Clicks26
lt.news

Dubijos Kardinolas Brandmiuleris tapo išnaudojimų isterijos auka

Kardinolas Walter Brandmiuleris (89) tiki, jog dėl šių dienų homoseksualų skandalų ir prievartavimų dabartinė Bažnyčia, „visa dvasininkija ir net bažnytinė valdžia yra visiškai epideminė, sukrėsta iki pamatų“ - šį teiginį patvirtina (isteriška) žiniasklaida, tačiau tai nėra paremta tikrais faktais.

(Šiandieninė Bažnyčia yra „sukrėsta iki pamatų“ dėl liturgijos ir teologinio sentimentalumo kracho.)

Vokietijos mėnesiniame žurnale Vatican Magazin nurodė ir smarkiai sukritikavo, jog Pranciškus ir jo pirmtakai „niekada nesipriešino“ amoraliai teologijai, įskaitant ir homoseksualumą, nors Pranciškus dabar net aktyviai skatina tokius dalykus.

Atrodo, jog Brandmiuleris nenorėjo įvardyti šitokios Bažnyčios būsenos kaltininkų, tačiau paminėjo seniai užmirštų disidentų sąrašą: Josefas Fuchsas (+2005), Bernardas Haringas (+1998), Francas Boklė (+1991) ir Alfonsas Aueris (+2005) - visi šie asmenys, pasak Kardinolo, buvo „svarbiausi ir įtakingiausi eretikai“.

Vienas iš jų, Haringas, 2016-ųjų lapkritį buvo išaukštintas pačio Popiežiaus Pranciškaus: „tai pirmasis dvasininkas, kuris pradėjo ieškoti naujų būdų padėti moralinei (amoraliai) teologijai ir vėl pražydėti“.

Paveiksliukas: Walter Brandmüller, © Manfred Ferrari, #newsHdzzorxdpd