Bezpłatne mieszkania dla przesiedleńców z Ukrainy.

POLACY NADAL BĘDĄ TOLEROWAĆ PRZYWILEJE DLA STEROWANEJ IMIGRACJI?

W Polsce w porównaniu do czerwca ubiegłego roku koszt wynajmu w niektórych miastach wzrósł o ponad 40%. Przede wszystkim ceny wzrosły w przemysłowych Katowicach i Łodzi, a także w Lublinie, największym mieście położonym najbliżej granicy z Ukrainą.

Średnio mieszkanie w Warszawie o powierzchni 30-45 mkw. można wynająć za 2900-3200 zł, w Gdańsku – 2800-3100 zł miesięcznie, raporty Gremi Personal. Czynsze nieznacznie spadły w Szczecinie, Poznaniu i Bydgoszczy, dużych polskich miastach, ale mniej popularnych i znanych wśród Ukraińców.

„Ze względu na duży napływ uchodźców z Ukrainy w Polsce zabrakło na rynku mieszkań na wynajem. Na początku inwazji na pełną skalę liczba zapytań na portalach nieruchomości wzrosła o ponad 110%. Problem Brak mieszkań dla uchodźców stał się najbardziej dotkliwy dla polskich władz, zwłaszcza dlatego, że większość Ukraińców osiedla się w dużych miastach – wyjaśnia agencja.

Urzędnicy zdają sobie sprawę, że duże miasta są przeciążone i zaczynają wdrażać politykę przesiedleńczą, zachęcającą Ukraińców do przeprowadzki do małych miasteczek i wsi, gdzie jest więcej możliwości znalezienia pracy bez znajomości języka i doświadczenia. Dzięki temu uchodźcy staną się bardziej samowystarczalni ekonomicznie. W tym celu lokalni urzędnicy już tworzą bazę mieszkań, które mogą być rozdawane uchodźcom, w tym mieszkania bezpłatne.

W Polsce z powodu uchodźców ceny mieszkań gwałtownie wzrosły
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
To dowód na to , że diabeł zawładnął społecznością Polską !!!
olek19801
Warszawa - miasto naznaczone krwią Powstańców! Zbrodnie ukraińskie w 1944r. TELEFONY od WIDZÓW!
Warszawa - miasto naznaczone krwią Powstańców! Zbrodnie ukraińskie w 1944r. TELEFONY od WIDZÓW!
olek19801
Władze rozproszą Ukraińców z banderowskiej części Ukrainy w wielu zakątkach Polski. W niedalekiej przyszłości grozi Polakom niebezpieczeństwo. Ukraińców łatwo wypchnąć z Polski nie będzie !!!
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
.....kto miałby to zrobić ???? ci uśpieni tchórze i ignoranci ???
olek19801
@Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Wiecznym spać Polacy nie będą. Nasza historia jest pełna w zasób ignorancji, ale co jakiś czas Polacy ruszają swoje cztery litery do boju. Taka nasza natura. Cyklicznie powstajemy. Musi nas jeszcze docisnąć. Po wczorajszym marszu w W-wie widać, że wcale nie jest mało ludzi świadomych. Polak to przekorny człek.