem, to wtedy tak się będzie działo.

Bóg, Mój Przedwieczny Ojciec, nie może temu zapobiec. Szatan będzie próbował odebrać wam dar wolnej woli. Kiedy zauważycie, że wasza wolna wola jest wam zabierana poprzez potężne siły, nad którymi nie macie kontroli, to wiedzcie, że za tym wszystkim stoi zły.

Szatan nigdy nie zwycięży

Proszę, bądźcie w pogotowiu, Moje drogie dzieci. Nie poddawajcie się. Wasza modlitwa i przeciwstawianie się złu ocali wiele dusz. Szatan i jego armia nigdy nie wygrają. Nie mogą, to niemożliwe. Tylko Bóg ma moc, aby zakończyć ten straszny konflikt.

Ja, Wasz Zbawiciel i Sędzia, ponaglam was, abyście powstali, byli odważni i walczyli o to, co jest prawdą w waszych sercach, nawet jeżeli czujecie strach. On jest wam podsuwany przez szatana. Lęk nigdy nie jest zsyłany przeze Mnie czy Mojego Przedwiecznego Ojca.

Stańcie na baczność i otwórzcie wasze serca na miłość, nie trwóżcie się. Miłość pochodzi od Boga. Powiedziałem wam, że nie poczujecie miłości, jeżeli nie otworzycie serc. Miłość i Bóg, Przedwieczny Ojciec, Stworzyciel tej ziemi, idą ze sobą ‘ręka w rękę’. Nie mogą być oddzieleni. Kiedy są, to znak, że działa szatan.

Idźcie teraz, Moje dzieci, i podejmijcie decyzję. Czy chcecie, aby miłość otoczyła was w Moim Najświętszym Sercu czy poddacie się lękowi? To wasza decyzja.

Wasz Boski Nauczyciel

Zbawiciel, Sprawiedliwy i Miłosierny Sędzia

Jezus Chrystus