Clicks5
NewsLetters

Наукова конференція в Санкт-Петербурзі проти ковід-афери

20-21 жовтня 2021 року у Санкт-Петербурзі відбулася наукова конференція, перша частина якої називалася «Медичні та політичні особливості вакцинопрофілактики від CОVID-19 в Росії». У Конференції взяли участь вчені та медики, незалежні від світового фашизму.

Цитата з Резолюції науково-медичної конференції:

Консолідований, але легітимний ОПІР аморальному і трансгуманістичному нехтуванню правами і свободами жителів Землі вузьким угрупованням глобалістів, яке цинічно використовує розроблений ними механізм біологічного та інформаційного тероризму, ПОВИНЕН у своїй благородній діяльності ґрунтуватися на міцній науковій основі, чіткій аргументації та думці авторитетних професіоналів. Тільки це дозволить нам спростувати надумані звинувачення на нашу адресу засобів масової дезінформації та в доступній формі просвітити населення держав, які зазнали гібридної інтервенції, і допоможе мобілізувати й спрямувати енергію соціуму у конструктивне русло.

УЧАСНИКИ КОНФЕРЕНЦІЇ ДІЙШЛИ ДО ВИСНОВКІВ: 11 березня 2020 року Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Гебреісус від імені ВООЗ оголосив пандемію, не маючи на це повноважень. Використання терміну «пандемія», з правової точки зору, не регламентоване і не передбачає прийняття додаткових спеціальних заходів реагування. Епідемічні пороги не були перевищені і епідемія не була оголошена. Заходи протидії підвищеній інфекційній захворюваності та смертності від неї були і є:

1) науково необґрунтованими;

2) здебільшого помилковими, невідповідними міжнародному та внутрішньому законодавству країн;

3) порушенням прав та свобод громадян і загрозою для їхнього життя та здоров’я.

Фактично все, що робиться під приводом існування пандемії та епідемії COVID-19 – це обман і шарлатанство в планетарному масштабі. Ці дії, на наш погляд, вимагають детального розслідування Міжнародним кримінальним судом, на благо майбутніх поколінь.

Масове ПЛР-тестування для виявлення тих, які заразилися SARS-CoV-2, здійснюється недостовірними тест-системами і являє собою неналежний спосіб виявлення інфекційних хворих на COVID-19, оскільки це захворювання викликається коротколанцюговим РНК-вірусом, в той час як метод полімеразної ланцюгової реакції розроблявся для довголанцюгових РНК-вірусів.

Постійне зростання щоденного ПЛР-тестування, невиправдано високі грошові дотації лікарням за виявлення та лікування хворих на COVID-19 разом з маніпуляціями статистикою створюють фальшиву картину захворюваності і приводять до неправильних рішень медичного та адміністративного характеру, а також тягнуть за собою прояви корупційного характеру.

Некероване застосування глюкокортикостероїдів уже на рівні амбулаторій, а потім у стаціонарах, призводить до невиправданого пригнічення імунітету, що дозволяє внутрішньолікарняній інфекції проникнути в організм і викликати пневмонію, сепсис та смерть. Це сьогодні є причиною смерті тисяч людей.

ЗАЯВЛЯЄМО, ЩО:

Тестування та «вакцинація» дітей від коронавірусу розцінюється учасниками конференції (і переважною більшістю нашого суспільства) як зазіхання на найсвятіше, що у нас є – як напад на життя та здоров’я дітей.

Жодна вакцина від COVID-19 не пройшла належними фазами клінічних досліджень для доведення ефективності та безпеки її застосування, а отже не можна говорити про «профілактичну вакцинацію населення», оскільки це шахрайство, обман та фальсифікація.

Зростання надмірної смертності серед дорослого населення у 2021 році, на нашу думку, безпосередньо пов’язане з агресивною та масовою «вакцинацією від COVID-19».

Ми переконані, що групою осіб проводиться узгоджена руйнівна глобальна діяльність за попередньою змовою, пов’язана з порушенням основних конституційних та міжнародних прав громадян. Необмежене число осіб примушується до участі у науково необґрунтованому експерименті над своїм життям та здоров’ям без повноцінної добровільної інформованої згоди, з порушенням загальних медичних принципів, включаючи епідеміологію, імунопрофілактику, моніторинґ результатів цих експериментальних досліджень. При цьому широко практикуються різноманітні медичні втручання без встановлення зворотного зв’язку, без страхування життя та здоров’я учасників випробувань. Не проводиться ніяка оцінка ускладнень та протипоказань, не створюються групи диспансерного спостереження за учасниками експериментів.

COVID-19 ‒ це не особливо небезпечна інфекція, а термін, навмисне внесений з порушенням законодавства до Постанови Уряду РФ від 31.01.2020 № 66 «Про внесення зміни до переліку захворювань, що становлять небезпеку для оточуючих», коли в Росії було лише 2 «безсимптомні» носії цього захворювання. Метою було подальше обмеження наших прав та підготовка населення до інфодемії.

Ми висловлюємо своє обурення від великої кількості (13!) методичних рекомендацій МОЗ РФ щодо ведення хворих COVID-19, розроблених без широкого та адекватного аналізу результатів попередніх рекомендацій і без будь-яких вказівок на їхню профілактичну спрямованість, що зводять всю імунопрофілактику до необґрунтованих надій на створення чудодійної вакцини. Це порушує всі принципи епідеміології, згідно з якими вакцинопрофілактика в ході розгорнутого епідемічного спалаху протипоказана, оскільки викликає антитілозалежне посилення інфекції (ADE-синдром). Підтвердженням помилковості підходу МОЗ та Росспоживнагляду є потроєння числа захворювань та подвоєння показника летальності у другій половині 2021 року.

Ми переконані і стверджуємо, що саме природний імунітет, а не набутий внаслідок вакцинної імунопрофілактики, – це найкращий та найнадійніший захист від гострих респіраторних вірусних інфекцій, у тому числі викликаних коронавірусами. Стверджування протилежного – це найбезглуздіша антинаукова єресь, не підкріплена жодними доказовими дослідженнями.

Залякування населення за допомогою демонстрації на державних телеканалах відеострашилок і маніпуляції статистикою має явно нездоровий і кримінальний відтінок і має на меті за будь-яку ціну загнати людей у «вакцинаційні» пункти.

Імперативні адміністративні заклики супроводжуються шантажем у вигляді скорочення пільг, соціальної допомоги, та обіцянками подальшого позбавлення прав, а також відвертим підкупом громадян з допомогою різноманітних «лотерей», роздачі подарунків і навіть грошових премій роботодавцям за кожного «вакцинованого» співробітника.

Підміна понять, наукових підходів, заміна урядових та наукових рад непрофесійними штабами, навмисне створення хаосу та конфліктних ситуацій, примус до використання масок, рукавичок, QR-кодів, COVID-паспортів та смартфонів – це частина міжнародної злочинної діяльності, яка потребує найретельнішого розслідування та подальшого притягнення до кримінальної відповідальності усіх осіб, які порушили закон.

МИ КАТЕГОРИЧНО ВИСТУПАЄМО ПРОТИ:

1) застосовування чиновниками та ЗМІ термінів «епідемія» та «пандемія», підміни понять та маніпулювання такими термінами, як «безсимптомний хворий», «загроза захворювання», «загроза подальшого поширення інфекції», «симптом „матового скла”», «вірус», «ПЛР-тест», «вакцинація». Кожен з них до 2020 року застосовувався інакше, ніж тепер, або зовсім не мав особливого значення;

2) видання нормативно-правових актів, які обмежують наші права через «загрозу захворювання» та підміняють (раніше) діючі наукові та правові підходи;

3) використання масового та необґрунтованого тестування людей неперевіреними тест-системами для діагностики COVID-19;

4) продовження масової смертоносної «вакцинації» від COVID-19;

5) включення «профілактичного щеплення від COVID-19» до Національного календаря профілактичних щеплень;

6) дострокової сертифікації «вакцин від COVID-19» внаслідок нібито успішно завершених клінічних досліджень;

7) розділення людей за «вакцинним» статусом та введення QR-кодів (т.зв. COVID-паспортів);

8) невиправданого переведення на дистанційне навчання школярів та студентів;

9) незаконних «локдаунів» та «самоізоляцій», а також проти використання штрафних санкцій за недотримання незаконних та науково необґрунтованих заходів.

Вимагаємо:

1. Повернутися до наукових підходів у сфері епідеміології, вірусології та імунопрофілактики.

2. Повернутися до дотримання конституційних та міжнародних прав громадян, які обмежені внаслідок гіпотетичної, а не наявної загрози для здоров’я, тобто за відсутності епідемії, що є злочинним.

3. Здійснювати діагностику COVID-19 не на підставі результатів ПЛР-тестування, а на підставі клінічної картини хворих.

4. Зважаючи на значну кількість поствакцинальних летальних наслідків та важких поствакцинальних ускладнень припинити смертоносний експеримент до повного розслідування всіх таких випадків та встановлення причин їх виникнення. Сформувати базу даних реєстрації та статистичного обліку поствакцинальних ускладнень та смертельних наслідків в результаті вакцинації будь-якими імунобіологічними препаратами, а її ведення доручити громадській організації, незалежній від уряду та фармацевтичних компаній (прим.: однак не Соросівським неприбутковим організаціям).

5. Зупинити обговорення в Державній Думі РФ законопроекту про внесення «профілактичного щеплення від COVID-19» до Національного календаря профілактичних щеплень (до статті 9 Федерального закону «Про імунопрофілактику інфекційних захворювань» від 17.09.1998 N 157-ФЗ), доки не буде завершене широке обговорення цього питання зі залученням незалежних учених та лікарів.

6. Не здійснювати дострокову сертифікацію всіх експериментальних препаратів (так званих вакцин від COVID-19) до оприлюднення результатів клінічних досліджень, їх детальної перевірки та подальшого всебічного громадського обговорення.

7. Передати функції епідеміологічної служби від Росспоживнагляду до МОЗ РФ.

8. Відправити у відставку Уряд РФ у зв’язку з його нездатністю впоратися з панікою та професійно організувати роботу системи охорони здоров’я. Це вже призвело до надмірної смертності від «нековідних» захворювань, яка обчислюється сотнями тисяч наших співгромадян.

9. Порушити кримінальні справи проти осіб, винних у роздуванні паніки, у підміні понять, у використанні дезінформації та у прийнятті свідомо помилкових рішень, які викликали надмірне зростання додаткової смертності населення.

УЧАСНИКИ КОНФЕРЕНЦІЇ ВИРІШИЛИ:

1. Звернутися у Раду Безпеки РФ, у Федеральну службу безпеки РФ, у Слідчий комітет РФ, у Генеральну прокуратуру РФ, у Міністерство закордонних справ РФ з вимогою ініціювати на базі Ради Безпеки ООН міжнародне розслідування глобальної ковідафери, встановити її організаторів та бенефіціарів, притягнути винних осіб до кримінальної відповідальності за злочини проти людяності.

2. Звернутися до президента і уряду РФ з вимогою скасування всіх незаконних нормативно-правових актів Росспоживнагляду РФ та губернаторів, що обмежують особисті невід’ємні та інші конституційні права громадян Росії (примусова вакцинація, QR-коди, тестування, самоізоляція і т.д.).

3. Опублікувати для громадського обговорення та відіслати дану Резолюцію у всі органи усіх гілок державної влади Російської Федерації.

Учасники конференції:

д.м.н., проф. Павло Андрійович Воробйов
д.м.н., проф. Олександр Олексійович Редько
д.м.н., проф. Владислав Анатолійович Шафалінов
д.м.н., проф. Ігор Олексійович Гундаров
д.м.н., проф. Денис Вікторович Іванов
д.м.н., проф. Галина Борисівна Кириллічева
д.м.н., проф., акад. РАН Юрій Володимирович Лобзін
д.е.н., проф. Валентин Юрійович Катасонов
д.б.н., к.п.н. Ірина Володимирівна Єрмакова
к.м.н. Ірина Вікторівна Жужгова
к.м.н., доц. Сергій Анатолійович Ануфрієв
к.ю.н. Анна Вікторівна Швабауер
експерт РАН Олександр Володимирович Саверський
юрист Наталія Іванівна Новакова
лікар-терапевт Софія Олександрівна Науменко
політолог, кандидат у президенти Болгарії Пламен Пасков
підприємець Діна Сергіївна Гібсон
підприємець Дмитро В’ячеславович Казаков

голова Комісії зі захисту дітей від деструктивного контенту при Роскомнагляді РФ Андрій Борисович Циганов

лідер Громадської організації «Союз православних мирян» Анатолій Артурович Артюх

громадський уповноважений із захисту сім’ї у Санкт-Петербурзі та Ленінградській області Ольга Миколаївна Баранець

правозахисник, координатор Руху «СТОПВАКЦИЗМ» Денис Олексійович Шульга.

Відео: brighteon.com/d04029df-de42-4dec-b4c3-4a87507cb599

trueinform.ru/modules.php?name=Laid&sid=68499