František, Diktátor, Sa Cíti „Obkľúčený“

Všetko je vo vzduchu, ako to bolo počas Františkovho pontifikátu, píše Specola (InfoVaticana.com, 18. Január).

Podľa Specolu to ukazuje, že František sa cíti „obkľúčený“ – nechce, aby niekto vedel, čo robí, takže v „Synodálnej Cirkvi“ všetky rozhodnutia prijíma sám František, zatiaľ čo František predstiera opak.

Aby skryl svoje rozhodnutia, František menuje komisie bez úmyslu rešpektovať výsledok, takže Specola. Keď sa spory sústredili okolo financií, vytvoril dve komisie (Vatikánska Banka a Vatikánsky ekonomicko-administratívny systém). Ich tajné výsledky, ktoré čiastočne unikli, boli zabudnuté.

Komisia pre ženský diakonát vyvodila „nie“. Ale zoči-voči novému tlaku oligarchových médií František jednoducho zriadil druhú komisiu.

Kongregácia pre Náuku Viery s Františkovým požehnaním objasnila, že homosexuálne páry nemôžu byť „požehnané“. Po kritike sa František zahral na „homosexuálne priateľského“, pričom sa prezentoval ako obeť „konzervatívnych tendencií“.

Obrázok: © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-NC-ND, #newsKekgqffeab

Freddy Gargamel
Bergoglio, ak si niekým obkľúčený, tak len služobníkmi antikrista, ktorými si sa sám obkolesil, s ktorými sa bratáš a ktorých agendu všemožne podporuješ.
macusana
Co ak je to všetko inak 😘
forthetruth333
čas takýchto je u konca,,,už má odmenu