pl.news
1.5K

Dziura budżetowa Gloria.tv i dwie kolejne funkcje

Drodzy Przyjaciele Gloria.tv!

Nie jest łatwo prosić o łaskawe wsparcie, ale nie jest to też jedyny cel tego listu. Chcemy również opowiedzieć o naszych najnowszych innowacjach technicznych.

Gloria.tv jest obsługiwana przez wolontariuszy. Jest to całkowicie niezależny, bardzo niskobudżetowy projekt bez dużych sponsorów. Dlatego nadal potrzebujemy waszej pomocy w realizacji naszej misji – szczególnie w tych tragicznych dla Kościoła i społeczeństwa czasach. W lecie byliśmy zmuszeni żyć z naszych oszczędności. Dlatego prosimy o wsparcie naszej jesiennej kampanii fundraisingowej.

To tylko jeden z przykładów ostatnich dodatkowych kosztów: zdjęcie artykułu pokazuje jeden z dwóch nowych serwerów zapasowych o wartości 3.000 euro, które musieliśmy kupić tego lata wraz z nowym serwerem do przechowywania danych za kolejne 3.000 euro.

Zbliża się przyszłość Gloria.tv

Katolicy polegają na oligarchicznych mediach społecznościowych. Jest to błąd, ponieważ te media obecnie cenzurują nawet bezstronne, oparte na faktach informacje, tylko dlatego, że im się one nie podobają. Katoliccy dziennikarze są coraz bardziej w cieniu.

Nie ma potrzeby zgadywać, co będzie dalej. My to wiemy. Katolicy potrzebują alternatyw, ponieważ nie mogą ufać tym mediom społecznym, które są naszymi wrogami.

Budowanie katolickich portali społecznościowych to dużo pracy i pieniędzy, ale nie ma innej drogi. Gloria.tv od lat wdraża i rozwija funkcje mediów społecznościowych.

W ostatnich miesiącach pracowaliśmy nad czatem wideo na żywo i systemem transmisji na żywo. Oba są teraz gotowe do rozpoczęcia pracy.

Jak prowadzić wideorozmowę z użytkownikiem Gloria.tv

1) Kliknij "Czaty" po lewej stronie strony Gloria.tv

2) Wybierz użytkownika, z którym chcesz rozmawiać.

3) Kliknij ikonę kamery w wyskakującym oknie rozmowy użytkownika.

4) "Pozwól" Gloria.tv wykorzystać kamerę i mikrofon do rozmowy.

5) Poczekaj na odpowiedź.

Gloria.tv technicznie cały czas idzie do przodu. Do tej pory byliśmy w stanie pokryć nasze koszty. Czasami zastanawiamy się jak. Fundraising nie jest naszą podstawową działalnością, ale jest nadal bardzo potrzebny. Proszę o pomoc!

W tym dziwnym roku 2020, po miesiącach pandemicznej histerii, jesienią i zimą musimy zebrać więcej funduszy niż kiedykolwiek wcześniej.

Dlatego uprzejmie prosimy o wsparcie, nawet niewielka kwota bardzo nam pomaga. Dziękujemy!


Wpłaty kartą kredytową lub PayPal przez Kindful: kliknij tutaj
Możesz też skorzystać z przelewu bankowego na konto:
IBAN NA 67 6000 0102 1003 6488
BIC BAWAATWW

#newsWusssubwnx