Clicks1.7K
PiotrM
12

Dość tego !!

DOŚĆ TEGO !!!!!!!!!!!!

NASI BLISCY , DZIECI , RODZINY UMIERAJĄ BO WAM SIĘ

ZACHCIAŁO GŁUPOT! ŚLUBOWALIŚCIE JAK POLICJA KTÓRA ŁAMIE KONSTYTUCYJNE PRAWA NA OBYWATELACH POLSKI !

ŚLUBOWALIŚCIE NAWET Z NARAŻENIEM ŻYCIA CHRONIĆ

LUDZKIE ŻYCIE!! NIESTETY ALE TO WY SPOWODOWALIŚIE

WIĘCEJ ZGONÓW NIŻ JAKIŚ GRYPOPODOBNY WIRUS KTÓRYCH

I TAK MAMY Z 1,5 KILOGRAMA W SOBIE.. DLATEGO RADŹCIE SOBIE SAMI! SKLEPIKARZE, PIEKARNIE, SKLEPY WARZYWNE, SPOŻYWCZE , WYSYŁAJCIE LEKARZY I OSOBY PRACUJĄCE W PRZYCHODNI DO MARKETÓW!!

GDY ZAWALI CI SIĘ DACH, PĘKNIE RURA, ZEPSUJĄ DRZWI, DZWOŃ

NA TELEFON ZAUFANIA PO PORADĘ !!! TYLKO TELEFONICZNIE !!

NAJPIERW UIŚĆ OPŁATĘ NA KONTO POTEM UDZIELIMY PORADY !

DZIŚ LEKARZE MAJĄ NOWĄ NAZWĘ: GRABARZE !

LEKARZE DOPUŚCILI LIĘ HOLOKAUSTU NA POLSKICH

PACJENTACH ! DOŚĆ TEGO !

wojan50
– Wchodzimy w epokę, w której medycy nie mogą stykać się z chorymi, bo mogą zostać zarażeni, ale nie zarażają się w prywatnych praktykach. Tam, podwajając stawki, obsługują dziesiątki pacjentów. Jeżeli COVID-19 komukolwiek sprzyja, to sprzyja środowisku medycznemu – mówi w „Komentarzu Tygodnia” Witold Gadowski.
Witold Gadowski: jeżeli COVID-19 komukolwiek sprzyja, to sprzyja środowisku medycznemu …More
– Wchodzimy w epokę, w której medycy nie mogą stykać się z chorymi, bo mogą zostać zarażeni, ale nie zarażają się w prywatnych praktykach. Tam, podwajając stawki, obsługują dziesiątki pacjentów. Jeżeli COVID-19 komukolwiek sprzyja, to sprzyja środowisku medycznemu – mówi w „Komentarzu Tygodnia” Witold Gadowski.
Witold Gadowski: jeżeli COVID-19 komukolwiek sprzyja, to sprzyja środowisku medycznemu
pch24.pl/…owisku-medycznemu,78991,i.html
TomUrb
Czy tym krajem rządzi Kaczort? 🤪
Naucz mnie pokory
TYM KRAJEM RZĄDZI MASOŃSKA SYNAGOGA SZATANA !
jac505
Lekarz to jest człowiek z powołania do zarabiania dużych pieniędzy. Musi szybko mieć drogiego suva bmw lub auto podobnej klasy, duży dom, drogie wycieczki, wszystko najlepsze. Czuje się panem naszego zdrowia i życia a my im za to płacimy. Jak nie zapłacimy to nam nie pomogą ! Lepiej szukajmy duchowego uzdrowienia. Ja uzyskałem je na spotkaniu z o. Bashoborą ! Żaden polski ksiądz nie wzbudził we …More
Lekarz to jest człowiek z powołania do zarabiania dużych pieniędzy. Musi szybko mieć drogiego suva bmw lub auto podobnej klasy, duży dom, drogie wycieczki, wszystko najlepsze. Czuje się panem naszego zdrowia i życia a my im za to płacimy. Jak nie zapłacimy to nam nie pomogą ! Lepiej szukajmy duchowego uzdrowienia. Ja uzyskałem je na spotkaniu z o. Bashoborą ! Żaden polski ksiądz nie wzbudził we mnie wiary tak jak ten afrykański biskup ! Panie Jezu przyjdź !
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
jac505 ,,Żaden polski ksiądz nie wzbudził we mnie wiary tak jak ten afrykański biskup !''. Bardzo to przykre i niepokojące co mówisz o polskich Kapłanach , ale niestety nie zgodzę się z tobą. W naszym Kraju sporo mamy Bożych Kapłanów, tak że nie trzeba szukać afrykańskich lub indyjskich? Polska nie potrzebuje misjonarzy z Afryki, to raczej odwrotnie. Jeśli chodzi o Księdza Baszaborę , to nikomu …More
jac505 ,,Żaden polski ksiądz nie wzbudził we mnie wiary tak jak ten afrykański biskup !''. Bardzo to przykre i niepokojące co mówisz o polskich Kapłanach , ale niestety nie zgodzę się z tobą. W naszym Kraju sporo mamy Bożych Kapłanów, tak że nie trzeba szukać afrykańskich lub indyjskich? Polska nie potrzebuje misjonarzy z Afryki, to raczej odwrotnie. Jeśli chodzi o Księdza Baszaborę , to nikomu nawet najgorszemu wrogowi, bym go nie poleciła. Byłam raz na jego Mszy Św. i doznałam szoku. Słuchałam tez kilka jego kazań i w każdym znalazłam jak nie kłamstwa to dziwne rzeczy, np, wzywał jakiegoś ducha trzymając dłonie zwrócone do ziemi i kazał tak robić wszystkim uczestnikom, przy czym mówił duchu przyjdź, duchu, duchu, duchu... rzekomo przywoływał ,,Ducha Świętego ''. Jak dla mnie to jasny przekaz jakiego on ducha wywoływał. A jakie szopki i profanacje odchodziły na stadionie, za które wejściówka od osoby dorosłej wynosiła 40 zł.
I ludzie posłusznie płacili i brali udział w tych profanacjach.
jac505
Dziękuję za komentarz. Brałem udział w wielu mszach z polskimi kapłanami z modlitwą o uzdrowienie, w tym kilka z o. Witko, z ks. Waldemarem Grzybem. Były one smutne, powściągliwe, jakby odprawiający je czuli się nie pewnie co do owoców swoich modlitw. Msza z o. Bashoborą w Birmingham była pełna radości, wiary, nadziei, pod wpływem jego słów otworzyłem się Panu Jezusowi i na drugi dzień zniknął …More
Dziękuję za komentarz. Brałem udział w wielu mszach z polskimi kapłanami z modlitwą o uzdrowienie, w tym kilka z o. Witko, z ks. Waldemarem Grzybem. Były one smutne, powściągliwe, jakby odprawiający je czuli się nie pewnie co do owoców swoich modlitw. Msza z o. Bashoborą w Birmingham była pełna radości, wiary, nadziei, pod wpływem jego słów otworzyłem się Panu Jezusowi i na drugi dzień zniknął coraz bardziej dokuczliwy ból w dolnym odcinku kręgosłupa. Byłem w szoku i zaraz mówiłem o tym komu mogłem. Prosiłem o uzdrowienie z wielkich trudności ze spaniem a otrzymałem uzdrowienie kręgosłupa :-) Nie znam innych kazań o. Bashobory. Fakt wybrania go do filmu Proroctwo, razem z o. Pelanowski, ks. Chmielewskim, ks. Skwarczyńskim świadczy o niezwykłości wiary i mądrości. Módlmy się za kapłanów. Pozdrawiam
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Jac 505 No widzisz, tu tkwi problem, że do pana Boga przychodzisz na Mszę Świętą ( napisałeś małą literą i pominąłeś Święta) interesownie, to znaczy po zdrowienie. Akurat Ks. Witko nie jest dla mnie wiarygodny, ponieważ ma kontakt z protestantem Zielińskim. Tego drugiego Księdza Grzyba nie znam. Msza Święta jest Ofiarą Jezusa i przede wszystkim powinniśmy uczestniczyć w Niej, z wielką czcią i …More
Jac 505 No widzisz, tu tkwi problem, że do pana Boga przychodzisz na Mszę Świętą ( napisałeś małą literą i pominąłeś Święta) interesownie, to znaczy po zdrowienie. Akurat Ks. Witko nie jest dla mnie wiarygodny, ponieważ ma kontakt z protestantem Zielińskim. Tego drugiego Księdza Grzyba nie znam. Msza Święta jest Ofiarą Jezusa i przede wszystkim powinniśmy uczestniczyć w Niej, z wielką czcią i dziękczynieniem. W czasie Mszy Św. jesteśmy zabierani na Golgotę i uczestniczymy w Męce Pana Jezusa od Modlitwy w Ogrójcu, aż do Zmartwychwstania. Powinniśmy rozmyślać i uświadamiać sobie co się w danym momencie Mszy Św. dzieje. Msza Św. Jest Największym Skarbem.
Proponuję zacząć świadomie uczestniczyć we Mszy Świętej i przestać chodzić na te Msze Św. o uzdrowienie, bo nie wiadomo od kogo te uzdrowienia otrzymujemy. Pan Jezus tak na zawołanie nie uzdrawia. O zdrowie to lepiej samemu prosić Jezusa przed Najświętszym Sakramentem, tylko koniecznie trzeba dodać ,,Bądź Wola Twoja''. Pan Bóg każdemu daje to co najlepsze. Zachęcam też do uczestniczenia we Mszy Trydenckiej, jeśli jest taka możliwość.
A poniżej wypowiedzi Świętych na temat Mszy Świętej:
Św. Jan Maria Vianney:
Wszystkie dobre uczynki razem wzięte nie mają tyle wartości co jedna Msza Święta.
Święty Bonawentura:
Msza Święta jest najpiękniejszym darem ofiarowanym człowiekowi przez Boga.
Poprzez godne uczestnictwo we Mszy Świętej składamy Bogu najwyższą chwałę, jakiej tylko mógłby On pragnąć. Składamy Mu najdoskonalsze podziękowanie za wszystkie dobrodziejstwa, którymi nas obdarzył. Czynimy wówczas większe zadośćuczynienie za nasze winy, niż gdybyśmy odbywali najbardziej surową pokutę.
Św. Wawrzyniec Justynian:
Nie ma równie wielkiej modlitwy lub dzieła, równie podobających się Bogu, tak pożytecznych dla nas, jak Msza Święta.
Fornerius:
"Dzięki jednej jedynej Mszy Świętej (...) sprawiamy Bogu większą przyjemność, odnosimy więcej korzyści i otrzymujemy więcej Łask, niż poprzez najdłuższe i najuciążliwsze pielgrzymki".
Św. Augustyn:
"Kto pobożnie słucha Mszy Świętej, otrzyma przebaczenie wszystkich grzechów do tej chwili popełnionych oraz siłę, aby się wyzwolić od grzechów śmiertelnych".
Msza Święta jest Ofiarą Kalwarii. We Mszy Świętej Zbawiciel umiera, jak umarł w Pierwszy Wielki Piątek. W każdej Mszy Św. Krew Jezusa ponownie przelewana jest za nas. Chrystus daje to samo Ciało, które wydał za nas na Krzyżu, Tą samą Krew, którą wylał za odpuszczenie naszych grzechów. To On czyni zadość za nasze winy.

Co dzieje się podczas sprawowania Najświętszej Ofiary Eucharystycznej ?
Kapłan rozpoczyna Mszę Świętą - Pan Jezus rozpoczyna modlić się w Ogrójcu.
Kapłan odmawia ,,Confiteor"(Spowiedź) - Chrystus pada na ziemię krwawym potem zlany.
Kapłan całuje Ołtarz - Pan Jezus zdradzony pocałunkiem Judasza.
Kapłan idzie na stronę Epistoły - Jezusa pojmanego i związanego wiodą przed Annasza.
Kapłan czyta Introit (Wstęp) - Pan Jezus fałszywie oskarżony i zelżony.
Kapłan idzie na środek Ołtarza i mówi Kyrie - Chrystusa wypiera się Piotr trzykrotnie.
Kapłan mówi: ,,Dominus vobiscum"(Pan z wami) - Pan Jezus spojrzeniem nawraca Piotra.
Kapłan czyta Epistołę - Chrystus przed Piłatem.
Kapłan mówi na środku Ołtarza ,,Munda cor meum" - Herod i dwór jego szydzą z Pana Jezusa.
Kapłan czyta Ewangelię - Chrystus oskarżony u Piłata.
Kapłan odkrywa Kielich - Pan Jezus obnażony przed biczowaniem.
Kapłan ofiaruje chleb i wino - Pan Jezus biczowany.
Kapłan umywa ręce - Piłat oświadcza niewinność Chrystusa.
Kapłan mówi :,,Orate fratres" - Piłat stawia Chrystusa przed ludem mówiąc; ,,oto człowiek".
Kapłan odmawia ciche modlitwy - Chrystusa jako króla żołnierze szyderczo adorują.
Kapłan mówi Prefację i Sanktus (Święty) - Barabasza uwolniono, a Chrystusa na śmierć potępiono.
Kapłan rozpoczyna Kanon - Chrystus idzie Drogą Krzyżową.
Kapłan modli się za ludzi żyjących - Chrystus wstępuje z Krzyżem na Kalwarię.
Kapłan żegna chleb i wino - Chrystusa przybijają do Krzyża.
Kapłan podnosi Przenajświętszą Hostję - Pana Jezusa podnoszą z Krzyżem.
Kapłan podnosi kielich - Krew Przenajświętsza Spływa po Drzewie Krzyża z Ran Pana Jezusa.
Kapłan odmawia ciche modlitwy - Konający Zbawiciel oddaje Św. Jana i wszystkich ludzi w opiekę Swej Matki.
Kapłan modli się za zmarłych - Pan Jezus przyrzeka Raj łotrowi.
Kapłan mówi Pater noster - Pan Jezus wypowiada ostatnie siedem Słów na Krzyżu.
Kapłan łamię i dzieli Hostię - Pan Jezus Umiera na Krzyżu.
Kapłan wpuszcza Cząstkę Hostii do Kielicha - Pan Jezus wstępuje do otchłani pocieszyć tam Ojców Świętych.
Kapłan mówi :,,Agnus Dei" - wielu uznaje w Ukrzyżowanym Chrystusie Syna Bożego.
Kapłan modli się przed Komunią Świętą - Matka Boża boleje nad Ciałem Zbawiciela zdjętego z Krzyża.
Kapłan spożywa Komunię Świętą - Chrystusa składają do grobu.
Kapłan wyciera Kielich - Namaszczenie Ciała Chrystusowego.
Kapłan ubiera Kielich - Pan Jezus Zmartwychwstaje.
Kapłan odmawia ostatnie modlitwy - Pan Jezus ukazuje się Matce Swojej i uczniom.
Kapłan mówi po raz ostatni :,,Dominus vobiscum" - Pan Jezus żegna się z uczniami i wstępuje do Nieba.
Kapłan błogosławi lud - Pan Jezus zsyła Ducha Świętego.
Kapłan czyta ostatnią Ewangelię - Pan Jezus rozsyła Apostołów po Świecie, aby głosili Słowo Boże.
przeciwherezjom
O. Bashobora i ... spółka "Fakt wybrania go do filmu Proroctwo, razem z o. Pelanowski, ks. Chmielewskim, ks. Skwarczyńskim " - cenne, dla mnie to dowód, zebranie do kupy fałszywych proroków....
Piszę przewrotnie, wiem. Powyższe świadectwo jednak ugruntowuje mnie w smutnych spostrzeżeniach - katolicy i to naprawdę dobrzy dali się zwieść... Szkoda. Nie lepiej po prostu iść za oficjalną doktryną …More
O. Bashobora i ... spółka "Fakt wybrania go do filmu Proroctwo, razem z o. Pelanowski, ks. Chmielewskim, ks. Skwarczyńskim " - cenne, dla mnie to dowód, zebranie do kupy fałszywych proroków....
Piszę przewrotnie, wiem. Powyższe świadectwo jednak ugruntowuje mnie w smutnych spostrzeżeniach - katolicy i to naprawdę dobrzy dali się zwieść... Szkoda. Nie lepiej po prostu iść za oficjalną doktryną Kościoła? Nie lepiej, jeśli już proroctwa, to czytać i przyjąć Księgę Prawdy? - Wystarczy, jest tyle tego i takie aktualne. Po co szukać to tu to tam? Jeśli chodzi o błyskotliwe uzdrowienia różnych szamanów (nawet obnoszących się świętością i kapłaństwem), to osobiście wolałbym umrzeć zaraz w męczarniach niż się poddać niepewnemu (nie mówię, że od razu złemu) wyleczeniu - po co ryzykować uzdrowienie pochodzące od złego ducha? Wystarczy jeden procent ryzyka - jedna szansa na sto, że jestem zarażony diabłem? Nigdy w życiu. Lepiej cierpieć, a jeszcze lepiej cierpienie połamanego kręgosłupa ofiarować Panu Bogu za zbawienie grzeszników.
jac505
@ Medalik Św. Benedykta i przeciwherezjom - idźcie swoją drogą a ja idę swoją. Pan Jezus nauczając także uzdrawiał i gdyby ludzie nie wzbudzili w sobie wiary to nie otrzymaliby uzdrowienia. Mało który kapłan potrafi wzbudzić wiarę tak wielką aby człowiek uwolnił się od skutków działania złych duchów w ciele, czy umyśle. Pozdrawiam
MementoMori+++
PiotrM
Dziś lekarze narażają swoje życie tylko Prywatnie! Wizyta 200.zł.