Clicks1.1K
frondziak
3

Trasnswestyta 'Polką stulecia'? Szokujący plebiscyt 'Gazety Wyborczej'

zdj. screen Youtube/publicystykatvp

Irena Szewińska, Kalina Jędrusik czy może Maria Curie Skłodowska? "Wysokie Obcasy" organizują plebiscyt "Polka Stulecia". Redakcja kobiecego dodatku do "Gazety Wyborczej" proponuje również inne, dość zaskakujące nominacje. "Jędrusik i Nałkowskiej nie wróżę zwycięstwa"- ironizuje jedna z użytkowniczek Twittera.

Muszę Was uraczyć informacją, przez którą dziś o mało nie spadłam z krzesła.

W plebiscycie "Polka stulecia" Wysokich Obcasów nominowana do nagrody jest- obok m. in. Zofii Nałkowskiej czy Kaliny Jędrusik- ANNA GRODZKA.
Jędrusik i Nałkowskiej niestety nie wróżę zwycięstwa
— Justyna (@bellarosapl)

twitter.com/bellarosapl

Obok bowiem tak znamienitych postaci wśród nominowanych znalazła się... była posłanka, Anna Grodzka, nazywana przez "złośliwców" pierwszym imieniem i nazwiskiem, czyli "Krzysztof Bęgowski".

Czy była polityk zdeklasuje Marię Curie Skłodowską, Zofię Nałkowską czy zmarłą niedawno Irenę Szewińską- pierwszą damę polskiej lekkoatletyki? Znając "Gazetę Wyborczą" może to być bardzo prawdopodobne... W końcu trzeba "ciemnogrodowi" przypomnieć o pierwszej transseksualnej posłance i raz jeszcze wbić do głowy, że skoro mówi, że jest kobietą, to znaczy, że nią jest.

yenn/Twitter, Fronda.pl

www.fronda.pl/a/anna-grodzka-po…
Matricaria
Wszyscy wiemy że ta "Polka" to pan Krzysiek który cierpi niewinnie dla zwycięstwa homo-propagandy która go wykorzystuje w tym celu.Ciężko na to patrzeć - uwolnić pana Krzysia!
Bos016
😀 😀 😀 😜
Tymoteusz
Dziennikarze Gazety Wyborczej osiągnęli dno, sprzedają się jak tania dziwka.
Dla nas Polaków to dobry znak, gdyż oznacza, że żydowska gazeta dla Polaków ma poważne problemy finansowe i żeby jeszcze jakoś przyciągnąć klientów, zeszła do poziomu Pudelka :-)